Gajowy

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Re: Gajowy

Post autor: Święty »

I jak tam sprawa? Dalej paczki brak?
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Mlody_Rusinek
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mlody_Rusinek »

U mnie dalej brak, ale ja w sumie straciłem nadzieję i chyba zgłoszę to na policję :( jest ktoś jeszcze w takiej sytuacji?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dyskutujemy na lozy adminowej co z nim robimy. Najprawdopobniej dostanie bana, a jego alter ego beda takze banowane, bo nie mozemy przymykac oka na takie akcje.
Gajowy nie raz , nie dwa odwalil taka maniane.
Wam proponuje zglosic sprawe na policje.

Gajowy byl niegdys klubowiczem Kohorty, ale za takie akcje wlasnie wylecial, niestety nikt z nas nie ma z nim kontaktu.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Tak jak Ziemko napisał, idźcie na policję. Najlepiej żeby poszkodowani najpierw się zorganizowali i zgłosili sprawę wspólnie.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gajowy ma w tej chwili poblokowane swoje konto tak, ze prawie nic nie widzi.

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Nie ma co się z takimi szczypać. Jak napisano wyżej - zbierzcie się w kilku poszkodowanych i zgłoście sprawę na policję. Taki wniosek ma większe szanse na szybsze i bardziej zdecydowane działanie ze strony organów ścigania (chyba trudniej im zlać większą grupę osób :P)
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

ODPOWIEDZ