Życie DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Re: Życie DE

Post autor: Temple Guard »

Tullaris pisze:teraz zostało mi tylko przerobienie przedmiotów z Albionu, może ktośma je opisane na dysku, lub zna jeszcze działajacego linka.
Jakby co to już Tullarisowi przesłałem.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Andronicus i Temple Guard Wielkie dzięki, możecie być dumni bowiem przysłużyliście się sprawie Wiedźmiego Króla i Druchii 8) .
Mur, ja cię prosze zastanów co piszesz, może to dlatego, że za dużo pracujesz lub nie układa ci się z dziewczną albo coś podobnego (no musi być jakiś powód, bo od tak nie zostawia się najwspanialszej rasy świata Młotka)
Ps. A i Temple Guard dzięki za życzenia urodzinowe.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Ricky
Plankton
Posty: 3

Post autor: Ricky »

Tullaris pisze:bo od tak nie zostawia się najwspanialszej rasy świata Młotka
:lol2:

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Dobra możecie mnie teraz oddać Wiedzmim królowym i ich akolitkom.
Ja bym cie w kotle na żywca ugotował. Jak można się podniecać tym burackim imperium. banda żuli z bronią palną nic więcej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Święte słowa Raptor, święte słowa
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

SauruS PoweR pisze: Ja bym cie w kotle na żywca ugotował.
problem polega na tym, że kotłów w zakładach piwowarskich podgrzewać nie można.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Yudokuno pisze:
SauruS PoweR pisze: Ja bym cie w kotle na żywca ugotował.
problem polega na tym, że kotłów w zakładach piwowarskich podgrzewać nie można.
Wiedźmy by sobie z tym poradziły ;) Ich kociołek zawsze czeka na niewiernych ;)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Dzisiaj rano dowiedziałem się, że z samochodu Ślepego podpieprzyli moje walizki z figsami (w sumie jakieś 3500 pts.), a także jego imperium.

Na szczęście walizki i rozjebane figsy znalazły się w jednym z okolicznych śmietników. Jakoś nie mogę się złościć, że są w fatalnym stanie, skoro udało się odzyskać lekko licząc 6000 zeta :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Jankiel pisze:Dzisiaj rano dowiedziałem się, że z samochodu Ślepego podpieprzyli moje walizki z figsami (w sumie jakieś 3500 pts.), a także jego imperium.

Na szczęście walizki i rozjebane figsy znalazły się w jednym z okolicznych śmietników. Jakoś nie mogę się złościć, że są w fatalnym stanie, skoro udało się odzyskać lekko licząc 6000 zeta :mrgreen:
Więcej szczęścia, niż rozumu ;) Kto trzyma walizki na widoku w samochodzie?
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

O kurde ;/ Ludzie są beznadziejni ;/

Awatar użytkownika
WitchHunter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

Post autor: WitchHunter »

Rasti pisze:O kurde ;/ Ludzie są beznadziejni ;/

lepiej że wywalili niż mieli by zabrać "chopki" dla siostrzeńca pod choinkę :wink:
szczęście w nieszczęściu, szkoda połamanych modeli :(

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

no faktycznie mieliście fart ;) Dobrze ze koleś okazał się na tyle nie doświadczonym złodziejem ze nie wiedział co to jest ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Jankiel, miałeś farta więcej niż rozumu, ale dobrze, że się znalazło :D . Mnie tylko ciekawi mina złodziejaszków którzy zamiast kasy lub czegoś innego, znaleźli kupę metalowych i plastikowych figurek :shock: :? .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

swoją drogą i tak nie miałby co zrobić taki złodziej. Nie sprzedałby ich przecież na Allegro czy e-bay'u, bo każdy by go w sekundę wytropił w necie.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No niby tak, ale jak by był kumaty to mógł by np. figurki w acetonie przemyć i sprzedawać po trochu, a nie całą armie na raz wtedy cieżko by było dojść czy to Jankielowe figsy czy nie.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tullaris, ale podstępny z ciebie złoczyńca :>
No ale np. jak my nie wiemy jak zbudowana jest turbina odrzutowca, tak ktoś nie wie z czym to się je.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

jankiel nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo... figsy odzyskane a teraz dodatkowa motywacja na przeprowadzenie remontu w armii \:D/
Moze jak sie wezmiesz to moje de juz nie beda najladniesze :-.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Przyglądałem się temu bliżej w weekend i większość jest tak zmasakrowana, że nie bardzo mam nawet czym jechać na Strategicon. Wygłądałoby to raczej jak 2700 proksów, Dlatego zamiast jechać do Wrocka będę sklejał i malował :x
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Jankiel pisze:Przyglądałem się temu bliżej w weekend i większość jest tak zmasakrowana, że nie bardzo mam nawet czym jechać na Strategicon. Wygłądałoby to raczej jak 2700 proksów, Dlatego zamiast jechać do Wrocka będę sklejał i malował :x

Ciesz sie panie ze masz te figsy oj ciesz sie. Szybko pewnie je odgruzujesz.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Kurde mam nadzieje, że uda Ci się doprowadzić wszystko do stanu pierwotnego, maluj dzielnie, duchem jestesmy z tobą :wink:
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

ODPOWIEDZ