Dreef - Warszawa

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Dreef - Warszawa

Post autor: Kraggo »

Cześć. Czy ktoś z was ma kontakt z użytkownikiem Dreef z Warszawy? Sprawa wygląda tak, że jest w posiadaniu moich modeli do Infinity, które miał dla mnie wymalować na termin do Świąt Bożego Narodzenia. Umawialiśmy się, że będzie na bieżąco fotografował postępy z warsztatu. Od momentu przekazania modeli (większość to początek listopada) dostałem kilka fot z dwoma figurkami i nie mam pojęcia, co się dzieje z resztą. Kontakt był sprawny do 21 grudnia, kiedy to Dreef informuje, że duża część modeli jest gotowa, a z częścią się nie wyrobi w terminie + fotki będą najpóźniej dzień przed Wigilią. Zaznacza na koniec, że "jesteśmy w kontakcie". Niestety, nic bardziej mylnego. Od tamtego czasu (ponad dwa tygodnie) Dreef nie odbiera telefonu, a wiadomości na tymże forum odczytuje, ale pozostawia bez odpowiedzi. Był tylko jeden krótki przerywnik, w którym jest "sorry za opóźnienie" i że zdjęcia będą na dzień kolejny - zdjęć brak.

O ile wiem, Dreef nie jest osobą anonimową i bierze udział w rozgrywkach WFB na terenie Warszawy (w Paradoxie), nadto loguje się na forum i wrzuca posty. Moja prośba do graczy ze stolicy: jeśli ktokolwiek z was się z nim zna, to niech spróbuje pogadać i przemówić mu do rozsądku. Jeśli stało się coś pilnego/losowego, to wypadałoby chyba dać znać. Wszystko ma swoje granice. Sprawę chcę załatwić po ludzku, tak jak było ugadane - odzyskać miniatury, rozliczyć temat i cześć.

Dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

moją abomke konkursową ma już rok...
przy końcu konkursu napisał że wysłał pomalowaną dzień przed terminem, później że mu zwrócili na poczcie, po 2 miesiącach napisałem do niego że chce ją spowrotem.
Napisał że jak pomaluje to mi ją zwróci, poczekałem kolejne misiące.
Napisał że nie miał czasu na malowanie itp. Teraz wogóle nie odpisuje...Mam jego dokładny adres wiec mogę wkleić żeby miał nie przyjemności ...To jest zwykły oszust nic wiecej.
Bo jak mam napisać na osobe która takie rzeczy odpier+ala



taką wiadomość dostałem od Tego człowieka ostatnio.
Jeszcze raz mnie bezpodstawnie nazwiesz oszustem a inaczej bedziemy rozmawiac. Jestes nikim wiec nie obrazaj innych.

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Do Kragga napisalem pm. Ze swojej strony dodam ze wszelkie zarzuty, które moglbym podjac, nie bede wypisywal na forum publicznym, a zalatwie ta sprawe na pm.

Natomiast uzytkownik Kuros sam jest oszustem i szczerze mowiac jego zarzut mam tak gleboko w czterech literach jak to mozna tylko miec :) najpierw niech sam sie wywiaze z tego co mial zrobic, przy czym wyslanie niekompletnego modelu konkursowego jest z automatu porazka. Liczenie ze ktos go odpicuje zeby nasz borowkarz forumowy mogl sprzedac mija sie z celem. Wystarczy troche zainwestowac w modele jesli robi sie konkurs a potem mozemy rozmawiac. Byle na poziomie. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Dreef pisze: Natomiast uzytkownik Kuros sam jest oszustem i szczerze mowiac jego zarzut mam tak gleboko w czterech literach jak to mozna tylko miec :) najpierw niech sam sie wywiaze z tego co mial zrobic, przy czym wyslanie niekompletnego modelu konkursowego jest z automatu porazka. Liczenie ze ktos go odpicuje zeby nasz borowkarz forumowy mogl sprzedac mija sie z celem. Wystarczy troche zainwestowac w modele jesli robi sie konkurs a potem mozemy rozmawiac. Byle na poziomie. :)

Dobrze rozumiem, że sam zgłosiłeś się do konkursu, dostałeś Abomkę bez jakiejś tam części, nie pomalowałeś jej, zamierzasz ją dla siebie zatrzymać i uważasz, że wszystko jest ok?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Dymitr pisze:
Dreef pisze: Natomiast uzytkownik Kuros sam jest oszustem i szczerze mowiac jego zarzut mam tak gleboko w czterech literach jak to mozna tylko miec :) najpierw niech sam sie wywiaze z tego co mial zrobic, przy czym wyslanie niekompletnego modelu konkursowego jest z automatu porazka. Liczenie ze ktos go odpicuje zeby nasz borowkarz forumowy mogl sprzedac mija sie z celem. Wystarczy troche zainwestowac w modele jesli robi sie konkurs a potem mozemy rozmawiac. Byle na poziomie. :)

Dobrze rozumiem, że sam zgłosiłeś się do konkursu, dostałeś Abomkę bez jakiejś tam części, nie pomalowałeś jej, zamierzasz ją dla siebie zatrzymać i uważasz, że wszystko jest ok?
Nie, odeslalem ja. Zle rozumiesz. Nie pomalowalem jej bo dostalem ja niekompletna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

po 1. czego nie miała , piecyka? powiedziałeś że sobie poradzisz
po 2. napisałeś że pomalowałeś i wysłałeś, specjalnie na Ciebie czekałem z konkursem bodajże 3 dni
po 3. Napisałeś że do Ciebie wróciła i że znów wysłałeś
po 4 czekałem kilka miesięcy i napisałem znów do Ciebie, jaka odpowiedz?Odeśle jak pomaluje obecnie nie mam czasu.
Po 5 Napisałem kolejny raz to od razu z mordą że co ja sobie myślę i powinienem poczekać aż skończysz (to było dobre pół roku po zakończeniu konkursu)
po 6 Napisałem kilka pm ale ten człowiek odczytał i jakoś nie chciało mu się odpisać na moje maile.
po 7 Wyraziłem swoją opinie o Dreefie , a on nie może przyjąć do wiadomości że zrobił źle tylko próbuje ze mnie zrobić nie dobrą osobę.


Podsumowując
oszukał że pomalował figurkę.
miał model prawie rok.
ostatecznie jej nie skończył
robi ze mnie złą osobę.
Ma za duże ego i nie przyjmuje do wiadomości że to on jest tym złym.
I jeszcze ma czelność grozić .
Paczka jeszcze do mnie nie dotarła z figurką .Dam info czy wszystko jest w porządku.

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Po pierwsze - nie dostałem od Ciebie żadnej wiadomości od 28 grudnia, kiedy to napisałeś lakoniczne dwa zdania na przysłowiowe "odczep się". Ostatnia, merytoryczna wiadomość w mojej skrzynce jest z 21 grudnia, a więc de facto przez 3 tygodnie nie było z Tobą kontaktu.

Po drugie - próbowałem się do Ciebie dodzwonić w piątek myśląc sobie, że może nieodbieranie połączeń to przypadek. Dwa razy "abonent poza zasięgiem" plus sms, który do dziś wisi jako niedostarczony (brak raportu).

Po trzecie:
Dreef pisze:(...)ze wszelkie zarzuty, które moglbym podjac, nie bede wypisywal na forum publicznym(...)
Słucham? O jakich zarzutach Ty piszesz? Póki co fakty są takie, że dostałeś ode mnie modele (fakt, pewną część nieco później - opóźnienie w sklepie - przy Twojej jednoczesnej deklaracji, że sobie poradzisz), zaliczkę na materiały, z mojej strony pełen kontakt (forum/tel) i wskazówki, jak masz wymalować miniatury. Z Twojej strony od 2,5 miesiąca jest kilka zdjęć dwóch modeli (z dużej ich ilości - jak na skirmish), tęga porcja zapewnień że zaraz, że będzie w terminie (poza 4 modelami), zerowy kontakt telefoniczny od 3 tygodni plus nieodpisywanie na wiadomości na forum, z którymi się zapoznawałeś. Wszystko podparte historią wiadomości z forum.

Bądź więc na tyle uprzejmy i skup się na rozwiązaniu powyższej kwestii, zamiast wypisywać nie mające oparcia w faktach spekulacje i dwuznaczne teksty w stylu jakichś zarzutów które mógłbyś podjąć, bo jeszcze ktoś pomyśli, że to jednak moja wina, że postanowiłeś 3 tygodnie (bez małego epizodu) milczeć. Cały czas zapraszam na PM, choć od 3 tygodni jest posucha.

Oczywiście jeśli sprawa zostanie elegancko zamknięta, to wrzucę tu informację. Pozdrawiam.

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Z informacji Kurosa wynika, że jednak nie?
Obrazek

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Zaraz mija tydzień od mojego ostatniego wpisu, a sprawy idą tak: Dreef raczył się odezwać i 5 kolejnych modeli (po dwóch zrobionych od listopada...) doczekało się malowania. Widziałem je na zdjęciach. Kontakt jest niestety słaby, bo co z tego, że dostaję zapewnienia w sprawie kolejnych 6 modeli, skoro w praktyce nie dzieje się nic (brak fot). Taki stan trwa już czwarty dzień (pierwsze info o zrobieniu zdjęć tym nowym modelom jest z 14 stycznia). Niestety, widzę powrót do punktu wyjścia.

Na ten moment Dreef wywiązał się (patrząc po zdjęciach) mniej więcej w 20%z tego, co było ustalone. Dla mnie to jest niewyobrażalne - znikać na tak długi okres czasu i od listopada wymalować tylko 7 modeli.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

mi napisał 9 stycznia że wysłał abomkę a dziś jest już 19 i nadal nic.Trzeba zacząc coś z Tym robić bo koleś jest naprawde bezczelny. Wiec albo jest dzieciakiem albo chce sobie przywłaszczyć czyjeś dobro bezkarnie.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

jest już 30 i nadal nie mam nic od niego.Co można z takim delikwentem zrobić?

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Moje zamówienie wlecze się niemiłosiernie, ale widziałem fotki i wygląda na to, że całość chyli się ku końcowi. Jak odbiorę już modele, to wrzucę info do tematu.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

jest już 3ci a od tego OSZUSTA nadal nic nie ma,a oświadczał że 9 wysłał . Definitywnie nie polecam wchodzić z tym Łgarzem w jakie kolwiek kontakty. W piątek zdam relacje czy nadal leci se w pręta czy ma coś ten człowiek honoru.

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Tak więc modele do mnie wróciły. Miałem mieć je zrobione przed Świętami, natomiast dziś mamy 12 lutego. Z dwóch miesięcy zrobiło się 3,5 miesiąca. Pomimo kolejnych zapewnień w sprawie terminów czy zdjęć prace postępowały żółwim tempem, a efekt końcowy nie do końca jest zadowalający. Chyba nie trzeba więcej dodawać.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

mineło już miesiąc i 9 dni od "wysłania'' paczki i nadal nic.
chyba skoczę na turniej do warszawy, nie daleko mam i poprostu wezmę od niego najwiekszą(najdroższą)figurkę i narobie szumu przy wszystkich, bo aż brak słów na takich ludzi

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

mija już 2 miesiące a tu nadal nic!

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

a i jeszcze jedno . taką dziś wiadomość dostałem .
definitywnie nie polecam tego pana:
Dreef pisze:Tytuł: Dreef - Warszawa
Kuros pisze:po 3 miesiącach doszła paczka od wielmożnego Pana Dreefa
definitywnie nie polecam tego łgarza
Obraz mnie jeszcze raz a spotkamy sie w sadzie. Pare paragrafow znajde. Nie radze odpowiadac na moja wiadomosc, najlepiej dodac sie do wrogow - nie bede musial patrzec na twoje "wypociny.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ale w koncu odzyskales swoja abomke?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

A Ty swój honor? 8)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Nie można odzyskać czegoś czego się nigdy nie miało :roll:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ