Powrót do korzeni... czyli kefasoWE puszczaki.

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Powrót do korzeni... czyli kefasoWE puszczaki.

Post autor: Kefas »

WE to moja pierwsza armia. Kilkanaście lat temu zachwyciły mnie swoim klimatem i zacząłem je zbierać.
Niestety zniknęły w tajemniczych okolicznościach gdy to przebywałem na długim wyjeździe. Po powrocie okazało się
że jedynymi podejrzanymi są małoletnie pociechy mojego najstarszego brata które oczywiście wszystkiego się wyparły. :>
Potem znajdywałem pojedyncze figurki w dziwacznych miejscach. :D np w sadzie... :lol2:
Ta tragiczna strata, zmowa milczenia i generalnie spore koszty nabycia kolejnej armii tudzież inne czynniki osobiste spowodowały, że na jakiś czas zapomniałem o wfb i we. Potem po kilku latach zacząłem zbierać DoW potem pojawiły się Skaveny. Niedawno Ulrykanie a jakiś czas temu przypomniałem sobie o mojej pierwsze armii do batla, że trzeba ją odbudować. Jako, żę mam sentyment do figurek z tamtych lat a był to rok chyba 95 dlatego sporo z nich będzie własnie z tamtych czasów.

Na pocżatek driady i treeman acient:

10 metalowych driad które leżały w szufladzie.
Delikatnie je pokonwertowałem. Były strasznie płaskie i mało dynamiczne... starałem się to zmienić jak to wyszło osądźcie sami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Smacznego.

I ostatnie trzy fotki to też wczesny wip Treeman Acient do mojej mianiturowej armijki.
W prawym łapsku będzie trzymany wrzeszczący beastmeński Gor.
Brakuje też głowy ale ona powstanie z gs.
Do tego będą jakieś dodatkowe korzenie przy łapskach i do okoła figurki. Może coś wpadnie na podstawkę
jakiś kolejny Gor poprzebijany korzeniami. do tego szczątki innych ofiar które są wlepione w strukturę tego drzewca.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Na wstępie powiem że krew mi się gotuję i furia Khorna narasta, paląc mą przeklętą duszę
jak przeczytałem co się stało z Twoją armią WE ... Dla czego nie obciążysz kosztami swojego brata? :evil:

Pytanko - co to jest za treeman? Z czego go skleiłeś? :)

U WE jedyne fajne stare modele to właśnie driady.. tylko :(
Nowe driady jednak też są śliczne i osobiście kupiłbym nowe.

Od roku skręca mnie i ciągnie by rozbudować moją skromną armię WE...
Moja armia będzie opierać się na modelach GW (glade guards, riders, driads) lecz np jastrzębie
będą z gamezona, czarodziejka i "nobel" na sowie i orle z Cmon, a treeman rawdopodobnie przekonwertowany z Lotra.
Komplecik herosów mam już z Reapera (czekaj na malowanie i wolną chwilkę)

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Dla czego nie obciążysz kosztami swojego brata? :evil:
To teraz przyznaj się kim jest Twój brat i co zrobił z Twoją armią... 8)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

@ Rothand: Brat wyparł się wszystkiego i powiedział, że to nie jego dzieci :D
Mój treeman to kombinacja pociętych podstawek od Micro Art Studio (dużo zdrowia mnie to cięcie kosztowało)
i cały treeman od GW + dojdzie do tego masa green stuffu na zalepianie dziur, dorzeźbianie brakujących części i głowę.

@ Lenart: Jest ścigany listem gończym :wink: :lol2:

ODPOWIEDZ