Re-Launch bety?

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Re-Launch bety?

Post autor: Furion »

Ponoć 1go lipca mają ponownie odpalić betę... anybody to confirm the rumour?

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Beta ponoć uruchomiona ponownie, z pewnymi problemami. Jakby ktoś nie wiedział :)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

da się tą bete dorwać jeszcze ?? :D

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Odpalając starcrafta od razu mnie wywala z gry przy próbie zalogowanie na bneta. Ktos ma podobny problem? Bo nie wiem co począć. Patcha tez nie moge sciagnac przez downloadera. Chyba czeka mnie cały dzień ściagania zeby reinstala zrobić.
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

dzis chyba wlaczyli servery EU
Obrazek

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Działa od dziś ale zalogowanie się graniczy z cudem, a jak już się uda to zamula strasznie. Mi udało się dziś rozegrać 5 placementów a później się zaciął przy wyszukiwaniu przeciwnika i od tamtej pory się nie mogę zalogować. Generalnie falstart to był więc w poniedziałek będzie pewnie kolejny restart...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

jasiuuu nr 787
Obrazek
T

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

drPotwór 842

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Kosmo 528
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)


Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Furion, tak się zawsze zastanawiam, ten nick to od jednego z herków z DotA?

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

ANtY pisze:Furion, tak się zawsze zastanawiam, ten nick to od jednego z herków z DotA?
absolutnie nie. a poza tym spamujesz ;)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Furion pisze:
ANtY pisze:Furion, tak się zawsze zastanawiam, ten nick to od jednego z herków z DotA?
absolutnie nie. a poza tym spamujesz ;)
Raz na dwa tygodnie chyba można ;)

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Mam pytanie przede wszystkim do graczy protoskich, ale w sumie gracze terrańscy też byliby pomocni :wink: . Jak radzic sobie protosem z terranami? W szczególnosci chodzi mi o ghostów i emp. Wiem, że można unieszkodliwiac ich feedbackiem ale zazwyczaj jest ich kilku i po prostu nie daje rady wszystkich znalezc w tłumie i wyssac im energii, a wystarczy 1 dobre emp i mam zazwyczaj pozamiatane.

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Ja gram protosami i matchup z terkiem jest dla mnie najlepszy. Otwarcie przeciwko terkom prawie zawsze wygladak tak samo, 13 gateway, cyber core, stalker, warpgate, robotics, immortal. Stalker broni nas przed reaper rushem, immortal to must have przeciwko rushowi maruderow. Na EMP w sumie nie ma co poradzic, przeciwnik ma EMP ty masz storma. Zazwyczaj udaje mi sie wygrac zanim przeciwnik bedzie mial kilku ghostow, jeden to jeszcze nie jest taki problem. Sentry ułatwiaja tez walke z terkiem, w sumie to nie wiem co Ci poradzic.. ogladaj replaye, graj i napewno w koncu ogarniesz :D
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Teoria.
Looknij na timing Tarsona marudami. Imho mega ten timing ciezki do wybrony dla tossa.
http://www.terran.pl/terran-tv/terran-t ... vs-tarson/

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

A imho chobo cienko pograł, za bardzo pchał sie do przodu na poczatku. Caly czas jestem zdania ze terranie to najtrudniejsza rasa do grania i w grach TvP albo TvZ gdzie gracze maja podobnego skilla terk jest w gorszym położeniu.
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Toss imho jest zdecydowanie najsilniejszy jak ogladam repy. Terranem jest ciezko chyba, ze jest sie Tarsonem :D

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Tarson to mały pikuś - The Little One to jest gość :wink: ale i tak White Ra jest bogiem - ale dobrze poinformowane źródła z 4chan twierdzą że pomimo 30 wciąż jest prawiczkiem :lol2:

Ż.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Cena bycia gosu

ODPOWIEDZ