Jak zrobić żeby się nie narobić

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Re: Jak zrobić żeby się nie narobić

Post autor: mikadorus »

Kalesoner nie mam dużego problemu z HE. Kroję ich głównie WW i GG a to co podchodzi obrywa ze standardowych ósemek driad i po krzyku.

Po prostu zastanawiałem się nad jakimś fajnym herosem by ochronić trochę driadek i eternali przed kawą. Przy walce na 2k czasem strata marnych driad/ eternali i zamiast dużego zwycięstwa jest po prostu mała wygrana/remis.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nigdy nie składałem się specjalnie pod DE, ale z herosów turniejowo najbardziej spłaca mi się duży mag po prostu. (Także przeciw HE.)
Obrazek

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

Czy gra tu ktoś na Skawie Sokolniku? Specjal koszt 175ptk
10 ataków ww z siłą 4 . ( 3 ataki od ptaków, 3 za sokoła skawa, 4 od skawa (ASF dla tych ostatnich))
3 ataki na 2+ przy strzelaniu z siłą 4.
save 4+ przeciw strzałom.
Nie mówię o turniejach ale na domowe gry. Klimatyczny i co najważniejsze z takim atakiem powinien spokojnie pojechać po zapleczu wroga.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

mikadorus pisze:Kalesoner nie mam dużego problemu z HE. Kroję ich głównie WW i GG a to co podchodzi obrywa ze standardowych ósemek driad i po krzyku.

Po prostu zastanawiałem się nad jakimś fajnym herosem by ochronić trochę driadek i eternali przed kawą. Przy walce na 2k czasem strata marnych driad/ eternali i zamiast dużego zwycięstwa jest po prostu mała wygrana/remis.
a jak gracz HE nie podchodzi i nawala bolcami oraz leci sobie bezkarnie smokiem? ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ