Offtop

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deadwit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172
Lokalizacja: Cloakwood Forest

Offtop

Post autor: Deadwit »


Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

:shock: To jest NIEMOŻLIWE !!! Wbrew wszelkim prawom rozwoju. To wręcz....NIELUDZKIE :!:
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

grzech76
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: grzech76 »

tia... to gazeta gdzie obok jest artykul o czlowieku skazanym za seks z rowerem...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

cóż - mutacja albo jakieś zmiano rakopodobne
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Deadwit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172
Lokalizacja: Cloakwood Forest

Post autor: Deadwit »

Albo fake, ale szalenie realistycznie to wygląda.

Awatar użytkownika
Anioł
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Ziemia Świdnicka\ Wrocław

Post autor: Anioł »

Witam.

Nie za bardzo wiedziałem, gdzie umieścić to pytanie ale stwierdziłem, że ten temat będzie najodpowiedniejszy :) .

Otóż nie raz się spotkałem z opiniami, że WE to samograj i że to przegięta armia. Na opinie o przegiętej armii jestem w stanie przymknąć oko ale drażni mnie jak słyszę samograj, wszak większość ,,Naszych" jednostek nie jest w stanie samodzielnie połamać jakiegoś klocka, wszędzie wymagane jest współdziałanie większej liczby oddziałów ...
Dzięki skirmiszowi <że tak z Polska ujmę> nie ściągamy szeregów nawet atakując na flankę... więc często na wstępie przegrywamy o jakieś 2-3 CR < no chyba, że przeciwnik się zagapi i wpuści nań WR czy też GR> ...

Druga sprawa iż wydaje mi się, że nie doświadczony gracz miałby mieć spory problem wyjściem zwycięsko z bitwy z armią mającą więcej rankowych jednostek – więc co to za samograj ?

Chciałbym się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na ten temat ??

Pozdrawiam.
,, ... I zesłał ich Pan by siali zamęt i zniszczenie ... "

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

E tam samograj.Nie ma w wfb czegos takiego jak samograj.Wiadomo,ze inaczej sie gra elektrownia czy RAFem,niz DE czy Ogrami.:]
Zgadzam sie,ze sa plewne i mocne armie.Ale to czy ktos umie pociskac tym samograjem na 100% to juz inna sprawa.Jankiel(DE) przyczynil sie do wygrania DMP przez Rogatego,wiec slabszymi tez mozna...ciezko sie ma co prawda.;)

Awatar użytkownika
00dexter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: 00dexter »

Moim zdaniem WE nie sa przegiete i nie sa samograjem jest wiele mocniejszych armii jak np nowe HE a co do samograja to chyba tylko bretniona ktora jedziesz w 1 turze na maks ruchu a nastepnie deklarujesz szarze

Awatar użytkownika
Anioł
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Ziemia Świdnicka\ Wrocław

Post autor: Anioł »

Heja.

Takie pytanko, czy jak wyrzuciłem na Pieśni Drzew na d3 +1- 4 cale to czy musze przesunąć lasek o taką odległość czy moge przesunąc ten lasek 1-4 ??

Pozdro.
,, ... I zesłał ich Pan by siali zamęt i zniszczenie ... "

kaszeb
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: kaszeb »

Anioł pisze: Dzięki skirmiszowi <że tak z Polska ujmę> nie ściągamy szeregów nawet atakując na flankę... więc często na wstępie przegrywamy o jakieś 2-3 CR <
narzekasz... z mojej perspektywy (empire- samograj?) ciężko się do was strzela, zwłaszcza z armaty :p Początkującemu imperialiście też nie jest łatwo. Zwłaszcza z takim partyzanckim tałatajstwem jak WE, z którym wciąż mam spore problemy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
s!k0r
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: s!k0r »

No z armaty ciężko ze skirmiszu coś porządnie uziemić, ale takiego steam tanka też nie ma czym ruszyć u nas. A treeman czy smok leje pod siebie jak widzi armatę. Po prostu ja mam takie rzuty, że masz problemy :P.

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

To ja mam wielką prośbę...

Czy ktoś mieszkający w Warszawie lub jadąy na Warhammer Football Battle byłby skłonny mi porzyczyć jednego Warhawka, 6 wayów i 5 wildów? Ewentualnie wynająć?

Byłbym naprawdę wdzięczny, bo troszkę głupio mi proxować na tym turnieju...

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Widzieliście to? :O
o mało się nie porzygałem :shock:

Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

chaos .... ludzie zmieniają się w driady .... czas chwycić za łuk!! :lol2:

A tak na poważnie to jest jakiś niedobór czegoś ..... nie pamiętam oglądałem o tym dokument na BBC.... doczytam w wolnej chwili to ......


Aha i jedno pytanie. Dlaczego treekiny nie są w skirmiszu ???!!!

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

@Michał Archanioł

Z tego co wiem kreaturki ich pokroju są zazwyczaj (jak nie zawsze) w zwartym klocuszku patrz. ogry czy trole, tak panowie z GW sobie poprostu wymyślili ;]

A co do obrazku --> nieco obrzydliwy ;]

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

To ja powiem tak... Wyobrażasz sobie duże (bo drzewiec jest wielki) drzewa, ktore biegaja gdzie chcą, widzą non stop dookoła siebie, chociaż obrót dla nich jest ciężki... Tak to sobie wyobrażam. ;)

co do niusa, dawno temu widzialem :P

Pozdro

Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

bardziej to tak to traktowałem, że treekiny po prostu nie są szkolone, no wiecie musztra itd.... :idea:

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Co do tematu to tez juz dawno widzialem tego kolesia i nawet czytalem jakis artykuł na jakims polskim portalu. Z tego co pamiętam koleś zrobil sobie gdzies rane, do rany sie dostaly jakies bakterie, zrobił mu sie strup ktory zaczal sobie rozdrapywac, kolejne tez sobie rozdrapywal a to sie powiekszało i powiekszalo i zaczelo na calym ciele rosnac. Na rękach to juz ma chyba z 20 warstw. Pozdro

Awatar użytkownika
00dexter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: 00dexter »

Nadchodzi armagedon :P:P ludzie zamieniaja sie w drzewa

ODPOWIEDZ