życzonka

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

życzonka

Post autor: Piotras »

Ten no.. Nigdy nie byłem dobry w składaniu życzeń, ale tak sobie siedze i myślę, że (nie ma główną bo po co ;) ) my już tutaj tak zżyci jesteśmy, że aż żal o Was zapomnieć kochani :)
Dlatego życzę Wam udanego sylwestra! Nie spijcie się, za bardzo ;) I żeby 2011 miał więcej zwycięstw niż 2010!
I ogólnie powodzenia :)

pozdrawiam serdecznie laseczki :mrgreen:

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Piotras pisze:Ten no.. Nigdy nie byłem dobry w składaniu życzeń, ale tak sobie siedze i myślę, że (nie ma główną bo po co ;) ) my już tutaj tak zżyci jesteśmy, że aż żal o Was zapomnieć kochani :)
Dlatego życzę Wam udanego sylwestra! Nie spijcie się, za bardzo ;) I żeby 2011 miał więcej zwycięstw niż 2010!
I ogólnie powodzenia :)

pozdrawiam serdecznie laseczki :mrgreen:

Co za spamerski temat, ale zeby nie bylo, ze jestem nieczuly, to niech temat powisi do jutra. A co do spijania sie, to drogi Piotrze, zycz tego sobie przede wszystkim sobie, bo we wbijaniu postow po pijaku nie masz sobie rownych. :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

bless pisze:Co za spamerski temat, ale zeby nie bylo, ze jestem nieczuly, to niech temat powisi do jutra. A co do spijania sie, to drogi Piotrze, zycz tego sobie przede wszystkim sobie, bo we wbijaniu postow po pijaku nie masz sobie rownych. :twisted:
bo ja Was tak bardzo kocham, ze zawsze jak amm taki dobry humor to chcę się z Wami nim podzielić.... :(
Jesteś nieczuły Bless!
Ale mimo wszystko udanej imprezy :D

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

myślałem, że forum służy do tego by odpocząć od tych wszystkich smutnych wyuczonych regułek "Happy New Year".. #-o
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

daruj se Goboss! :D
Na życzenie Blessa, w nocy nie miałem nawet siły wejść na forum, ufff... :mrgreen:

Zablokowany