Koncert życzeń 8 edycji..

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Re: Koncert życzeń 8 edycji..

Post autor: Stix »

Świetna bronią był w 6ed księdze Hand of Khaine- szkoda że tylko Malekith miał to cudeńko. Nie dość że super zasady to jeszcze piękny wygląd. Nie pogardziłbym gdyby pojawiła się w nowym AB (choć szanse wynoszą ok 0%). Albo Gauntlet of Power- w końcu uczciwie wygraliśmy [-o< :wink:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ciekawy pomysł z tą mantikorą w rarach. Bardzo realny. Tylko znając życie to nagle zrobi się monster na podstawce 1m x 2m, czego nie lubię ;/

Awatar użytkownika
Khelthrai
Chuck Norris
Posty: 552

Post autor: Khelthrai »

Rasti pisze:Ciekawy pomysł z tą mantikorą w rarach. Bardzo realny. Tylko znając życie to nagle zrobi się monster na podstawce 1m x 2m, czego nie lubię ;/
dobrze gadasz,polac mu =D>
mantisia,qrwa stoi na polce i sie tylko kurzy
dac jej jakiego as powiedzmy 4+
i maly ward 5+
oczywiscie cena w pkt musi byc adekwatna do jej cech itd

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

oczywiscie cena w pkt musi byc adekwatna do jej cech itd
Jaaasne :P . Każdy tak mówi, a jednocześnie skrycie marzy o czymś dokładnie odwrotnym :mrgreen:.

No wiecie, nie tylko wasza armia gra w batla :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ja tam teraz powróżę z drugiej strony czyli co na utną :( . Pedant na bank idzie do śmietnika. Mam nadzieje, że zostawią Hydra Baner. Ciekawe czy utną hate??? Jeśli Asurom utną ASF, a raczej utną, to u nas hate wróci do postaci z 6 ed. A i wtedy (choć to i tak raczej na pewno) skasują nam sztandar ASF. Mam nadzieje, że Assasynów pozoastawią w obecnej postaci.
Mi szkoda tylko tylu tych magicznych przedmiotów które mamy. Skoro w innych nowych bookach zostaje tylko 8. :(
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ja z tego ostatniego wymienionego przez Ciebie powodu nie chcę nowego booka. Mamy od groma przedmiotów i do czego część z nich bardzo fajna, do kombinowania. Mamy jakieś magiczne miecze, pejcze, kopie... Sporo arcane'ów, talizmanów, jakieś jajka, maski, naszyjniki... Tak na prawdę mamy takie możliwości złożenia fajnych(może nie od razu PG co prawda) herosów, że aż mi żal dupę ściska jak mi zostawią 8 przedmiotów i składaj wszystko z RB, jak wszystkie inne armie. :cry:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Nie musisz się bać, nasz pocięty podręcznik wyjdzie dopiero w przyszłym roku i to najwcześniej w połowie. Mnie tylko cieszy jedno. Jak za miesiąc wyjdzie podręcznik HE i zabiorą im ASF, to zacznie się spuszczanie wklepu w hth :twisted: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Hajom na pewno czymś odbiją zabranie ASF-a, czy to tańszymi kosztami, czy jakiąś giętą MC ( heh już sobie wyobrażam White Lionów na White Lionach ), czy jakimiś mocarnymi przedmiotami. Coś już GW wymyśli by elfiaki były mocarne.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Infernal Perver pisze:heh już sobie wyobrażam White Lionów na White Lionach
Dobre - :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
Grent
Wałkarz
Posty: 61

Post autor: Grent »

Podobno mają im dać kawalerię na małych smokach.
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny

Arystoteles

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

kondek pisze:
Rasti pisze:Ciekawy pomysł z tą mantikorą w rarach. Bardzo realny. Tylko znając życie to nagle zrobi się monster na podstawce 1m x 2m, czego nie lubię ;/
dobrze gadasz,polac mu =D>
mantisia,qrwa stoi na polce i sie tylko kurzy
dac jej jakiego as powiedzmy 4+
i maly ward 5+
oczywiscie cena w pkt musi byc adekwatna do jej cech itd
Mantysia będzie pewnie jak w WoChu, do wykupienia za 25 pkt 4+ Scaly skin, za 15 +1A z Multiple Wounds(2) i +1 to hit w tył i 150 pkt z bazy
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Podążając za nową Metą i wpasowując się w nowy trend GW dotyczący unitów MC w każdym nowym Booku odkurzyłem Dark Elf Temple Dog Riders! Już czekają na nowego Booka! Na pohybel Demigryfom, Murfangom i Skullcrusherom!

https://picasaweb.google.com/1105073726 ... 8830526802

Awatar użytkownika
Nadel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nadel »

Ale brzydkie figurki. :D:D:D:D Ciekawe jak by resculpt wyglądał.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Na pewno nie gorzej niż demoniczna armata zła.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Paraszczak pisze:Podążając za nową Metą i wpasowując się w nowy trend GW dotyczący unitów MC w każdym nowym Booku odkurzyłem Dark Elf Temple Dog Riders! Już czekają na nowego Booka! Na pohybel Demigryfom, Murfangom i Skullcrusherom!

https://picasaweb.google.com/1105073726 ... 8830526802
Fajne ;) , jak sie ta kava nazywała?
o myslalem ze z tymi psami to zart
Ostatnio zmieniony 21 mar 2013, o 19:15 przez zaf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Naviedzony pisze:Na pewno nie gorzej niż demoniczna armata zła.
Oby :roll:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Skullcannon nie jest brzydki, tylko za bardzo "czterdziestkowy". Jego zasady to inna para kaloszy :evil: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Cerverius
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cerverius »

Czy znana jest już przybliżona data ukazania się DE 8 ed?
Obrazek

Armia baranów prowadzona przez lwa jest groźniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ja coś słyszałem o końcu roku, ale mogę się mylić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

A gdzie słyszałeś...daj link.

ODPOWIEDZ