Staroedycyjne driady a treekiny

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Re: Staroedycyjne driady a treekiny

Post autor: Jacek_Azael »

Chu...z driadami za przeproszeniem, z tego zrobię swoje treekiny. Pomysł mam dobry, tylko zobaczę jak z wykonaniem.
:wink: Obrazek
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2010, o 20:49 przez Jacek_Azael, łącznie zmieniany 1 raz.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

W sumie też dobry pomysł ;) Ja też sam szukam jakiegoś taniego materiału na treekiny i nie wiem czy nie podkradne ci pomysłu ;)
Nie zapomnij wrzucić fotek jak skończysz ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

Mi wyszło coś takiego i jestem z tego bardzo zadowolony 0 przeróbek oprócz samych podstawek z czego 2 musiałem wykonać z balsy ale nie wielka różnica. oceniajcie sobie sami :)


http://img696.imageshack.us/i/p15121019190002.jpg/

http://img72.imageshack.us/i/p15121019200001.jpg/

nie wiem jak wkleić to na forum dlatego podaje w linkach :P
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Troche chude te trekiny twoje :P
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

No, podstawki ładne, jak postawisz na nie Treekiny to na pewno będą pasować ;)
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

fajnie tak czy siak prezentują się razem na żywo :) trzeba by było zobaczyć - powiem tak efekt podobny jak przy zakupie orginałów a zaoszczędzamy MASĘ pieniędzy normalnie dajmy na to treekin kosztuje 55 zł za sztukę może drożej może taniej i x6 takich w oddziale... masakra a za 8 driad damy tyle co za 1 treekina :)
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Tylko możesz mieć problem, żeby to wystawić na jakimś większym turnieju.
Obrazek

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

Kalesoner pisze:Tylko możesz mieć problem, żeby to wystawić na jakimś większym turnieju.
a czemu ? wszystko jest wymiarowe, tak mi sie wydaje bynajmniej że najważniejsza jest podstawka ? a poza tym na turniejach takie rzeczy nie wchodzą w grę ? kurcze tego to nie weidziałem
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jestem przekonany, że na Bazyliszku sędzia malarski by Ci to ściągnął ze stołu jako prox. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby na jednym stole to samo grało jako treekiny, a na stole obok u innego jako driady. Na innych masterach nie wiem, pewnie też.
Obrazek

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Też tak uważam, była nawet wcześniej gdzieś na forum WE dyskusja, że same metalowe driady bez kowersji nie nadają się bezpośrednio na treekiny.
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Driady bez konwersji na dużych podstawkach to nic innego jak driady na dużych podstawkach...
Przykro mi ale dokładnie tak to wygląda i nie chce inaczej.
Jako sędzia też bym ściągnął jako prox.

Pokombinuj trochę z tymi starymi figurkami bo są naprawdę wdzięcznym materiałem do konwersji.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Czy na większym turnieju treekiny zrobione z drzewek GW będą ok? Czy zostaną uznane jako prox ?
Fotka była na poprzedniej stronie, ale podaję jeszcze raz linka do zdjęcia (na samym dole strony): http://www.games-workshop.com/gws/conte ... 4&start=10

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Skoro znalazły się na takiej stronie znaczy że ktoś to uznał za świetne rozwiązanie :wink:

driada_lesna
Plewa
Posty: 5

Post autor: driada_lesna »

hej. Ja dolaczylam do forum bo poszukuje szkicu driady lesnej ktory mam wytatuowany na plecach. Oryginal byl w jednym z katalogow sciagnietych z internetu niestety przepadl gdzies i nigdzie na internecie nie moge tego znalezc. Pewnie ktorys z fanatykow ma to w swoim skladzie na kompie i moglby mi pomoc poniewaz tatoo ma duzo niedociaglosci, brakuje duzo szczegolow i chcialabym go poprawic niestety bez oryginalnego zdjecia nie da rady. A to moje tatoo
http://img577.imageshack.us/i/driada.jpg/

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

drycha a aktualnego AB

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Na początku myślałem że to żart ale to nie żart . Ty se dziarnołeś kłodę na plecach .
O ja jeb……….. :shock: :shock: :shock: Szacun Fanatyku. :D
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Wieszkto pisze:Na początku myślałem że to żart ale to nie żart . Ty se dziarnoł kłodę na plecach .
O ja jeb……….. :shock: :shock: :shock: Szacun Fanatyku. :D
Polecam zwracać uwagę na formę czasownika, kiedy czytasz posty. Można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć.

driada_lesna
Plewa
Posty: 5

Post autor: driada_lesna »

ja nie jestem facetem jak cos, forma pisania rzeczywiscie mowi sama za siebie. Nie jestem tez wielka fanatyczka, kolekcjonowalam wampiry, mam ich dosyc sporo ale nie mialam czasu i zaprzestalam kolekcjonowanie. Pozostalo mi dokonczyc malowanie.
Podobal mi sie motyw tej driady wiec go sobie wytatuowalam, ale nie chce dyskusji na ten temat czy sie podoba czy nie tylko czy ktos ma ten tatoo z katalogu. NIe pisalabym tutaj gdybym mogla go znalezc na necie ale jest to praktycznie niemozliwe, probowalam na wszystkie sposoby, musialabym sciagnac konkretny katalog w ktorym sie on znajdowal a to takze jest niemozliwe.
(i tak na marginesie myslcie sobie co chcecie ale ja wcale sie nie wstydze tego tatoo, jest b.oryginalny tylko troszke koles mi go zrabal i nie robi takiego efektu jaki miec powinien)

za pomoc z gory dziekuje!!

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

driada_lesna pisze:ja nie jestem facetem jak cos, forma pisania rzeczywiscie mowi sama za siebie. Nie jestem tez wielka fanatyczka, kolekcjonowalam wampiry, mam ich dosyc sporo ale nie mialam czasu i zaprzestalam kolekcjonowanie. Pozostalo mi dokonczyc malowanie.
Podobal mi sie motyw tej driady wiec go sobie wytatuowalam, ale nie chce dyskusji na ten temat czy sie podoba czy nie tylko czy ktos ma ten tatoo z katalogu. NIe pisalabym tutaj gdybym mogla go znalezc na necie ale jest to praktycznie niemozliwe, probowalam na wszystkie sposoby, musialabym sciagnac konkretny katalog w ktorym sie on znajdowal a to takze jest niemozliwe.
(i tak na marginesie myslcie sobie co chcecie ale ja wcale sie nie wstydze tego tatoo, jest b.oryginalny tylko troszke koles mi go zrabal i nie robi takiego efektu jaki miec powinien)

za pomoc z gory dziekuje!!
Stary nie gniewaj się ale autor pracy był klientem zakładu karnego , tusz widać że rozmazał się pod skórą art. Jest rozmyty ale kontury powinny to zmienić poza tym sam tat zblakł coś albo go wystawiłeś na słonice nim się utrwalił albo został użyty jakiś mało konkretny tusz.
Swoją drogą to szacuj za sam pomysł na wydziaranie sobie czegoś takiego.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Raczej kolego piszesz do Pani. Nie no, zostało wspomniane przez sama właścicielkę (!!), że tatoo troszkę skopany, ale pomysł za szacun.
jesteś moim bogiem ;) niestety nie ma mnie w domu, zeskanowałbym to z AB damn... :/

ODPOWIEDZ