Najlepszy sojusznik.

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Re: Najlepszy sojusznik.

Post autor: loko »

tez dołoze swoje 3 grosze. z doswiadczen grania z krasiami( mowie o parowce 2x1500) wiem ze przydaje im sie klockrasnoludzkich wojownikow taki nie do przepchnięcia co by w odpowienim momencie wpasc jakimis tancerzami. o ile dispel bedzie cacy dzieki krasiom to we powinno miec wg mnie 2 magow (szansa przebicia sie z czarami) i tu albo bsb z drzewkiem albo alterek i moze ww? ale do ww to wiadomo ze potrzeba skilla:) ostatnio caly czas gralem orkami i chyba sie przesycilem -czas na przeproszenie sie z lesnymi:)
co do de sie nie wypowiadam bo ich nie lubie:)

i pytanie . taki raczej piechotny standart (bez wildow)z bretą to chyba niebardzo prawda?
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, o 20:04 przez loko, łącznie zmieniany 1 raz.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

Popraw posta.... bo ciężko zrozumieć po co ci kloc wojowników by w odpowiednim momencie wpaść tancerzami..
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Może Pasiak by się wypowiedział jak się grało z Imperium na WI? może to lepsza opcja niż moje ulubione krasie...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Zajebiście.
Najlepszy sojusznik na duże pkt dla mnie osobiście.
Z krasiami jesteś skazany na defensa a imperium ma coś żeby do przodu ruszyć no i też całkiem dobrze czaruje a robiąc coś w każdej fazie swojej tury, przybliża nas do zwycięstwa o każdą fazę.
Takie jest moje zdanie.
Na małe wybieram ziemasa znacznie lepiej się kombuje, na duże Piotr to mój wybór :)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

bigpasiak pisze:Na małe wybieram ziemasa znacznie lepiej się kombuje, na duże Piotr to mój wybór :)
To są jakieś nowe armie? :shock: :shock:

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Przepraszam.

Ziemo = lizaki
Piotr = Imperium.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

osobiście na WI grałem z lizzi i grało się całkiem miło...ale nie miałem jeszcze okazji współpracować z imperium więc się nie wypowiadam

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

bigpasiak pisze:Przepraszam.

Ziemo = lizaki
Piotr = Imperium.
Ależ Pasiak, nie ma za co. ;) Taki żarcik :P Po prostu nie każdy co tu zagląda zna batlowe osobistości :)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Mam bardzo podobne zdanie co Pasiak. Duże - Imperium, małe Lizaki. Zresztą na każde punkty obie te armie mogą być całkiem niezłe.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Syn_Ariel
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Syn_Ariel »

Dla WE nie da dobrego sojusznika. Wszytsko czego potrzeba jest dostepne w ich własnej rasie. Mozesz ewentualnie dołaczyć Wrzeszczący Dzwoń Skavenów alebi=o Hydre DE.
Syn_Ariel zwany Aniołem Zemsty Athel Loren

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

"Popieram Cię w 100%" :P

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

odświeżam nieco temat - kogo uważacie za najlepszego sojusznika w obecnej edycji?

piszę głównie pod kątem Strategiconu i parówek poniżej 2k
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

ja na tą edycje grałem tylko w parze z imperium i wrażenia mam bardzo pozytywne

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

dobra jest pytanie: czy w parze z bretą moj noble na kobyle moze wejsc do lancy i caly czas zeby zasada lancy działała?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

mi się dobrze z DE grało, uzupełnialiśmy swoje strzelanie on dużo ja mniej ale mocniej i tak wyszło że poza strzelaniem nie mieliśmy wiele więcej. a tak serio to najchętniej bym pograł albo z bretką albo imperium
Obrazek

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3694
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Odświeżam temat

Pytanie następujące - jak uważacie, z kim WE wypadają najsilniej w sojuszu (turniejowo ofcoz) ???

Może to nadaje się na oddzielny temat sojuszy WE i do tego jakieś przykładowe rozpiski ??? Co powiecie na EMP lub Dwarfy ??? Ich park maszynowy by nam się przydał ??? A może HE ?
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Całkiem fajnie gra się z krasnoludami – w tym sojuszu WE spokojnie mogą być uważane za faworyta turnieju.
Są tylko 2 minusy – trzeba grać defens i kiedy przeciwnik się nie wybiera do przodu to ciężko punkty zdobyć.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

To przeciwnik powinien iść do takiego sojuszu. Park maszynowy + 30-50 łuków o zasięgu 30" + 5" ruchu bez kar to bardzo dobry argument żeby nie stać w miejscu i czekać na śmierć :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

i równie dobry żeby tego nie robić - bo na bliskim robi się rzeźnia, a to co nie zostanie zastrzelone będzie musiało się jeszcze z kontrą klepać...
Jeżeli ktoś uzna że nie ma szans to wystawia się w 1 szeregu, na końcu stołu i bije jakąś kometę/dużego firebala np. licząc na niską przegraną.

(w standardowych formatach parówkowych czyli do 1600 pkt sensownie mieści się ok. 30 GG(max))
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ