WE bez łuczników

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ogólnie to strzelacie łukami do LT z T5 (dużo jest takich, hydra, giganty) czy raczej nie warto, strata strzał ??
Hydra a gigant to kolosalna różnica. Giganta rani każda szóstka. Przy strzelaniu w hydrę zostaje jeszcze armour save i regeneracja. W giganta bym strzelał, hydrę próbował raczej złapać drzewcem.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

mdłości pisze:Ja bym wybrał to co łatwiej spanikować, czyli fasta, bo co mi po tym, że zejdzie jeden rycerz, na panikę i tak za mało.
No ba, a czasami uciekający fast może spanikować ciężką kawe itp. Poza tym przed ciężką kawą na 10" łatwiej uciec, dając flee ;)

@ Jankiel dobrze mówi, giguś płynie od łuczników, z hydrą, innymi brokułami, nawet smokami jest troche gorzej (z hydrą najgorzej).

Pozdro

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Grałem dzisiaj na turnieju rozpą bez łuczniczą. Wyniki dobre, jednak wydaje mi się, że z dwoma dziesiątkami gg gra się na małe punkty lepiej. Inna rzecz, że miałem czym pocisnąć: 4x driady i dwa razy wildzi oraz pan brokuł na 1350 to mocna opcja.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

oj mocna też nie preferuje łuczników chociaż w większości [80%] ich wystawiam i zazwyczaj przy moim typie granie [offens] stoją i nie mają do kogo strzelać :[

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ja bym zaryzykowal gre bez luczników, jednak w ich miejsce koneicznie glade raidersi i masa driad. Dzięki tym fastom, szarże taktyczne nie bolą aż tak strasznie, a to tylko upupilo troszke driady, bo dalej jest to warto i mocna jednostka.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

nie wiem jak to sie sprawdza ale ja chetnie zagrałbym kiedys na warhawkach i 2x gladzi, wyniki moga byc ciekawe

Janorrro
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Janorrro »

Nie ma szans WE bez łuczników

ODPOWIEDZ