Życie DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Życie DE

Post autor: Yudokuno »

Temat do luźnych pogaduszek o naszych Mroczniakach. Ostrzegam - nie pozostanie bez kontroli, więc nie przeginać, Panowie :twisted:

Hag Queen
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

skończyłem dziś pić o czwartej, o dziewiątej spowiadałem się przed zarządem - jutro rano muszę odwieźć Mamę na autobus, a dzisiaj nocy czeka mnie znowu służbowe chlanie. w międzyczasie zdążyłem przeprowadzić tylko jedną służbową dekapitację - ciężkie jest życie DE...
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Pochwal się jeszcze gdzie pracujesz, to dopiero zaczną Ci współczuć ;)

Mój kolega pracuje w Orlenie na niezłym stanowisku i już jest praktykującym alkoholikiem :P
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Ja siedzę w domu chora, a tu mój prezes dzwoni i błaga, żebym już od poniedziałku wróciła, bo On nie wyrabia i biuro Go przerosło :twisted: Ciężkie jest życie Hag Queen...
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Konop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Konop »

A ja dostałem dzisiaj od Pana Listonosza przesyłkę z nową hydrą, skończyłem tłumaczyć wszystkie zlecenia, wybieram się zaraz na melanż i jestem szczęśliwy jak prosię.
Piękne jest życie Dark Elfa :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

jutro jest egzamin na aplikację radcowską...

Ciężkie jest życie prawniczego dark elfa.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

a ja mam sesję, ciężkie jest życie studenta....
a wczoraj przyszedł WAR CE do mnie :roll:

Konop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Konop »

Kampania wrześniowa? :D Nie zazdroszczę...

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

a mi dzis WE dupke skopaly i co...

czy kazdy dark elf musi jeczec jak stara pipa? :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ogladajcie jutro wiadomości jak zobaczycie ze ktos zginął to moja robota :twisted:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ej no - od kiedy Dark Elfy użalają się nad sobą ?? Co my jakaś banda EMO ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

w podręczniku pisze: rozżaleni wygnańcy z Ulthanu

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Tularian pisze:w podręczniku pisze: rozżaleni wygnańcy z Ulthanu
nieźle a jest tam opisane ze Dark elfy umieją dobrze pić? :twisted:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

no w sumie wiedżmy piją krew i ćpają , a to na porządku dziennym.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Tularian pisze:w podręczniku pisze: rozżaleni wygnańcy z Ulthanu
ekhm... "jest napisane"... Nie to, że się czepiam ;P
A DE mają prawo narzekać: jeśli jedyne kobiety, które się na codzień ogląda, to pijaczki i ćpunki z poskręcanymi, niemytymi włosami... :D
Ja jestem babą, więc narzekać nie powinnam. Nawet nie mam na co: życie jest różowiutkie jak Jola Rutowicz i rozgarnięte jak kupa liści jesienią - dlatego mi się uśmiech na stałe do gęby przykleił :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

O, właśnie.

Jak to jest z tym 'jest napisane'? W przypadku takiego zdania jak napisał Tularian chyba może być dopuszczone 'pisze'? W tym wypadku np. byłby podmiot domyślny - tutaj autor podrecznika. No, jak to jest? ; )

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Yudokuno pisze:A DE mają prawo narzekać: jeśli jedyne kobiety, które się na codzień ogląda, to pijaczki i ćpunki z poskręcanymi, niemytymi włosami... :D
I na dodatek zaprzysiężone dziewice, czyli niedotykalskie. Normalnie dramat. Sam bym został emo w takim środowisku ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Zapminacie o Czarodziejkach ;)

Patryk aktualnie jest do dopuszczona uproszczona forma dla debili którzy nie umieją mówic normalnie.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Patryk pisze:O, właśnie.

Jak to jest z tym 'jest napisane'? W przypadku takiego zdania jak napisał Tularian chyba może być dopuszczone 'pisze'? W tym wypadku np. byłby podmiot domyślny - tutaj autor podrecznika. No, jak to jest? ; )
spokój mi tam - jestem filologiem, więc się czepiam. Forma jest niepoprawna. A że dopuszczalna? Brutalizacja języka. Niestety mało kto teraz wie, jak poprawnie mówić po polsku :(
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Yudokuno pisze:
Patryk pisze:O, właśnie.

Jak to jest z tym 'jest napisane'? W przypadku takiego zdania jak napisał Tularian chyba może być dopuszczone 'pisze'? W tym wypadku np. byłby podmiot domyślny - tutaj autor podrecznika. No, jak to jest? ; )
spokój mi tam - jestem filologiem, więc się czepiam. Forma jest niepoprawna. A że dopuszczalna? Brutalizacja języka. Niestety mało kto teraz wie, jak poprawnie mówić po polsku :(
Całkiem sie z Tobą zgadzam to smutne :(
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ