Dlaczego żadna z ras starego świata nie lubi WE?

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
DrizzD
Warzywo
Posty: 14

Post autor: DrizzD »

Chce zauważyć że Alter to wychowanek z samej głębi lasu i jakby nie patrzeć tylko sam on wie co z siebie może dać.. a my możemy go tylko podziwiać w akcji (jeżeli nie wyślemy go na samobójczą misję ;) ) i tylko kulać. :D Gniewu Natury nie da się przewidzieć, prawda?? :D A myśle że jego serce wrażliwe pozostaje - w końcu to elf który ma wrażliwą dla przyrody duszę. A co do fuksa - to "szczęście sprzyja lepszym" - chociaż ja przed bitwą to mówię żeby wygrał fajniejszy.. :P Poza tym wygrana na fuksa to może i żadna wygrana, ale wygrana która fuksem przemienia się w masakrę to już czysta przyjemność.. :P

Awatar użytkownika
Wood Elf
Wałkarz
Posty: 97

Post autor: Wood Elf »

Kurde nazwa tematu "Dlaczego żadna z ras starego świata nie lubi WE" To pisać o tym a nie o tym jakie WE jest cieńkie ... albo coś w tym stylu ja gram WE już od roku i szczerze mówiąc gra mi sie bardzo fajnie... Są dobre i jednym słowem ownują a jak przeczytałem pare postów to stwierdziłem że niektórzy są poprostu zazdrośni o tą armie :)) A nikt nie lubi WE bo tak elfy sie podzieliły jedne są Pro bo są wysokie czyt.High Elves drugie sie bźibźały z Chaosem (Dark Elves) A jedne są całkiem odcięte od świata czyli Wood Elves. One żyją sobie własnym życiem a gdy ktoś napadnie na knieje to wpierdziel i won :PPTakie moje zdanie

Awatar użytkownika
odein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: odein »

nikt nie lubi WE bo one nikogo nie lubia :lol2: easy

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

To inaczej: które 2 armie Warhammera się naprawdę lubią. Nie mówię tu o tym, że nic do siebie nie mają, a jak trzeba to może sojusz stworzą. Najprędzej to chyba HoCH i Besatmeni :)
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Mysza_
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Mysza_ »

Nie lubi ich nikt bo nikt nie lubi kogoś kto jest neutralny i wał go obchodzą sprawy do okoła.

Awatar użytkownika
00dexter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: 00dexter »

To moim zdaniem Tomb Kingi tez powinny byc nie lubiane a takze lizardemeni

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Panowie trochę nie na topie ten temat ;) (patrzcie na daty założenia ich).
Eot coby spamu nie było. Żadna rasa nie lubi WE, bo są zbyt tajemnicze i zamknięte w swojej kniei, tak na prawdę to bardzo mało o nich wiadomo...

Pozdro ;)

Mysza_
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Mysza_ »

Są starsze(?) Pozatym ten ma potencjal bo może sie tu teoretycznie znalezc dużo informacji jak odgrywać elfy... ale kogo to interesuje na tym forum ;-)?

ODPOWIEDZ