Pare pytań od początkującego

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Pare pytań od początkującego

Post autor: Dziad »

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum. Zbieram elfy krótko nie stoczyłem jeszcze żadnej bitwy mam 3 oddziały plus heros i mam kilka pytań które mnie nurtują. Mianowicie :
1. W wielu rozpiskach na tym czy innym forum zauważyłem 2 lub więcej czarodziejek 2 bądź 1 lv z display scrolls a w podręczniku jest napisane że cytuje: '' w armii może występować tylko jeden określony przedmiot magiczny, o ile nie napisano inaczej ''.
2. Czy według bardziej doświadczonych graczy opłaca się wystawiać Warhawk Raiders? Od razu wydali mi się interesujący szczególnie że mają zasadę atak i odwrót, wydaje mi się że byli by dobrzy do eliminowania machin wojennych wiem że raczej zabierają slot na np. wardancerów albo wild raiders ale będę grał ze skavenami którzy będą mieli sporo maszynerii.
3.Czy mag lord to dobry pomysł ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi które rozwieją wątpliwości początkującego.

Arrander
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Arrander »

Witam,

1. Domyślnie jest to niezgodne z podręcznikiem, żeby np. wystawić 2 Dispel Scrolle.

2. Niestety dysponujesz starszym podręcznikiem do WE. Warhawki już nie posiadają zasady Hit-and-run.

3.Zależy od rozpiski.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

8ed rulebook i 8ed armybook - polecam :P

1. W którejś z dawnych edycji było to legalne, więc jeśli otworzyłeś temat z rozpami to prawdopodnie zobaczyłeś baaardzo stare rozpy. Obecnie nie można.

2. Edycje się zmieniły. Na obecnych zasadach, w zależności od rozpy ma to większy lub mniejszy sens. Kupienie tych modeli to raczej dobrze ulokowany hajs, ale na pewno lepiej pierw pocisnąć Wild Riderów, czy Waywatcherów.

3. Dobry pomysł.

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Bardzo dziękuje za odpowiedź jestem mile zaskoczony że tak szybko ktoś napisał. Szkoda że nowe Warhawki nie mają hit and run.Wasze uwagi pomogą w budowie armii.

Wolfgar
Chuck Norris
Posty: 399

Post autor: Wolfgar »

mam pytanie:
- Jak jest z lasami, mamy jeden i co on jest magiczny, jak we reagują na niego?

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

RB str 119, nasz las ma zasady jednego z 6 do wyboru. działa na nas tak samo- najciekawszy jest venom thicket w którym oddział z forest stalkerem nie testuje dangerous testów.

Wolfgar
Chuck Norris
Posty: 399

Post autor: Wolfgar »

Ok to tak jak myślałem, opisów działa ale danger nie dziala

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Temat do pytań dla początkujących i nie tylko znajduje się tutaj.

Proszę o nie tworzenie nowych wątków, tylko zadawanie pytań w odpowiednim

Oto link:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=17&t=14378
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Zablokowany