BattleScribe

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
patrykus2010
Plewa
Posty: 7

BattleScribe

Post autor: patrykus2010 »

witam drogich forumowiczów! Mam pytanie dotyczące programu BattleScribe. Dlaczego są w nim do wyboru dwie armie imperium? Jedna jest tańsza w kosztach od drugiej i chyba nie różni się niczym innym. Czyżby to była jakaś wersja imperium z End of times, czy coś innego?

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Po pierwsze na takie pytanie nie należy tworzyć nowego wątku. Zobacz sobie http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... start=1740 ten dział.
Co do pytania to wersja 8.7.10 czy jakoś tam to ta stara sprzed end of Times korzystaj z tej 8.8.2 w tej starej nie ma na przykład oddziału demigryph knights a to ważna jednostka w tej armii.
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Co do pytania to wersja 8.7.10 czy jakoś tam to ta stara sprzed end of Times korzystaj z tej 8.8.2 w tej starej nie ma na przykład oddziału demigryph knights a to ważna jednostka w tej armii.
obawiam sie, ze to niejest sprzed eot, tylko poprzedni podrecznik empire.

Moze nie mial on demigryfow, ale mial kilka innych zabawek (lepszy altar, lepsze mozdzierze i armaty, lepszy czolg i halabardnikow)

patrykus2010
Plewa
Posty: 7

Post autor: patrykus2010 »

Dzięki, za odpowiedzi. Szkoda, ten bez demigryfów wydaje mi się o wiele fajniejszy, szkoda ze jest to stary :?
Za problemy przepraszam, nie zauważyłem tamtego tematu :oops:

ODPOWIEDZ