Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Maja Smolarek

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MGM
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Maja Smolarek

Post autor: MGM »

EDIT AKTUALIZACJA ADRESU POSZUKIWANEJ
Pani jednak mieszka w Krzyżowicach (przygotowując dokumenty dal Policji znalazłem sms z podanym przez nią adresem innym niż ma bank) prawdopodobnie w tych okolicach:

https://www.google.pl/maps/@49.983959,1 ... 6WUCNg!2e0


Próbuję ponownie bo poprzedni temat coś się nie pojawił.

Witam, poszukuję kontaktu z Panią Mają Smolarek Zwycięstwa 15 43-254 Krzyżowice, daje całość danych bo szanowna Pani przyjęła ode mnie przelew za całkiem sympatyczną kolekcję figurek po czym przestała się odzywać oraz wyłączyła telefon (przynajmniej nie używa tego numeru na kartę który mi podała).

Może ktoś kojarzy kogoś z tych okolic zbierającego Necronów, DE lub Tomb Kingsów?

A może ktoś stał się szczęśliwym nabywcą sporej ilości metali po okazyjnej cenie z powyższych armii? Poniżej fotki tego co miałem nabyć:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro


Docelowo sprawę zgłoszę na Policję ale ponieważ to już trzecia taka sprawa (dwie poprzednie załatwione oczywiście pozytywnie, po przetrzymaniu zniechęcania do złożenia zawiadomienia poszło już gładko) wolę najpierw załatwić sprawę polubownie, jednak jak się nie uda to tym razem nie zadowolę się zwrotem kosztów ale będę dążył do skazania winnych oszustwa.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2015, o 08:13 przez MGM, łącznie zmieniany 1 raz.
Widzę że tu również odpowiedź "Dziękuję jednak nie jestem zainteresowany" przerasta wielu użytkowników, dlatego proszę o to minimum kultury i potwierdzenie jeżeli ktoś rezygnuje z kupna/sprzedaży a nie zostawianie urwanej korespondencji.

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Nie chcę Pana martwić ale jestem z okolic Krzyżanowic i pytałem osoby z tej miejscowości i taka osoba najprawdopodobniej tam nie mieszka, chyba nawet takiego adresu nie ma tylko ulica się zgadza. Niestety banki realizują teraz przelewy jeśli dane są fałszywe a zgadza się numer konta... na olx w ogóle odradzam zakupy z płatnością z góry nawet sam serwis to zaleca i nie daje żadnej ochrony tak jak allegro, w ogóle cały ten serwis to siedlisko oszustów. Od razu z tym na policje radzę iść i dodatkowo można składać reklamację takiego przelewu(sam robiłem i wszystko poszło sprawnie).
Dodatkowo jeszcze kod pocztowy się nie zgadza jest to dla jakieś wioski która leży niedaleko Krzyżowic a nie Krzyżanowic... a sama ulica Zwycięstwa w Krzyżanowicach też się nie znajduje tylko w ościennej wiosce(10-15km) Olza... także 100% przekręt.

ODPOWIEDZ