Demigryfy, jaka konwersja?

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Re: Demigryfy, jaka konwersja?

Post autor: PAWLAK »

Te wilki trochę małe, najlepsze te od Kefasa. Dla mnie Imo demigryfy są naciągnięte, ani ładne, ani brzydkie, na pewno drogie jak na to co prezentują. Ja swoje robię z HE gryfa z IoB trochę cięcia jest, ale bardzo tani oddział (w zł ) i nie będzie statyczny ani powtarzalny. Chce uzyskać historyczno-mityczne połączenie lwa z pawie na ile mi to wyjdzie.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Geralt
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: Geralt »

odnośnie demigryfów mam pytanie: Czy rycerzy z knight orderów z małą konwersją wciśnie sięna wilka z tego pudła? http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1460179a Wilki te będą monotonne dopiero w liczbie 10+ a tylu demigryfów nie mam zamiaru na razie kupować
dzikki' pisze:Miękkie siusiaki padają pod krytyką a srogie penisy prą do przodu ;]
mistrz :D

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Wcisnąć to wciśniesz, ale będą raczej za małe. Już prędzej szedłbym w stronę Thunderwolfów:
Obrazek
ale w tym wypadku, cena raczej nie zachęca :P

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Istotnie. Te wilki są chyba w rozmiarze wilków goblinich lub zdechłych psów nieumarłych. Na to rycerza zmieścisz, bez problemu... ale będzie to dziwnie wyglądać. Bądź co bądź sam demigryf jest sporym modelem.

Ja teraz zastanawiam się jakie zwierze byłoby odpowiednie na estalijskie demigryfy... i nie wiem, po głowie chodzi mi tylko Byk. Żeby chociaż mieć pomysł na demigryfy Blazing Sunów...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Tandet-wilki są nieco większe od batlowych mizerniaków, tak o 1/4 - 1/3. Co zresztą widać po tym jak mieszczą się na podstawce 4 cm .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Może ktoś mnie w głowępalnął alewpadłem na genialny pomysł a co jeśli
posadzić rycerzy na mechakoniach ? By robiły za demigryfy? Ba tylko z kąd wytrzasnąć te parę mechakoni.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Murmandamus pisze:Może ktoś mnie w głowępalnął alewpadłem na genialny pomysł a co jeśli
posadzić rycerzy na mechakoniach ? By robiły za demigryfy? Ba tylko z kąd wytrzasnąć te parę mechakoni.
Kupić za 125 zł sztuka ze sklepu GW :mrgreen:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ja wiem że jestem poyebany ale nie aż tak :D.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Jak sie maja Lwy od rydwanu HE wielkoscia do kurakow? Bo te lewki sa calkiem spore, z odpowiednio zrobiona podstawka nie beda wygladaly na male, a na demigryfowej nawet im ogon wystaje poza. Widzial ktos takie przerobki?

dumny puchacz
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: dumny puchacz »

http://warhammer-empire.com/theforum/in ... =41591.125

na stronie 6 są lewki, wcześniej sabertuski. Wyglądają nawet ok. Jeden z fajnieszych pomysłów jakie widziałem, to stare, 4-5 edycyjne steam tanki - świetne do armii Nuln :)

generalnie polecam forum, do którego dodałem link, ciekawe tematy, fajne prace itp.

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Fajnie prezentują się z hordes Feroxy

Obrazek

Albo Argus

Obrazek

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

dumny puchacz pisze:http://warhammer-empire.com/theforum/in ... =41591.125

na stronie 6 są lewki, wcześniej sabertuski. Wyglądają nawet ok. Jeden z fajnieszych pomysłów jakie widziałem, to stare, 4-5 edycyjne steam tanki - świetne do armii Nuln :)

generalnie polecam forum, do którego dodałem link, ciekawe tematy, fajne prace itp.
Bodajze 2 strony wczesniej sa niepomalowane i wygladaja po prostu swietnie, nie wystaja poza podstawke, a dodajac odrobine korka, czaszek, cokolwiek - nie beda robily wrazenia troche za malych. Do tego na tych zdjeciach tego nie widac, ale uprzeze sprawiaja, ze te lwy wygladaja na opancerzone.
Generalnie ostroznie sie przymierzam do imperium, a 4 lwy z rydwanow juz mam :mrgreen: Armaty z krasi mantica, 2 helki staroedycyjne z allegro, trzy garscie rycerzy i armia pod euro gotowa, najwyzej dokupie jeszcze jeden rydwan HE :D

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

nordland i syreny? wpadło mi to do głowy, żeby swoje demigryfy wlasnie zrobic jako bojowe syrenki :D

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek

psie krwie podwędzili mój pomysł :D który swoją drogą nie jest żadnym odkryciem :D

Awatar użytkownika
bott
Mudżahedin
Posty: 220
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: bott »

świetne =D>
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Genialne modele.

@Kefas, masz motywację, żeby pokazać kto lepiej wykonuje takie modele, wierzymy w Ciebie ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

no moi będą wyglądać trochę inaczej... wszyscy z irokezami i obusieczne topory zamiast młotów... no i fcg będzie kompletnie inne... kolor wilków będzie inny no i same podstawki... eot.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

@Kefas,nie marudz,to jedyny sensowny zamiennik dla KFC,ja mam juz 9 kupionych i trwaja prace nad konwersja,mlotki od teutogenow a tarcze oryginalne
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Kurczaki nie są takie złe. Po pomalowaniu prezentuja się dobrze. Mam już jeden oddział KFC, teraz będę zabierał się za wilczki. Jako, że zbieram armię w barwach Middenheim, to te dwa oddziały będą ok (jeden elektora - KFC, drugi arcylektora ulryka - wilki).

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

#helion# pisze:@Kefas,nie marudz,to jedyny sensowny zamiennik dla KFC,ja mam juz 9 kupionych i trwaja prace nad konwersja,mlotki od teutogenow a tarcze oryginalne
Wilki do Cultu Ulryka albo Middenheim jak najbardziej pasują ale do "normalnego" Imperium nie za bardzo.

ODPOWIEDZ