Jakie Speciale?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Jakie Speciale?

Post autor: kangur »

Rzucasz za każdą rane na koniec swojej tury
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

A tak swoją drogą, myślał ktoś nad używaniem innych specjali niż Malekith, czy Crone? Całkiem obiecująco wygląda Lokhir as 2+, regena. A przede wszystkim może bić po dowolnym bohaterze w CC. A w challange'u daje unbreaka oddziałowi. Takie armie jak Lizaki, ogry, czy bretka, trzymają swoich bohaterów w drugim szeregu. On mógłby tutaj sporo namieszać. A jest znacznie lepszy niż pożal się boże Fleetmaster :P Tylko trochę drogi.

Tullaris za 155 pkt też jest niczego sobie. Dla egzekutorów wychodzi taniej niż Crone, a także ich freenzuje. Plus ma 4 ataki z KB na 5+.

Shadowblade stanowi dla mnie zagadkę. Ma w opisie napisane, że posiada 'rzucającą broń' ale cholera wie co to jest. Nie ma nigdzie opisu tego.

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Bretka trzyma bohaterow w 1 szeregu, a command group przesuwa do 2. Dzie temu moze robic mur paladynow 1++ :mrgreen:
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

@Jarlaxle throwing weapon jest opisana w podręczniku głównym. 6 cali zasięgu, s as user i quick to fire
We can't stop here. This is bat country.

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

Tullarisa i Kourana używałem, klimatyczni i miło się nimi gra, chociaż jakiegoś wielkiego wow nie robią, ale zasady dodatkowe na pewno na plus. Shadowblade odkąd stracił możliwość siedzenia w obcych oddziałach jakoś słabo mi pasuje i nie używałem jeszcze, tak jak Lokhira bo nie gram korsarzami.
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Szczwaniak pisze:Bretka trzyma bohaterow w 1 szeregu, a command group przesuwa do 2. Dzie temu moze robic mur paladynow 1++ :mrgreen:
a to jest legalne? Command grup nie powinien być zawsze z przodu? Poza tym chodzi mi o bicie po magiczkach :P swoją drogą właśnie doczytałem, że zasada show no mercy obowiązuje także wtedy, jak bohater ubije 'charaktera' czyli taki lokhir, musiałby zabić championa, a ma jeszcze przerzuty zranień :P

Lokhir w korsarzach marnowałby swój potencjał, on musi siedzieć w egzekutorach :P A ci panowie z unbreakiem, wyglądają syto :D a lokhir budzi jeszcze terror i ma dobrą zasadę do breakowania. Tylko, że ma 4 ataki i s4. Jedyna wada :P

teoretycznie takim oddział można by coś przyjąć na bok :D lokhir ubija championa i trololo :D nikt nie łamie egzekutorów, którzy za chwilę się bardzo konkretnie odwiną :D

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

1)W lancy bretonskiej bohaterowie moga byc z przodu , mają taka zasade.
2)Jesli grasz z kims doswiadczonym to nie wystawi ci championa do pojedynku znajac ta zasade , chyba ze nie bedzie mial wyjscia
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Nie musi wystawiać :P Lokhir i tak zabije championa i da unbreaka oddziałowi. W tym tkwi cały jego urok. On może bić po dowolnej postaci w walce. Nie musi się z nią sytkać base to base. Lokhir musi przeżyć ture CC. A ma na to sporą szanse ponieważ ma as 2+ i regenke :P No i budzi terror. A jak się go połączy z magią beasta, to rzeźnik (przerzuty zranień), jakich mało. Wtedy zabije dowolnego bohatera :P

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Z magia to roznie bywa, na słabo pancernych championow jest ok , ale na kawalerie siła 4 szału nie robi
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

konan
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Jaworzyn

Post autor: konan »

A moge jego atakami uderzyc w czarodzijke bretonską z drugim szeregu?

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Jarlaxle pisze: a to jest legalne? Command grup nie powinien być zawsze z przodu? Poza tym chodzi mi o bicie po magiczkach :P
Musi być z przodu, ale w CC można zrobić make way i wtedy ma się 3 bohaterów z przodu a FCG w 2 szeregu (tak robią np. ogry).
Obrazek

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

konan pisze:A moge jego atakami uderzyc w czarodzijke bretonską z drugim szeregu?
Zgodnie z opisem jego skilla: tak :P zresztą, możba by go spróbować schować do drugiego szeregu. A wtedy byłby nie do ruszenia.

Jak kawaleria ma as 1+ to rzeczywiście s4 wypada słabo. Ale zawsze można trzymać go w oddziale z razorem :P

ODPOWIEDZ