Slot hero - najlepszy wybór

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Re: Slot hero - najlepszy wybór

Post autor: Tutajec »

jeżeli chcesz walić KB z nobla to możesz, po prostu nie używasz zasad specjalnych które daje ci łuk.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

runepriest pisze:jeżeli chcesz walić KB z nobla to możesz, po prostu nie używasz zasad specjalnych które daje ci łuk.
Nie możesz nie używać magicznej broni, którą wykupiłeś.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

mam podobne zdanie co do snajpera - musiałby mieć mnóstwo czasu na strzelanie żeby coś zrobić - w końcu podejść na 18 cali do wrogiego maga to nie mało, szczególnie jeżeli będzie on owego snajpera niepokoił albo po prostu się zasłoni i tyle. Na dobrą sprawę z dobrym graczem masz strzelania a to za mało...

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

sry ale tak napisali w faqu. jeżeli chcesz możesz walić strzałem z KB

Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

ok racja
Obrazek

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Maci jakiś pomysł co dac wayowi oprócz HoDy?

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Z broni możesz dać mu słomkę na wraciaki, z amuletów nic, na spity Cię nie stać, zbroi nie możesz - szału nie ma :roll: Proponuję zaoszczędzić pozostałe punkty :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

Maci jakiś pomysł co dac wayowi oprócz HoDy?
I owszem, można mu wcisnąć kamyczek merciwa, takie coś za 20 pkts co nie pozwala wrogowi i nam korzystać z premii do siły. Może uratować tyłek, ale tak sobie myślę, że chyba lepiej zaoszczędzić te 20 pkts na coś innego.

EDIT: Pozostają jeszcze płonące mieczyki za 10 pkts, na hydry i wagony bk :mrgreen:

Pozatym nie wiem czy gdzieś było, fajnie sprawdzają się także dwie kombinacje, biegacz z amaranitne i pancerzykiem za 15 pkts (wyżynacz parków maszynowych i strzelców) a także bsb na orzełku z SoCM i słomką (choć to bywa raczej ryzykowne)

Pozdrawiam
Parravon pisze:
mi_hau pisze:w RB nie ma ze Terki to Flaing Skirmisza jedynie - cold blod, Poison, flaing cavalary
Człowieku jaka " Flaing Skirmisza" #-o mają zasadę Flying Cavalry a w rulebook-u poczytaj sobie o zasadach Flyers od strony 68 czytaj wszystkie zasady to nie będziesz miał takich problemów.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Chyba najlepszą opcją jest zaoszczędzenie punktów.

rashar
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: rashar »

Czy uzywacie na hero/lordach spitow : A murder of spites i A muster of maleovents? Czy sa one totalnie bezuzyteczne waszym zdaniem??

Nie gralem nigdy WE - zamierzam troszke poproxowac i zobaczyc, bo troszke VC mi sie znudzily.


Przy okazji A muster of maleovents dziala na zasadzie rybek i akwarium? Albo to albo strzaly z normalnego luku?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Te spity to raczej klimat, w podejściu turniejowym gdzie liczy się uniwersalność są słabe.
Choć w klimatycznych grach lubie mieć max spitów na ancientcie.

Strzały i ataki są dodatkowe więc można mieć to i to.

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Nie uważacie że do rozpraszana czarów wystarczy sam spellveaver ? bo mi się wydaje że można nim zastąpić spellsingerke a zaoszczędzone w tęn sposób punkty przeznaczyć na coś innego

Rikard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 100

Post autor: Rikard »

Dziad Zbych pisze:Nie uważacie że do rozpraszana czarów wystarczy sam spellveaver ? bo mi się wydaje że można nim zastąpić spellsingerke a zaoszczędzone w tęn sposób punkty przeznaczyć na coś innego
Raczej trudno będzie zaoszczędzić punkty zastępując spellsinger'a spellweaverem :wink:

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

To jest temat sprzed 4 lat, więc informacje tutaj są mocno nieaktualne ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

no nieaktulny to racja, ale temat mozna odswieżyć, bo mamy teraz nowe zasady na kompozycje Herosów i Lordów. Skoro jest po 50% to jakie waszym zdaniem jest najlepsze złożenie Lorda Klepacza w tej edycji? Zabrali nam fajne sytuacyjne wardy... Da rade złożyć coś sensownego??

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

IMHO ciężko mieć u nas jakiegoś klepacza, bo żeby wykręcić Save na poziomie innych armii musimy wydać 90 pkt. To w ogóle skreśla pojęcie klepacza w WE :D
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

no tak.. za 90 kt mamy 2+/4+
ale z Armour od Destiny na moucie można zrobić 3+/4+ i jeszcze nam zostaje 50 pkt w przypadku Lorda na jakieś świecidełka

Nic lepszego niż taki pan mi nie przychodzi do głowy...

1 Glade Lord @ 313.0 Pts
Shield
Armour of Destiny [50.0]
Ogre Blade [40.0]
Potion of Foolhardiness [5.0]
Dragonbane Gem [5.0]

1 Great Stag @ [65.0] Pts

Za staga może być też Orzełek ale d3 impakty z S5 nie jest złe

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Me_gusta pisze:no tak.. za 90 kt mamy 2+/4+
ale z Armour od Destiny na moucie można zrobić 3+/4+ i jeszcze nam zostaje 50 pkt w przypadku Lorda na jakieś świecidełka

Nic lepszego niż taki pan mi nie przychodzi do głowy...

1 Glade Lord @ 313.0 Pts
Shield
Armour of Destiny [50.0]
Ogre Blade [40.0]
Potion of Foolhardiness [5.0]
Dragonbane Gem [5.0]

1 Great Stag @ [65.0] Pts

Za staga może być też Orzełek ale d3 impakty z S5 nie jest złe

Ano tak, tylko zeby oddział WIldów w których będzie przeżył to by było fajnie :D
Do funowskich rozpisek, zawsze spoko. Na turniejach to pierwszy cel wszelkiego strzelania i raczej będzie się chował całą gre :D
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

ODPOWIEDZ