Karlito

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Karlito

Post autor: MadMax »

Poszukiwany. Zapłaciłem mu 30 lipca za podręcznik do WoCh. Umówiliśmy się na szybka transakcję. Podręcznika nadal nie otrzymałem. Kolega ściemnia że był na urlopie, potem że brat nie wysłał mi podręcznika, następnie że wysłał w minionym tygodniu (już nawet był na poczcie!) ale nie podał nr nadania. Co 2-3 dzień inna wymówka.

Proszę o kontakt osoby które też miały niemiłe doświadczenia z Karlitem. Ja swoja sprawę skieruje do odpowiednich organów ścigania.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2014, o 21:18 przez Loizok, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Podręcznik otrzymałem. Jednak niesmak "kręcenia" pozostaje.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Mistrzu nic Ci nie kręciłem. Jak tylko miałem dostęp do netu to odpisywałem na Twoje wiadomości. Przeprosiłem również za zaistniałą sytuację. Faktycznie dałem ciała i nie zdążyłem wysłać Ci booka przed wyjazdem, dlatego dałem go bratu żeby wysłał ale on jest totalnym leserem i nie chciało mu się ruszyć tyłka. Czasami tak wychodzi że trzeba trochę poczekać na przesyłkę bo różne rzeczy się zdarzają. Przeprosiłem Cię za poślizg, był okres wakacyjny i faktycznie miałem problemy z "trzeźwym" myśleniem (między innymi zgubiłem torbę z portfelem i kluczami).

Następnym razem proponuję troszkę mniej spiny. Taka jazda po bandzie i krzyki o jakiś kłamstwach, organach ścigania itd, raczej nie przysporzą Ci przyjaciół.

Pozdro.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2013, o 07:49 przez Karlito, łącznie zmieniany 1 raz.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Jestem poważnym człowiekiem i się "nie spinam". Jeśli wszystkie Twoje transakcję wyglądają tak, jak ta ze mną, to Ty powinieneś martwić się o przyjaciół. Przeprowadziłem już wiele transakcji kupna/sprzedaży (w tym kilka na tym portalu) i NIGDY nikogo w żaden sposób nie zawiodłem. Twoje przeprosiny naturalnie przyjmuję i temat uważam za zamknięty.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Witam. Również szukam kontaktu. Kasa poszła na zbiorowe zamówienie (6.03), figurki doszły o czym mnie poinformował (7 kwi 2014) Paczkę wysłał rzekomo 11.04. Do dzisiaj nie ma, pw z prośbą przesłania skanu nadania doszło ale zostało bez odzewu. Ma ktoś inny namiar na niego ??
Zdaje sprawę sobie że było przed świętami, i rożnie ludzi je spędzają (wyjazdy) ale jeśli paczka nie została nadana mógł by chociaż napisać lub przekazać informację, nie pozostawać bez odzewu stawiając się w złym świetle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ludzie ogarnijcie się wszystko już doszło. Macie pretensje a z drugiej strony kilka osób zadeklarowało się że coś zamawia i już zrobiło przelewy, a ja żadnych przelewów nie dostałem i teraz mam kilka zestawów potrzebnych mi do niczego. Wszyscy uważają że tak duże zamówienie to jest godzina roboty i pozamiatane. Ostatni raz coś takiego zrobiłem dla nieznajomych osób teraz będę zamawiał tylko dla kolegów.
Po świętach wszystko zostanie rozesłane. Czasami trochę pomyślcie zanim zrobicie z kogoś szmatę.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Kurde tak to jest jak człowiek chce zaoszczędzić kilka zeta, potem robią z ciebie złodzieja i Bóg wie co. Ostatni raz zaproponowałem tego typu zamówienie. Po prostu żenada. Przecież wiadomo że wszyscy nie wpłacą momentalnie kasy i cała procedura rozciąga się w czasie dosyć konkretnie. Ludzie nie zastanawiają się że taki duży order to kupa roboty organizacyjnie :roll:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Kolego kasę dostałeś już 8 marca na konto. O dostawie poinformowałeś mnie 7 kwietnia a 11 piątek powiedziałeś że wysyłasz paczkę do mnie od razu po pracy. Potem kontakt się urwał, pm z prośbą przesłania skanu nadania paczki olałeś a nawet nie raczyłeś odpisać że tej paczki nie nadałeś. Nie miał bym o nic pretensji jak byś wyjaśnił co i jak a nie przeczytał pm i zlał totalnie. I dla czego to ja mam cierpieć i nie dostać swojej własności za którą zapłaciłem przez to że ktoś inny nie dokonał wpłaty w przeciągu prawie 2 miesięcy.
I jak na razie to Ty zrobiłeś mnie w bambuko biorąc 622 zł i zlewając
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ok faktycznie przypominam sobie sytuację z Twoją paczką, wziąłem ze sobą wszystkie reczy dla Ciebie bo nie miałem odpowiedniego pudełka żeby zmieścić ten cholerny Warhost. Po pracy chciałem iść na pocztę, kupić odpowiednią gabarytowo paczkę i od razu ją wysłać. Niestety ten i następny tydzień zastępuję w pracy koleżankę i wychodzę z pracy czasami po 12 godzinach. Do tego mam bardzo przykrą sytuację w rodzinie, mój brat zabił kobietę w wypadku samochodowym. W ogóle nie powinienem o tym pisać ale nie chcę żeby ludzie pomyśleli że jestem jakimś cholernym naciągaczem. Najpóźniej w środę wyślę Ci tą paczkę i przepraszam że tak długo czekałeś. Ja też straciłem na całym tym interesie bo pewne osoby zamówiły figurki, napisały że zrobiły przelewy ale ja żadnych przelewów nie dostałem, a figurki zamówiłem. Nie sądziłem że jak ktoś napisał że zamawia to potem wystawi mnie do wiatru. Za kilka osób założyłem kasę z własnej kieszeni bo nie byli w stanie w miarę szybko mi jej przelać. Staram się żeby WFB w Polsce się rozwijało, a potem dostaję po dupie bo spóźniłem się kilka dni z wysyłką, jakby od tego zależało czyjeś życie. Dostaniesz swoją paczkę i jeszcze raz przepraszam za poślizg.
Po raz kolejny potwierdziło się że powinienem zamawiać figurki tylko dla zaufanych kolegów, a osobom których nie znam w niczym nie pomagać.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Karlito nie wyjezdzaj tutaj z prywatnymi sprawami, bo jak dla mnie na maksa krecisz.
Po co piszesz komus, ze wyslales jesli wiesz dobrze, ze tego nie zrobiles?
Wydaje mi sie, ze poszkodowanego malo obchodzi, ze zamawiales od kogos figurki i Ci nie wyslali.
Na Twoim miejscu pospieszylbym sie z wyslaniem tej paczki, bo ban dozywotni na BP wisi w powietrzu, tak jak juz dostalo kilku "zapominalskich".

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Znam Karlito i wiem że czasami ma opóźnienia. Sam czekam długi czas na jedną rzecz, ale wiem że tak czy owak ją dostanę. Opóźnienia u Niego są wynikiem często niezależnym od Jego osoby, a czasami cieżko jest o wszystkim pamietać i wszystkich o wszystkim poinformować na czas.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Też z Karlitem robiłem interesy, był mały poślizg ale bez przesady....co miałem dostać to dostałem, figurki stanowią raczej dobro luksusowe i człowiek nie umiera jak nie dostanie ich jużteraz :) Co nie zmienia faktu, że kupującemu należą się przeprosiny i info jak psu buda :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Proponuje się wstrzymać od osądów. Wyszło niefortunnie. Piszę to jako osoba, która też zamówiła u Karlito (już drugi raz). Wcześniej zero problemów.
W życiu bywa różnie, Karlito miał chęci by wyszło dobrze. Ja się nauczyłem stawiać na realizm w handlu zagranicznym z ciężkimi partnerami (tj GW i mu podobne). Nie skreślajmy kogoś, bo się poślizgnął. Dajmy mu możliwość odkręcenia.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ziemko pisze:Karlito nie wyjezdzaj tutaj z prywatnymi sprawami, bo jak dla mnie na maksa krecisz.
Po co piszesz komus, ze wyslales jesli wiesz dobrze, ze tego nie zrobiles?
Wydaje mi sie, ze poszkodowanego malo obchodzi, ze zamawiales od kogos figurki i Ci nie wyslali.
Na Twoim miejscu pospieszylbym sie z wyslaniem tej paczki, bo ban dozywotni na BP wisi w powietrzu, tak jak juz dostalo kilku "zapominalskich".
Ja nie napisałem że już wysłałem paczkę, tylko że mam ją przy sobie i po pracy wyślę więc nie pisz bzdur!
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie tym tonem Karlito, bo coraz bardziej Twoja postawa mi sie nie podoba.
Nie bede wchodzil z Toba w zadne dyskusje, tak jak Ci napisalem na PW gdybys tyle energii co tracisz na swoje wywody poswiecil na byciem fair do innych to nie byloby problemu.
Prosze Cie nie odpisuj na ta wiadomosc, tylko wyslij poszkodowanemu to co miales.
EOT.

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Też kupowałem już kilka razy z Karlitem. Głównie rzeczy z FW, trochę to trwało o czym uprzedzał, ale zawsze dostawałem wszystko jak należy.

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Ja już wszystko dostałem, po dwóch miesiącach czekania.

Jeszcze raz dziękuję za transakcję, ale skoro ta sprawa wyszła tutaj, to napiszę, coś co miałem na myśli już dawniej.

Mianowicie, kiedyś dowiedziałem się że nie robisz już wspólnych, tańszych zamówień z FW, bo kontrahenci się rzucali i nawet głupiego "dziękuję" nie umieją powiedziec. Widzę że wraca ta retoryka, więc jeśli ktoś jest wobec ciebie chamski to ok, ale wobec innych myślę że nie należy stosowac tak agresywnego tonu.

Powiem szczerze, że czekałem cierpliwie te 1,5 miesiąca tylko dlatego że wiedziałem że ty to ty, że moi znajomi robili z tobą dobre interesy, poza tym pracujesz na na tyle wysokim stanowisku, że nie opłaca ci się oszukiwac ludzi w taki sposób.

Po prostu kontrahentowi, który powierzył ci swoje pieniądze należą się wyjaśnienia, bo nie każdy cię zna i dla wielu jesteś tylko nickiem na forum jakich setki i jeśli po miesiącu od wpłaty nie mają ani paczki ani kontaktu to się niepokoją. I nie jest to ich chamstwo, czy brak wdzięczności tylko strach, że powierzyli nieznajomemu pół wypłaty, a towaru nie ma.

Niestety, to że robisz coś za darmo, to jest godne pochwały, ale pod warunkiem że się do tego przykładasz, bo inaczej efekt jest odwrotny do zamierzonego.

Jeszcze raz dzięki za figsy i pozdrawiam.
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Odpowiadałem na każde pm, co najwyżej z kilkudniowym opóźnieniem. Zauważcie że były w między czasie Święta i również GW przygotowywało się do zmiany swojej strony, tyle w temacie.

P.S. Dzięki wszystkim, którzy zachowali się ok i rozumieją że tak duże zamówienie to spore przed się wzięcie, nie robili awantur i spokojnie odebrali swoje figsy.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Witam. Również otrzymałem moją paczkę. Jak pisałem tutaj i w pm nie było by sprawy gdybym dostał jakąś wiadomość na pm o tym że paczka jest nie wysłana tylko zostanie nadana w dniu późniejszym, brak jakiekolwiek odpowiedzi po przeczytaniu 2 wiadomości o nadanie skanu lekko mnie zaniepokoił. Nie wiedziałem co się stało w miedzy czasie bo nikt o niczym mnie nie poinformował.
Gdyby przepływ informacji był trochę lepszy to na pewno nie było by całej sprawy. Fakt że nie znam użytkownika i duża odległość wcale nie polepszył sytuacji.
Obrazek

ODPOWIEDZ