Rozpiski na Imperium

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Janorrro
Wałkarz
Posty: 51

Rozpiski na Imperium

Post autor: Janorrro »

Witam mam mały problem nie wiem jakie bonusy dac swoim jednostkom

16 GG co im dac i gdzie ustawic??? wlesie czy na wzgórzu?

10 GR pojecha nimi na ,,hama" czy stac i tylko nimi strzelac???

brokół na przód czy na tył

wieszczka poza furią kniejii co jeszcze ????

8 driad zablokowac nimi cisnine czy przewbijac sie na pałe do imperium i robic rześ???? prosze oszybkie odp w sobote gram

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

moge ci powiedziec o taktyce jakiej uzywam

a zatem zmus przeciwnika zeby jak najwiecej oddzialow stalo kolo siebie potem odpalasz hode w oddzial w centrum najlepiej kusznikow potem dobijasz ich lucznikami przeciwnik musi zdawac wiele panic jego szyk sie lamie noi wystarczy tam dojechac jednym oddzialem wildow i robisz rzez

jesli chodzi o czolg to musisz mu podzucac jakies smiec on nie moze over runowac wiec nie posuwa sie do przodu jak wbijac mu 2 lub 3 rany to robi sie wolny i nie zagrozi twoim jedntostkom

i najtrudniejsze do wykonania zlapac altara i zaszarzowac go treemanem jak zabijesz mu samego altara to priest bardzo latwo ginie

noi tyle jezli wykonacz te reczy ciezko zebys przegral

nie zapomnil o dobrej obronie magicznej twoj przeciwnik pewnie wystawi 2 magow i 2 priestow

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Janorro - jakie punkty, jaka mniej więcej rozpa przeciwnika?
10 GR to szaleństwo, 2x5 to co innego. GG 16? Znaczy jasne, że się da, ale czy nie lepiej 2x10, a jeśli nie masz punktów to raz, ale bardziej wystawialnie czyli 12?
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Janorrro
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Janorrro »

tak na 850 pkt wiesz kto z wawy pozyczy 4 GG???

Awatar użytkownika
Chmura
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Chmura »

Jezeli ty masz zamiar na 850 pkt wystawic drzewca, to wcale sie nie zdziwie jak twoj przeciwnik wystawi czolg. Na te punkty jak dla mnie masz marne szanse na wygrana przeciwko pancernej puszce. Wiem to z praktyki. Kolejna sprawa to przewaga liczebna jaka bedzie mialo imperium nad toba ( kwestia kosztow modeli, 3 razy tansze od twoich ).
Jesli chcesz zniszczyc czolg, to albo treemanem, albo treekinami. Reszta jest za slaba ( no jeszcze ci magia zostaje ). Na twoim miejscu od samego poczatku staralbym sie unikac starc bezposrednich ( twoje zadanie to dotrwac do ostatniej tury, zajac cwiartki, a przede wszystkim ubic wrogiego generala, od czolgu z daleka sie trzymaj ). Pamietaj ze jestes bardziej mobilny, nie latwo cie trafic ze wzgledu na skirmish, oraz ze jest ciebie mniej na stole.

Jesli o twoje przedmioty magiczne idzie, to sie w nich nie za bardzo wyznaje, bo gram Imperium i to moj skarbiec jest dla mnie wazny.

ODPOWIEDZ