Demigryfy, jaka konwersja?

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Re: Demigryfy, jaka konwersja?

Post autor: Majestic »

Może wilki z microartu?

http://www.shop.microartstudio.com/mini ... p-418.html

Wielkie bydlaki i naprawdę ładnie rzeźbione.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Majestic pisze:Może wilki z microartu?

http://www.shop.microartstudio.com/mini ... p-418.html

Wielkie bydlaki i naprawdę ładnie rzeźbione.
Ponad 90 dych za jednego :shock: Ja odpadam.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

900 Ziko :shock: :mrgreen:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

ulrykanie niech mythicasta ogarna. Rzeczy robuone do SW, naturalnie, ale rzezby bardzo fajne
Obrazek

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

JochnyWalker pisze:ulrykanie niech mythicasta ogarna. Rzeczy robuone do SW, naturalnie, ale rzezby bardzo fajne
Trochę małe te wilczki... Cena też taka sobie, mało zachęcająca...

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

te wieksze sa pod SW robione, wiec powinny byc zblizone do GW'owych, a cena jest sluszna, trzeba przyznac
Obrazek

Awatar użytkownika
felek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167

Post autor: felek »

Co do pomysłów z niedzwiedziami
http://sciborminiatures.com/en_,shop.ph ... r_p_01.jpg
jedynym poważnym minusem jest cena ;/
Samego misia bez jezdzca można kupić za 23 euro niestety nadal strasznie dużo :(

Awatar użytkownika
Piękny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Post autor: Piękny »

Miał być niedźwiedź a nie chomik :P

P.

belfer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: belfer »

Tak sobie podczytuje ten wątek i z racji że ostatnio wyprzedawałem różne imperialne graty przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl.

Jeśli ktoś chciałby nulnijczyków (ale pod warunkiem że tylko mały oddział) to może wykorzystać cyberkonie od inżynierów?
Nie ma co prawda zakonu gildii inżynierów ale może po prostu chłopakom z nuln zrobiło się przykro że maszyny poszły trochę w odstawkę w tej wersji podręcznika więc wynaleźli w swojej gildii paru osiłków którym machanie żelazem szło lepiej niż odlewanie dział a potem podrasowali swoje rumaki i poszli komuś nastukać...

Kwestie problematyczne są dwie.
Po pierwsze monotonna (bo jedna) poza konia wymagała by nieco pracy ale jak ktoś lubi tobie podłubać to byłoby to całkiem ciekawe.
Po drugie obecna cena (120 PLN za JEDNEGO - failcast oczywiście) też pewnie nie zachęca. Ale może komuś się kurzy taki koleś na półce a pozostałych (chociaż moim zdaniem nie więcej niż dwóch) poszukałbym sobie na ebayu bo czasem się trafiają.

Teraz kryptorekalama. Jakby ktoś chciał spróbować to ja właśnie wrzuciłem jednego na sprzedaż w moim wątku na targu. A wymyśliłem to wszystko kiedy zastanawiałem się czy warto się go pozbywać i czy może coś by dało się z niego jeszcze wydłubać. Wymyśliłem co napisałem ale że właśnie wchodzę w nową armię (ogry w całości na starych metalach i różnych konwersjach i alternatywach bo nie lubię tych współczesnych troglodytów) to już nie będę robił kolejnego projektu który będzie tylko łapał kurz na półce...

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Nie chce mi sie czytać całego tematu ale lwy HE a na nich rycerze raczej przejdą za demigryfki ?
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lazur pisze:@belfer - shleich ma wszystkood bawołów wszelkiej maści poprzez nosorożce, hipopotamy na małym Simbie kończąc.
Sabretuski i lwy HE są zdecydowanie za małe aby uszły za demigryfy
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Mam nowe demigryfy i w sumie są trochę większe od konia. Musiałbym porównać skalę lwa i demiśka żeby wobec nowych faktów podpisać się pod powyższym
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Według mnie nowe modele są całkiem ok ,tylko na pudełku je sparali w barwach
Na pudełku brzydko to wygląda
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
puzonik
Wałkarz
Posty: 84

Post autor: puzonik »

Ja właśnie swoje sklejałem, wyglądają nieźle ale odnosze wrażenie że ktoś na siłe przerobił je z małych podstwek na duże ale tragiczne jest to doklejanie łapek #-o
No i na pudełku są słabo pomalowane, do tego większość główek wygląda pokracznie ale da sie te 3-4 w miare ładne uskubać no i halabardy mają o wiele za grube drzewce(kojarzą mi sie jak jakieś betonowe słupy) ale za to super są języki u demisiów.

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Taj języki są super w szczególności w sklejaniu. Ogólnie cały model nie jest łatwy do sklejenia. W jednym jak wsadziłem głowę demisia to cię mu trochę ciałko rozeszło i muszę green stafu dać. Ale ogólnie modele ładne ;]

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

A wie to są języki... #-o
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

A jak malujecie swoje demigryfy? (chodzi mi o barwy ,nie o techniki)
Ja pomalowałem tak:
Sam demigryf an ciemno brązowo (scorched brown ,bestial brown)
Kropierz jasny srebrny (chainmail) ,a ozdoby ciemny złoty (schining gold)
Sam rycerz zbroja ciemniejszy metal (boltgun metal) ,a ozdoby bardziej idą w miedź (dwarf bronze)
Modele są iście "żelazne" ciuchy i inne "niemetalowe" rzeczy każdy rycerz ma na swój herb
Wszyscy mają halabardy ,ale jeden ma na plecach tarczę ,jeden opiera halabardę o ramię ,a trzeci normalna poza ,według mnie mogli by ich bardziej dynamicznie zrobić ,przy kolejnych modelach coś pokombinuję ,poodcinam ,popiłuję i zrobię halabardę skierowaną w dół 8)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Nie wymagajcie ode mnie nowych nazw farbek [-X :wink:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

To wszystko chyba zależy od zakonu?

Poza tym halabardy na 3 woundowych modelach gdzie wierzchowiec ma 3 ataki, a jeździec 1 są kiepskie. :P
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Halabardy mi się podobają estetycznie ,a gram i tak na kopiach raczej
Kolejne pudełko będzie miało dla odmiany kopie i tarcze :wink:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

ODPOWIEDZ