SC2, przewidywania co do lore Wings of Liberty

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Re: SC2, przewidywania co do lore Wings of Liberty

Post autor: Bania »

a ja jestem troche zawiedziony bo od polowy kampani wlasciwie wiemy jak sie to skonczy, czekamy na jakis zwrot akcji i nic.. ale całosc zdecydowanie na +
Obrazek

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Best piece of software known to man. Same filmiki i dialogi warte stówy przecietnie ile płacisz za nowy oryginał, muzyka pewnie z 50, multiplayer experience wart nawet 200, fabułka i radość z ukończenia nie do policzenia. Ogółem cieszcie się, że to kosztuje tylko 200zł.

Przeglądnąłem z szacunku dla twórców listę płac - tam było chyba z 500 nazwisk. Sama obsługa klienta zajmując całą szerokość ekranu niczym pasmo tekstu ciągnęła się kilka sekund, a dywizje korea, eu, ameryka, brazylia, meksyk itd. Nie dziwię się cenie. Jest w pełni adekwatna do serwowanej usługi.

Po skończeniu gry poklaskałem z uznaniem przed lapkiem, bo dawno nie grałem w nic tak dobrego w każdym calu.

PS.
Oczywiście gra ma bugi w kampanii źle przemyślane miejsca itd, w których zacinają się ERK (SCV dla anglofanów). A co do spolszczenia faktycznie głos zeloty jest NIE DO PRZEBACZENIA. Na pewno do multi użyję angielskiej kopii. Ale voice acting stoi na dobrym poziomie, poznać idzie dużo starych aktorów dziś prawie zapomnianych no i Boberka ;). Polonizacją zajął się Porting Studio sp. z o.o. - nie zauważyłem wspomnienia o LEMie...

Coby narobić innym ochoty - gra wsysa i cały system achievementów także wsysa ;). 2 misje były dla mnie cudowne - wizja overminda, gdzie następuja anihilacja protosów (ubiłem 3084 jednostki na łatwym), oraz ostatnia misja kampanii - mega mega mega ;) cut scenki z Char to w ogóle jeszcze inna megość :D

See you on battle.net!
Panom z Blizzarda dziękuję za wessanie w świat SC na najbliższe tygodnie ;) =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

właśnie przeszedłem kampanię ;) jest fest, w dobrym klimacie
cutscenki z Char rzeczywiście są mega miód, chociaż ostateczny motyw z Kerrigan jakoś mi nie pasuje ;)

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

Też dzisiaj skończyłem :D

grałem całą noc ( 3 z rzędu) i o 8 rano zrezygnowałem w momencie ostatniej bitwy żeby zostawić na koniec najlepsze :D

Kampania rzeczywiście przewidywalna ale co tam :) mi się zrobiło bardzo miło że chociaż włosy jej zostawili zergowe. A ona i tak im wytnie jakieś kuku pewnie bo co to za SC bez Queen of the Blades ;P

tak a propos kiedy planowo ma być Heart of the Swarm? jakieś newsy ? spodziewana fabuła? mam wrażenie że może się to toczyć mniej więcej w tym samym czasie co terrańska tylko z perspektywy Kerrigan...

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

na pewno nie ;), Blizzard tak nigdy nie robił, poza tym ktoś musi przejąć władze nad Rojem. Osobiście obstawiam return of the Overmind :], bo z tego co kojarzę ktoś w SC mówił że jest to możliwe
tylko Tychusa szkoda :P

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

teraz czas na pierwsze kroki w battlenecie :P w jedynke jak grałem to nie miałem neta i lipa. Całkiem inna gra niż z kompem :D na razie raz w przód raz w tył ;) tylko żeby na to czas był jeszcze zawsze....

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Bnet jest niesprawiedliwy, zakwalifikowało mnie do brązowej na miejsce 56, a po 20 meczach nie mogę wyjść mimo 12 zwycięstw z palcem w pupie. Jeszcze, żeby było śmiesznie biję kolesi ze srebrnej czasami :| No, ale może jak będą mieli po 100 meczy lepiej podobiera przeciwników...

Czekam na drugą część. Dobrze, że robota się szykuje to nie zawaham się z preorderem pewnie :D
Moim zdaniem to w Heart of the Swarm Kerrigan będzie walczyć z hybrydami właśnie. Bo w końcu było powiedziane, że musi przeżyć w przepowiedni, żeby xel naga nie rozdupcyli wszechświata. No a jeśli Overmind ma powrócić, to trochę małooryginalne ze strony Blizzarda ;).

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Odświeże trochę temat, ja też niedawno skończyłem kampanię i muszę przyznać, że całkiem fajnie to wymyślili choć rzeczywiście przewidywalnie. Mnie zastanawia teraz co dalej, no ok Karigan żyje i co uwią sobie gniazdko na Jimem na Mar Sharze? raczej nie. No i co teraz z Zergami, Karrigen nie ma więc pewnie Cerebraty (czy jak tam te mózgi zergów się nazywają) stworzą nowego Overminda (już w Brod Warze próbowały, ale najpierw Protosi im przeszkodzili, później kontrole przejęło nadnim UED, a w końcu zabił go Zeratul i wtedy Kerrigen przejęła kontrole nad rojem). Albo Kerrigen mimo tego, że znów stała się człowiekiem przejmie ponownie kontrolę nad Zergami i wykorzysta je do walki z Hybrydami i Xsel'Naga (już to widzę finałowa misja, mamy pod kontrolą jednocześnie zergi, protosów i terran i musimy pokonać Xsel'Nage i hybrydy), no ale ok zobaczymy jak będzie.
Jednak mi najbardziej w fabule brakuje jednej rzeczy mianowicie UED. Kurde to jest moja ulubiona strona konfliktu. Ech myślałem, że jak się okazuje, że Stukow żyje (jego ciało zostało odnalezione przez Zergi i zainfekowane, a następnie Artanis wspólne z Raynorem poprowadzili misję na Braxis i odzergowali admirała, przy pomocy technologii opracowanej przez protosów), to mógł on wrócić na Abbadon (planeta na której schroniły się niedobitki sił ekspedycyjnych UED) skontaktować się z Ziemią zciągnąć jeszcze większą potężniejszą flotę i zrobić raz na zawsze porządek w sektorze.

Jak chcecie więcej informacji ze świata Starcrafta to zerknijcie tu:
http://starcraft.wikia.com/wiki/StarCraft_storyline
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Tullaris pisze: i zrobić raz na zawsze porządek w sektorze.
Oby nigdy im nie przyszło do głowy tak brzemienne w skutkach zakończenie :) :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Przeszedlem kampanie na normalu w 2 dni (no ok ostatnia misje wzialem na easy, bo przy 70% mnie zjechali i juz mi sie nie chcialo znow probowac po ktorejs godzinie gry).
Mam zaliczone 21/25 misji.
O co kaman?
Jakies ukryte misje sa o ktorych nie wiem??

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Jedna ukryta misja i do tego alternatywne ścieżki to często inne misje (np na planecie zergów czy ten słynny dylemat pomóc pięknej blondynce czy murzynowi)
Obrazek
T

Sasza
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Sasza »

Dlatego Ziemko najlepiej zrobić sobie dwa save`y jeden przed zejściem an Char bo jak dobrze pamiętam bo nie ma możliwości powrotu do poprzednich misji. I jeden już na Char

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

w misji Media Blitz (w pl chyba ofensywa medialna) na samym dole jest budynek cywilny który na mini mapie wyświetla się jako wrogi, zniszcz go a wypadną dokumenty które trzeba podnieść - i sekretna misja jest odblokowana :)
o ile wszystkie inne misje możesz sobie odegrać ponownie po skończeniu kampanii (masz listę misji z czasem ukończenia, archivmentami itd.) to tę sekretną misję możesz odblokować tylko po wczytaniu sejva z misji media blitz z poziomu menu wyboru misji się nie da :(

pozdro,
Ż.

P.S. jakby co wujek google pomoże :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Juz skumalem, ze te 4 misje to 3 alterantywne + ta ukryta.
Ojciec mi mowil, ze jednej z nich mozna prtossami grac - prawda to?
Jesli wezme teraz new campaign to bede musial wszystko od poczatku przechodzic i misje, ktore przeszedlem sie skasuja?

Zaba podaj swojego maila na bnecie.
Btw. dodalem was wszystkich, wiec zaakceptujcie zaproszenia ;)

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

misji protosow masz 3 - klikasz na kryształ w labolatorium po filmiku jak zeratul przekazuje tenże
na pasku misji masz już zaliczone przejścia misji - ponowne odpalenie misji możne tylko poprawić wynik i nic nie kasują

pozdro,
Ż.

ODPOWIEDZ