Rasti Studio - Gotowi! Oferta na stronie 4!

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Re: Rasti Studio - czego potrzeba WEfickim graczom?

Post autor: White Lion »

a ja jednak byłbym za treekinami.

modele GW mi się baardzo nie podobają a chętnie bym 6tkę kupił jakbyś Rasti jakoś ciekawie je wymodelował.
grywalność ich może nie jest powalająca ale co jakiś czas się je wystawia i każdy gracz ma jakieś w szafie.
ja mam 12 sztuk "samoróbek" ale ich jakoś pozostawia wiele do życzenia.
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Jak dla mnie sam twój pomysł jest genialny. Jeśli zrobiłbyś tree kiny za 25 zł każdy to bym kupił jeśli by była opcja kupna 3. Według mnie każdy inny tree kin niż ten z gw będzie dobry, a jeśli wyjdą ci takie klimatyczne jak krasie to tylko zyskasz :)
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Jostein
Plewa
Posty: 6

Post autor: Jostein »

Hmm. Treekin'y byłyby klimatyczne. Może też Waywtcherzy, albo zwiadowcy, którzy nie będą się różnić od Glade Guards tylko głową w kapturze.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tak w ogóle to niedługo pierwsze szkice treekinów, raczej do zasugerowania się pozycji, a nie samego wykonania.
Na razie siedziałem cicho, gdyż ogarniam inne rzeczy, za dużo drobnych projektów mi się narobiło, ale już lista się zmniejsza i powoli przychodzi czas na treekiny ;)

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Ja chętnie bym przygarną prawdziwych wild riderów jeżdżących nie na koniach a na dzikich kotach w wersji nieco indiańskiej z piótrami itp. co od treekinów również chętnie bym przygarną. mam nawet pomysł - takie golemy powiązane lianami z jakimiś grzybami i ewentualnie zwierzakami

ewentualnie jakieś fajne figsy orłow, a nawet bardziej hawków bo te obecne mi się nie podobają
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Hmm, no ja na pewno bardziej bym przygarnął treekiny nie ukrywam, szczególnie jeśli będą w rozsądnej cenie ;)

Wildów ew. może też ale na pewno nie na jakichś kotach. To nie klimat leśnych elfów.
Mimo wszystko mamy całkiem przyjemne modele Wildów, a jeśli miałbyś coś rzeźbić to może coś w tylu centaurów, sam nie wiem. A z drugiej strony, to większość graczy ma już ich, a treekinów tak na dobrą sprawę nie ma prawie nikt, wiec myśle ze były by ciekawszą opcją ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

@oczko!!!!!
Przecież modele wildów są genialne! :twisted:

Nie wydziwiaj [-X
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Nie wydziwiam po prostu nie pasują mi do koncepcji armii :mrgreen: wiecie jak trudno znaleść koty w :wink: odpowiedniej skali?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

TreeKin'y też są całkiem ok, mi się bardo podobają, ale Wildow ala centaury by były fajne.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Rasti zawsze może ulepić to i to :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dobra, ogarnąłem inne projekty i teraz przyszedł czas na treekiny.
Ogółem długo zastanawiałem się nad tym, co ja Wam narysuję. Ciężko mi ująć moją myśl na papierze.
No ale spróbowałem Wam rozrysować jednego treekina, co prawda to jakaś porażka. Ten rysunek do końca nie oddaje mojej myśli i ogółem nie przedstawi nic ciekawego :P
http://img13.imageshack.us/img13/440/5sw4.jpg

Ogółem opisując:
Treekin będzie bardziej pochylony niż na tym zdjęciu po prawej(źle to narysowałem, brawo). Będzie taki bardziej przyczajony, co może widać na szkicu po lewej. Złożony z kawałków drewna, ale bez przesady, te łączenia będą bardziej akcentem, aby model był bardziej czytelny. Wystające po bokach gałązki, kolce. Ogółem struktura nie samego drewna, dodatki w postaci mchu, porostów, jakiś bluszczy nawet, grzybów, ale bez przesady, jak wyżej, jako akcent. W ramion, pleców i głowy będą tak w tył odstawać krótsze lub dłuższe gałęzie. Gdzieniegdzie może też lekko oderwana kora, co dałoby fajny efekt po pomalowaniu. Groźnie wyglądająca twarz uformowana z drzewa. Pozycje raczej kroczące, groźne, żeby wyglądało, że idą na bój :P Może opcjonalnie jeden dostanie rękę w której będzie trzymał kamień, aby urozmaicić oddział.

Co powiecie na to?
Ostatnio zmieniony 18 lut 2014, o 15:52 przez Rasti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Rysunki to szkice koncepcyjny i nie bardzo zwróciłem uwagę na nie, ale za to opis, juZ fajnie obrazuje, i taki pomysł mi sie podoba
Obrazek

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Nie pamiętam jak były w podręczniku opisane Treekiny dokładnie (czym dokładniej są). Zawsze mi się wydawało, że to takie trochę leśne demony - złe i wredne sukinsyny, które wycinają bez litości tych, którzy wchodzą do lasu. Dlatego widziałbym je bardziej dynamicznymi niż figurki GW czy też ten Pan z Twojego szkicu. Wydaje mi się, że oddział dostojnych, statycznych modeli nie będzie wyglądać powalająco. Taka poza pasuje bardziej dla Treemana. Treekiny powinny być chyba bardziej dynamiczne - w różnych pozach "walczących", machające konarami, kolcami i wszystkim co może być narzędziem zagłady. Ale to taka moja prywatna opinia...

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

Treekiny to martwe drzewa animowane przez leśne duchy
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

chida
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: chida »

Może nie jest to najbardziej grywalny koncept świata,ale... mag na jednorożcu :) Coś ładnego, elfickiego i z klasą.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

i sprzeda tego 2 sztuki...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Laik pisze:i sprzeda tego 2 sztuki...
Z czego 1 weźmie Rasti :mrgreen:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Luc pisze:
Laik pisze:i sprzeda tego 2 sztuki...
Z czego 1 weźmie Rasti :mrgreen:
Też bym wziął tak na półkę ;P

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Z tym dynamizmem to racja, nie wziąłem tego pod uwagę, ale te z GW wydają sie juZ bardziej ruchliwe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

What's up, guys 8) ?
Mam dla Was pierwszy wzór Treekina. :D
Ogółem na co zwracałem uwagę:
-Aby model składał się z różnych konarów różniących się rzeźbą, więc mamy coś brzozy, coś innych drzew.
-Detale: jest mech, są grzybki, są pnącza z listkami i takie bardziej liany.
Głowa jako osobny element, model składa się z takich części:
Korpus z nogami
Głowa
Lewe ramię
Prawe ramię
2 gałązki do doczepienia na plecach

Sklejony prowizorycznie, Głowa jeszcze nie do końca pasuje do reszty.

Możliwe, że dodam mu jeszcze jakieś licho, ale to zobaczę jak mi wyjdzie :D

Zdjęcia całości, oraz zdjęcia detalu. Jednak nadal robione telefonem, więc bez szału.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W planie jeszcze 2 wzory. Modele wyszły mi takie potężne, le to chyba o to chodziło, w końcu wygląda na T5 W3 ;D

ODPOWIEDZ