Nasze Konwersije - Nasze Armie

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: Nasze Konwersije - Nasze Armie

Post autor: Rince »

Skrzydelka od gargulcow z 40stki, a raczki od ghuli. Ja mam te same skrzydelka + korpusy ghuli i tez wygladaja b.fajnie.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Faranel
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Faranel »

I np. taka konwersja byłaby dozwolona na zagranicznych turniejach WH? Czy to działa tak że nie można w żaden sposób przekonwertować jednostek żeby były zgodne z zasadami?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Faranel pisze:I np. taka konwersja byłaby dozwolona na zagranicznych turniejach WH?
Spokojnie, Nawet na turniejach organizowanych przez GW.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

Konwertował ktoś z Was zwykłą piechotę z Lothern Sea Guard z IoB?
Figurki wydaje się, że mają spory potencjał, mimo tego, że są już "sklejone" ;)
Z tego co widziałem z tyłu mają łuki i kołczany ze strzałami - do wycięcia, do tego należałoby na zbroję łuskową nakleić GS i zrobić kolczugę, próbował ktoś? Warto?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Szkoda roboty, a oszczędność kasy znikoma
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jeśli mam być szczery to wole już nasza piechote do konwersji.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ci plastikowi od GW są przecież niesamowicie ochydni. Niscy, grubi, fuu ;/

Awatar użytkownika
Fafnir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Fafnir »

Poradźcie z czego najlepiej zrobić master on dark pegasus? - przy czy chodzi mi tu o figurki i części GW a nie innych firm. Myślałem o naszych dark raidersach do tego jakieś skrzydła + korpus jakiegoś dreadlorda trochę skonwerterowanego. Problem jest tylko że trochę nogi nie będą pasować do korpusu bo nogi w dark raidersach są chyba na stałe złączone z koniem. Może ktoś z was robił już takiego mastera albo widział przerobionego.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Jeździec w DR jest osobno, można spokojnie zastąpić go COKiem. Skrzydełka pegaza są dostępne na stronie GW, pytanie brzmi, czy taki zawodnik nie poleci na pysk, bo są metalowe i mogą przeważyć model.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Neithan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: Neithan »

Ja swojego planuję zrobić z: + trochę bitsów i GSu.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Mnie sie strasznie spodobaly skrzydla od belakora. Imho sa obledne do pegazow DE. Goraco polecam.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Ano są, ale mega trudne do zdobycia.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Jak chcesz na nie wydac 90zl i ewentualnie sprzedac same body bez skrzydel, to mozesz poprosic kogos z Warszawy, zeby ci zamowil Belakora w cytadeli np.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Mam sklep GW 10 minut od domu :) Ale dzięki :wink: Na razie szukam na ebayu. Ostatnio mi uciekły :?
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Rince pisze:Mnie sie strasznie spodobaly skrzydla od belakora. Imho sa obledne do pegazow DE. Goraco polecam.

Z tego masz swoje?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

A jak!
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

Ja dla swojego wzialem skrzydla od winged nightmare, obecnie abyssal terror... kiedys byly jako bitz w sklepie gw i sobie zamowilem, ale juz ich nie ma widze w ofercie.
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Witam.
Znacie jakieś sztandary, które nie są za bardzo postrzępione? Chcę przekonwertować moim DE sztandary wszystkie, bo te oryginalne mi się nie podobają. Jakieś sugestie? Najlepiej tak, żeby były dostępne w miarę. No i nie wystrzępione, podkreślam, moim zdaniem to trochę nie pasuje do DE. Chętnie wysłucham wszystkich pomysłów, najlepiej ze zdjęciami. Do tego jak ktoś ma na zbyciu to double rainbow :-)
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Biorę pod uwagę, ale potrzebuję jeszcze czegoś bardziej bannerowego, tzn. prostopadłego do przeciwnika.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

ODPOWIEDZ