smok

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

smok

Post autor: Laik »

nie wiem czy temat jako taki kiedyś powstał, w każdym razie jeżeli tak to musiało to być dość dawno.

jako że niedawno zakupiłem sobie gada i planuje sobie nim trochę pograć, również na turniejach.

pytanie do Was czy sprawdza się smok w naszej armii? planuje grać bardzo defensywną z masą strzelania, wielkie krowy u przeciwników oczywiście oleje nie zmierzając do konfrontacji.

druga sprawa to czy robić go standardowo ze słomką, regenką i stonem czy z bow of loren, bodkinsami i stonem( w tej drugiej wersji działał by lepiej poza walką)?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jeśli chcesz grać defens to po co mu dawać słomke? BoL i bodkinsy, wiadomo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

żeby koncentrował na sobie ostrzał - stone i regenka jako standard, wówczas punktów zostaje tylko na słomke.

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

w ogóle to nasz smok jest opłacalny? i kurde szkoda że go ciężko jest zakupić... zakupiłeś na allegro czy na bardzie ?
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

Cóż, do armii defensywnej wstawiłbym smoka ze snajperem na grzbiecie, zresztą IMO tylko taki jest opłacalny, ale co kto lubi.
Parravon pisze:
mi_hau pisze:w RB nie ma ze Terki to Flaing Skirmisza jedynie - cold blod, Poison, flaing cavalary
Człowieku jaka " Flaing Skirmisza" #-o mają zasadę Flying Cavalry a w rulebook-u poczytaj sobie o zasadach Flyers od strony 68 czytaj wszystkie zasady to nie będziesz miał takich problemów.

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

RinoWar pisze: i kurde szkoda że go ciężko jest zakupić... zakupiłeś na allegro czy na bardzie ?

zawsze można fajnie przerobić smoka od HE :P... ewentualnie szukać okazji na allegro ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

spróbuje najpierw snajpera więc, a smoka kupiłem na allegro (choć nie jest ot oryginalny smok WE)

ODPOWIEDZ