Elves of Darkness czyli DE w 9th Age

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Elves of Darkness czyli DE w 9th Age

Post autor: kangur »

No np. ja :) . Mam 20 i z kociołkiem taki unit wystarczy 8)

Pytanie czy ktoś testował juz lorda na koniku . Taki kowboj samotny z cloakiem moze znajdzie zastosowanie?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

ja w swojej rozpie mam tego typiaszka tylko na pegazie. zazwyczaj nikt nie chce w niego strzelać a large targety trzymają się od niego z daleka.
Niestety ponieważ jest pociskiem odpal i zapomnij raczej nigdy sie nie spłaca ale w fazie psychologii gra bardzo dobrze :)

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Ja sie zastanawiam jak ten ostatni gostek chce zdawac 9 glupot na ture :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Na lajcie.
Z przerzutem.
:P

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

A to w 9age nie można wystawić witchek jako dancerki :P?
W końcu nie ma żadnych oficjalnych modeli.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

;)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Oryginalne modele są drogie :? Jeśli ktoś planuje je zakupić teraz to lepiej sie wstrzymac , bo nie wiadomo jak będą w nowym booku działać :?:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Glegut pisze:ja w swojej rozpie mam tego typiaszka tylko na pegazie. zazwyczaj nikt nie chce w niego strzelać a large targety trzymają się od niego z daleka.
Niestety ponieważ jest pociskiem odpal i zapomnij raczej nigdy sie nie spłaca ale w fazie psychologii gra bardzo dobrze :)
Ja mam na odwrot... jedyny koles ktory gra w mojej rozpie... reszta przewaznie ginie, a cloakowiec jest jedynym modelem, ktory zostaje na stole :p board kill ma kosmiczny, ale juz ustalilismy w czym tkwi roznica... ja gram na lancy, cloaku, helmie i potce sily i wlasnie ta jednorazowa s8 lub s6 gdy zostanie zaszarzowany robi roznice.

Na sisterkach zagralem kilka bitew, 2x10, spisywaly sie niezle ale nigdy na tyle dobrze by testowac wieksze unity

Edit: jeszcze jedno slowo apropos cloakowca, koles imo jest megazajebisty i najlepszy jakiego mozemy zlozyc... jednakze nie dorasta do piet turbo killerom jakich mozna zlozyc w innych armiach... brak mu jednego, ilosci atakow... nie ma mozliwosci zwiekszenia ich ilosci, co sprawia, ze na tle 9th age koles jest przecietny...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Tylko ciekawe ile dojedzie tych dancerech do walki, żeby miały te 3++ :D

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Zeppelin pisze:Tylko ciekawe ile dojedzie tych dancerech do walki, żeby miały te 3++ :D
Tyle co kazdego unitu piechotnego jaki mamy w armii... jedynie korsarze maja sv 4+, reszta 5+...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Ja akurat jestem fanem zarówno korsarzy jak i legionarów z alchemią więc mam inne zdanie na ten temat :)
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Czekaj, bo sie pogubilem... to uwazasz, ze dojdzie ich malo czy duzo ? Na odpowiedz, ze dojdzie ich tyle samo co innych odpowiadasz, ze jestes fanem unitu z sv 5+ i masz inne zdanie... przeciez speary i sisterki maja taki sam sv... wiec nie wiem gdzie lezy roznica pomiedzy przezywalnoscia spearow, a umieralnoscia sisterek... te kilka woundow wiecej ? Bo doslownie kilka... przewaznie miesci sie 35-38 spearow, jezeli chce sie miec fajnie zlozone cory...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Talladil pisze:
Glegut pisze:ja w swojej rozpie mam tego typiaszka tylko na pegazie. zazwyczaj nikt nie chce w niego strzelać a large targety trzymają się od niego z daleka.
Niestety ponieważ jest pociskiem odpal i zapomnij raczej nigdy sie nie spłaca ale w fazie psychologii gra bardzo dobrze :)
Ja mam na odwrot... jedyny koles ktory gra w mojej rozpie... reszta przewaznie ginie, a cloakowiec jest jedynym modelem, ktory zostaje na stole :p board kill ma kosmiczny, ale juz ustalilismy w czym tkwi roznica... ja gram na lancy, cloaku, helmie i potce sily i wlasnie ta jednorazowa s8 lub s6 gdy zostanie zaszarzowany robi roznice.

Na sisterkach zagralem kilka bitew, 2x10, spisywaly sie niezle ale nigdy na tyle dobrze by testowac wieksze unity

Edit: jeszcze jedno slowo apropos cloakowca, koles imo jest megazajebisty i najlepszy jakiego mozemy zlozyc... jednakze nie dorasta do piet turbo killerom jakich mozna zlozyc w innych armiach... brak mu jednego, ilosci atakow... nie ma mozliwosci zwiekszenia ich ilosci, co sprawia, ze na tle 9th age koles jest przecietny...
Kurde, kusicie. Ale jak go zmiescic, zeby nie wyrzucac magii i kociolka? :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Chyba sie nie da... moj cloakowiec to 676 pkt, wiec upchniecie baby na kotle za 750 i czarki za 600 jest niemozliwe :(
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Talladil pisze:Chyba sie nie da... moj cloakowiec to 676 pkt, wiec upchniecie baby na kotle za 750 i czarki za 600 jest niemozliwe :(
Zawsze baba moze śmigać boso , a kociolek z specjali wcisnąć ;)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

kangur pisze:
Talladil pisze:Chyba sie nie da... moj cloakowiec to 676 pkt, wiec upchniecie baby na kotle za 750 i czarki za 600 jest niemozliwe :(
Zawsze baba moze śmigać boso , a kociolek z specjali wcisnąć ;)
Mozna, ale niektorzy nie uznaja takiego rozwiazania i upieraja sie przy bsb na kotle ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jak oceniacie tą ostatnią rozpiske na rydwanach?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Nie zda glupot i tyle. Nawet jak wystawi lorda razem z jednym rydwanem i tak samo zrobi z bsb, to wciaz 7 glupot na ture. Nie jest w stanie wszystkiego trzymac w Ld bubble bsbka. Imo max 3 glupoty na ture - na tyle mozna sobie pozwolic. Jak masz 18" ld bubble z kotla, to mozna ewentualnie wiecej.

W ogole Stupidity jest slaba zasada. Zbyt 0-1. Jakis czas tem widzialem propozycje, zeby zrobic, ze jak nie zdasz glupoty, to dostajesz Random Movement 1D6. To by bylo fajne :)

A 676 punktow za lorda na pedziu to mega drogo #-o
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Zalezy... na bazylu zjadl 3x3 crusherow w 3 tury, zarabiajac 1600 pkt... czy to drogo za takie mozliwosci ? Mi sie splaca, za to reszta armii mi kompletnie nie gra...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Varred
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Varred »

Powiedzcie mi czego tu brakuje. Czy to jest kwestia już mojego niskiego skilla ze jeden za drugim wpierdol?

Dread Prince - Bluffers, 4++, GW, XBow, Shield, Heavy Armour, General, Chariot
Dread Captain - BSB, Hardened Shield, War Standard, Potion of Swiftness, Flaming Lance, Cult of Nabh, Heavy Armour, XBow, Raptor
Oracle Master - Wanering Familliar, Alchemy, 4 Spells, Koń
Dread Knights - 9xDK, FCG, Banner of Blood
Dread Knights - 8xDK, FCG
Dark Riders - XBows
Dark Riders - XBows
Dread Leggionnaries - 38xDL, FCG, Flaming Standard
Dread Reaper
Dread Reaper
Hydra

4485 PTS
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2017, o 00:32 przez Varred, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ