Sytuacje cieszące oko ;)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

ja opowiem sytuacje może nie za bardzo cieszącą akcję ale dramatyczną szarżuje w moi oddział pojedynczy bsb high elfow dodam że w oddział [Gg] on nie zabił mi nikogo ja mu też u mnie przewaga u niego sztandar armii ja mam muzyka on ucieka na 3 kościach wyrzucil 4 ja już taki podekscytowany i wyrzuciłem na 2 kościach 3 to była bitwa

Awatar użytkownika
Lindal
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 192

Post autor: Lindal »

Sytuacja na DMP.

Mój Treeman przyjmuje szarże Bloodthirstera.
Treeman dostaje 2 rany, blodzio 1.

Moja tura.
Beast Covers na Bloodthirstera na 5 kościach. Wyszło ale bez IF.
Przeciwnik dispeluje na 5 i mamy 2x1.

Tura walki.
Treeman trafił 3 razy ale nie zadaje rany.
Moja przewaga, test demona - 2x6.
I 600 pkt do przodu :)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

po 6 miesiacach do gry wrocilo 5 waywatchersow

pierwsza bitwa przez 4 tury bez killing blowa wsrod armii rycerzy bretoni
w piatej poczuli w walce krew chlpow ktozy polowali na moich waywatchersow

w 6 turze moja ostatnie na srodku planszy stoi 3 rycerzy z moim sztandarem i blokujac cwiartke (wczseniej walczyli z 2 tancerzami 4 tury combata)

waywatchersi strzelali jako ostatni i naszczescie odupili swoj honor wbijajac 3 killing blowy i zdobyli polow duzej lancy odzyskalem sztandar dostalem cwiartke czyli jakos ponad 300 pkt

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

WW najbardziej cieszą oko jak zdejmują z KB BSB na juggerze od demonów

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

jeszcze sie nie udalo ale moi ww zdazyli w ciagu kilku ostatnich gier stac sie asami tzn zabili 5 psow

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

pojawiłem sie wreszcie po dłuugiej nieobecnosci. co do sytuacji które zapadły mi w pamieć: jakieś 4 lata temu wojenny młot( moj pierwszy turniej) druga bitwe gram z H elfami w trzeciej turze z 2000 pkt został mi juz tylko treeman na 4 woundach, przeciwnikowi cała armia. stwierdzam ze sytuacja beznadziejna ale szarzuje z bojku na rydwan hit z siła 10 i sypie sie w proch wpadam z overruna w kawalerie( SH) w bok wjeżdża mi rydwan i kawaleria zabijam 5 kawalrzystów, rydwan i kawaleria nic mi nie robia. wynik był taki ze pod koniec btwy został tylko treemen na stole z kilkoma sztandarami i zajeta cwiartka :twisted:

ODPOWIEDZ