Mighty Empires 1990 - betatesty wersji polskiej

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Mighty Empires 1990 - betatesty wersji polskiej

Post autor: Raltariki »

Witam!
Nie zrażony ścianą milczenia, która otoczyła mój poprzedni wpis, nadal tłumaczę instrukcję do Mighty Empires - oryginalnej wersji z 1990 roku, znacznie bardziej rozbudowanej od obecnie dostępnej.
W tej chwili dochodzę do momentu, od którego w zasadzie da się już grać. Poszukuję ochotników, którzy krytycznie przyjrzą się mojej pracy: skomentują, podpowiedzą, opierniczą, jeśli trzeba. Najlepiej, gdyby ewentualni testerzy spróbowali po prostu zagrać, ale zwykłe przeczytanie instrukcji - czy to ma sens, czy nie pominąłem jakiejś istotnej informacji, która mi wydaje się oczywista, skoro siedzę w temacie, ale może taka nie być dla gracza "z zewnątrz".
Przez najbliższych kilka dni będę miał sporo wolnego czasu, planuję poświęcić go na podszlifowanie tego, co w tej chwili można uznać za wersję "alfa i pół" instrukcji, i jeśli znajdą się ochotnicy, za kilka dni będę mógł wysyłać pełnoprawną "betę".

Zatem: kto sobie życzy - proszę podesłać adres mejlowy.

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

Graliśmy z kolegami i robiliśmy własne poprawki żeby dopasować do battla, także chętnie rzucę okiem :) beargod@o2.pl
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Chętnie spojrzę. Takie rzeczy są zawsze fajne ;). rilam8@gmail.com

Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Raltariki »

Przepraszam za tak długą zwłokę, ponieważ do tej pory miałem tylko dwóch zainteresowanych, którzy zresztą zaprzestali komunikacji po wysłaniu instrukcji, przestałem tu zaglądać i pracować nad grą w ogóle. Właśnie wysłałem Wam materiał w takim stanie, do jakiego udało mi się dojść te pół roku temu.

Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Raltariki »

Nadal brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej od osób, którym wysłałem instrukcję. Zaczekam jeszcze, powiedzmy, do końca kwietnia i porzucam projekt całkowicie.

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

Przeglądamy na razie, tylko trochę brak czasu żeby zasiąść bardziej, możliwe że pod koniec maja będziemy testować na stole jak poskładamy ekipę. Jak będę miał jakieś sugestie to na pewno się odezwę, ale natłok pracy na razie ogranicza ;] W każdym razie dzięki za podesłanie :]
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Raltariki »

Na tym etapie jest za wcześnie na sugestie, wiem, ile grubych rzeczy jeszcze trzeba dorobić czy poprawić. Moje pytanie jest znacznie prostsze: czy warto dalej nad tym pracować? Czyli: czy ktoś w to będzie grał?

Awatar użytkownika
Vulturius
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: Vulturius »

Ja chętnie będę grał, bo całość jest bardzo ciekawa. ale zamierzałem ją testować w lato.

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

jestem chętny do potestowania, proszę podesłać materiał na beszcza@gmail.com dzięki! :)

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

Moim zdaniem jest bo mighty daje sporo radości z gry, będziemy cisnąć pewnie w maju to się odezwę ;)
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Raltariki »

Okej, coś się jakby ruszyło w temacie. W sumie sam do końca nie wiem, czego się spodziewam; chyba ktoś mnie musi pochwalić za dobrą robotę albo opieprzyć za zawracanie głowy - wtedy będę wiedział, na czym stoję i czy warto znów przysiąść do tematu. Istnieje szansa (a właściwie ryzyko zwolnienia z pracy :P), że tego lata i jesieni będę miał nadmiar wolnego czasu, mógłbym coś znów podłubać przy instrukcji. Skoro kilka osób znów instrukcję wzięło i pojawiają się deklaracje poważniejszych testów w maju czy latem, to zaczekam jeszcze kilka miesięcy na opinie - może się wreszcie doczekam jakichś konkretów. :)

Awatar użytkownika
NOAK
Mudżahedin
Posty: 302

Post autor: NOAK »

Jeśli można, to ja też poproszę o materiały: noak@tlen.pl. Z góry dziękuję. :mrgreen:

Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Raltariki »

...i cisza. Pewnie wszyscy naparzają w Age of Sigmar...

Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Raltariki »

...i cisza. Dobra, wywalam materiały i kończę tę farsę. :)

ODPOWIEDZ