Alternatywne figurki do WE

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: Alternatywne figurki do WE

Post autor: Azgaroth »

Kalesoner pisze:Skąd są te podstawki?
na tej po lewej z przodu chyba bąbel
Podstawki "Forest" z Micro-art :) Z bliska wygląda jak bąbel a w rzeczywistości to taka mała dziupla raczej :)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

no nie wiem, błyszczy sie jak bąbel, a powiedz mi da się ustawić te podstawki obok siebie w 2-3 szeregach po 5 czy to raczej podstawki tylko pod skirmish?
przepraszam, ze nie o modelach tylko o podstawkach, ale sam jestem właśnie w trakcie ich wybierania
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Kalesoner pisze:no nie wiem, błyszczy sie jak bąbel, a powiedz mi da się ustawić te podstawki obok siebie w 2-3 szeregach po 5 czy to raczej podstawki tylko pod skirmish?
przepraszam, ze nie o modelach tylko o podstawkach, ale sam jestem właśnie w trakcie ich wybierania
Te podstawki akurat bardziej pod skirmish się nadają - w odpowiednim układzie jestem z nich w stanie utworzyć 2 regularne ranki ale łatwe to nie jest :) Do typowo rankowych jednostek lepszy jest ten drugi typ leśnych podstawek od Micro-Art które są niższe i nie mają wystających elementów...

Lepsze zdjęcie - figsy już w podkładzie :)

Obrazek

Dudu
Wałkarz
Posty: 64

Post autor: Dudu »

Te Figurki są do Hobbita czy raczej kolego używasz je jak waywatchers ? :D

Mihau_
Szwedzki Kucharz
Posty: 176

Post autor: Mihau_ »

Ja już swoich skończyłem:) Jako Waye będą.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Co byście polecali jako modele magów na konikach i nobla na koniku?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

szykuje się nowa rozpa? :)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Mihau_
Szwedzki Kucharz
Posty: 176

Post autor: Mihau_ »

Laik pisze:Co byście polecali jako modele magów na konikach i nobla na koniku?
Do Hobbita wyjdzie parę ciekawych wzorów elfów n koniach.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

wiedzie może, czy znajdę gdzieś model siostrzyczek na orle ? ew jakiś ciekawy zamiennik? czy tylko konwersje zostają ?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Tylko konwersja

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Dydu pisze:Tylko konwersja

drogo to wychodzi ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Przeglądając allegro zauważyłem modele firmy Mirliton/Grenadier a dokładnie całkiem tanie i fajnie wyglądające modele. Zakupiłem modele poprzez Polską firmę Battle Models. Po zapłaceniu za modele po 2-3 dniach doszły do mnie trzy blisterki a mianowicie : Pierwszy zawierający zestaw druid/mag + 2 orły oraz dwa blistry zawierające dwa elfy na orłach.
Obrazek
Obrazek
Otworzyłem pierwszy blister i ukazało mnie się : 2 patyczki, 2 podstaweczki, mag/druid oraz 2 pary skrzydeł, tłów oraz nóżki.
Obrazek
A tak wygląda mag/druid na podstawce od gw
Obrazek
Obrazek
Orzełki + druid/mag
Obrazek
Dwa następne blisterki to moje warhowki. :) Orzełki są takie same co w blisterku nr 1
Obrazek
A to jeden z jeźdźców (łucznik.. drugi to miecznik )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Podsumowując dostałem trzy blisterki ze świetnymi modelami prawie bez nadlewek - nalewki były tylko na szponach orłów- w cenie 107 zł za 5 modeli metalowych. Blister zawierający 2 orły i maga/druida kosztował 49zł a jeźdźcy kosztowali po 29zł.
Mam nadzieje że jakoś pomogłem :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Przeszła by taka konwersja sisterek ?
Konik i nogi gladów + góra sisterek ? + green stuff ? :] + np. dorobienie konikom rogów jednorożca ;p
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Balcerek
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Balcerek »

A czemu nie? Pomysł super tylko wierzchowce nie mogą być na zasadach jednorożców.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Balcerek pisze:A czemu nie? Pomysł super tylko wierzchowce nie mogą być na zasadach jednorożców.
Jasne ze nie, będą miały normalne zasady które mają wpisane w booku ;)


Fuksior, ukradłęś mój pomysł :mrgreen: Włąśnie go realizuje, czekam tylko na GS żeby wykończyć pracę :D
Z tym, że ja używam tych modeli ;)
Obrazek
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Widzę że nie tylko ja nie wiem co zrobić z bitsami po wildach i riadersami ^^ ... co to za modele ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Zamawiałem je już bardzo dawno temu, i cieżko mi powiedzieć tak na prawdę co to za firma :(
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Balcerek
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Balcerek »

A te zielone cudeńka to nie były robione na starych daemonettach i rękach driad z 5ed?

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Niee, to driady jakiejś mało znanej firmy.
Nie pamiętam nazwy za nic, ale na pewno jakby gdzieś poszukać po sklepach to by się znalazły ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Fuxiorr pisze:Widzę że nie tylko ja nie wiem co zrobić z bitsami po wildach i riadersami ^^ ... co to za modele ?
Właśnie sobie przypomniałem, to driady firmy Tales of Wars. Nie wiem czy jeszcze produkują akurat te modele.

http://www.meeplemart.com/resize/Shared ... ezelay.jpg?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

ODPOWIEDZ