Debucik w malowaniu :)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Archant
Plewa
Posty: 9

Debucik w malowaniu :)

Post autor: Archant »

Oto mój debiut w malowaniu buszmenów.

http://www.digart.pl/praca/6182991/Wood ... mmer3.html

Sory że digart ale nie wiem jak na stronę dodać :)

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

wyglądają fajnie.
ja te figurki w takim stanie wrzuciłbym teraz do bejcy czarnej z army paintera a następnie zdybrushował i zesprejował lakierem matowym. Jeżeli to dopiero początek armii to szybko tą metodą pomalujesz sobie bardzo poprawną armię do gry
pozdrawiam

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

a gdzie podstawka :wink:

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Lukaszxx pisze:wyglądają fajnie.
ja te figurki w takim stanie wrzuciłbym teraz do bejcy czarnej z army paintera a następnie zdybrushował i zesprejował lakierem matowym. Jeżeli to dopiero początek armii to szybko tą metodą pomalujesz sobie bardzo poprawną armię do gry
pozdrawiam
Jeśli nie znasz sie na bejcowaniu to nie dawaj mu rad przez które zepsuje sobie figurki. Podstawą bejcowania jest biały podkład i jasne barwy na modelu. Nie wiem na którym z tyc modeli według Ciebie bejca dobrze by wyszła :?
IMO te figsy to dobra baza pod tradycyjne malowanie rozjaśnianiem ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

Jeśli nie znasz sie na bejcowaniu to nie dawaj mu rad przez które zepsuje sobie figurki. Podstawą bejcowania jest biały podkład i jasne barwy na modelu. Nie wiem na którym z tyc modeli według Ciebie bejca dobrze by wyszła :?
Na każdym. Oczywiście nie myślę tutaj o orzechu włoskim z duluxa tylko o czarnej z army paintera. Na półce przede mną leży właśnie armia wood elfów bejcowana na zielonym podkładzie - dla zminimalizowania pracy (max punktów na tegorocznym bazyliszku - jeden weekend pracy). Oraz na brązowym sprayu - drewniana część armii. Pomyślałem o prostej poradzie dla kogoś kto właśnie zaczyna malować armię. Dziękuje za powiedomienie mi o tym że się nie znam.

pozdrawiam
:wink:

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

jakieś zdjęcia tej armii?

Archant
Plewa
Posty: 9

Post autor: Archant »

Nie próbowałem wkładania figurek do bejcy.
Jeszcze się na tym nie znam :D
Pomalowałem na razie tylko pare modeli i ćwiczę proste techniki :)

ODPOWIEDZ