Najbardziej ZŁA armia w WFB

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Re: Najbardziej ZŁA armia w WFB

Post autor: GarG »

Gdybym miał stopniować to:
1: Dark Elfy
2: Chaos Dwarfy
3: Skaveny

Nie mam czasu więc opisze tylko DE.
Robią wszystko to co jest powszechnie uważane za czyny złe:
-niewolnictwo
-mordują
-torturują
-napadają na innych
-sam sposób życia ( nie wiem ile osób czytało fluf i jakąkolwiek książkę na ich temat ale naprawdę ich społeczeństwo jest zupełnie inne niż inne)
Na dodatek większość ich ofiar ma pecha bo jest dręczona nawet po śmierci... W ich szeregach są Assasini, większość dowódców to sadyści. Nic na świecie nie sprawia im takiego szczęścia jak zadawanie bólu innym. Czy są świadome tego co robią? Tak! Przecież Malekith świadomie sięgnął po tą obręcz a w połączeniu z tym ze jego ród był już przeklęty przez to ze jego ojca Aenariona ponieważ wziął przeklęty miecz Khaina. Na dodatek ciągłe walki o władze i wpływy. Przykładów jest mnóstwo.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

No to tak w skrocie nic dodac nic ujac ... :D
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
SoplicA
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SoplicA »

Panowie panowie panowie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia DE były by ( naprawdę ) złe gdyby nie to że ich pochodzenie ,czyli ta literka "E",wskazuje na korzenie w rodzinie tych-najlepsiejszych .


Za to ogry były są i bądą złe bo przecież o byciu złym nie ty decydujesz tylko inni w tym jak cie postrzegają, a ogrów sory nikt nie lubi(ł) :evil: .

I robią jeszcze na dodatek to samo co DE + konsumpcja nieszczęśników.Masakrycznie źli goście bo leży to w ich naturze i wyborze.
Myślisz że jesteś niezłym zawodnikiem mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/koszykarskie-triki-xxxx

Myślisz że że wszystko wiesz o kościach, mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/niesamowite-triki-z-koscmi-do-gry

Brak komorki tylko priv na BP

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Eeee Spolica nie masz racji. Jaki tam łogry mają wybór skoro ciągle muszą żryć bo taka już ich natura? Numer jeden to WoCh, potem DE i Chaos Dwarfy. Innej możliwości ni ma :twisted:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Dark, to ty zostałeś przy WOChach, że im dalej kibicujesz, bo nie dawno widziałem Twoją armię na allegro? Widzę, że stara miłość nierdzewieje :lol2: .

SoplicA dzięki za słowa poparcia :lol2: Łogry są da best, i zjedzą wszystkich rest :mrgreen: Najbardziej zła zjadająca wszystkich armia...

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Nie zostałem przy WoCh... Dzisiaj idzie ostatni raz na allegro jako całość i jak znowu nie zejdzie to na "części" sprzedam. Mnie sie udało wycyganić od dziewczyny najfajniejszą armie w WFB! No a to, że stawiam ich na 1 miejscu spowodowane jest tym że tak uważam ;)


P.S. "JESTEM OGREM!!! AAA..." no buhahahaha :P
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
SoplicA
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SoplicA »

cobra651 pisze:Dark, to ty zostałeś przy WOChach, że im dalej kibicujesz, bo nie dawno widziałem Twoją armię na allegro? Widzę, że stara miłość nierdzewieje :lol2: .

SoplicA dzięki za słowa poparcia :lol2: Łogry są da best, i zjedzą wszystkich rest :mrgreen: Najbardziej zła zjadająca wszystkich armia...
.....i to jest piękne wolność myśli i słowa.

IMO

Myślę że dalsza polemika na temat źlejszych i gorsiejszych trzeba troche podbudować i podkraść charaktery np; z panteonu D&D

Tam jest 9 charakterów

1)Praworządny dobry
2)Neutralny dobry
3)Chaotyczny dobry

4)Praworządny neutralny
5)Neutralny
6)Chaotyczny neutralny

7)Praworządny zły
8)Neutralny zły
9)Chaotyczny zły

Zgodnie z opisami w podręczniku DE pasują do 7)
Ogry,CD,WoC,DoC,VC,Skavy do 9)
ósemka to TK,i lizaki ale nie za bardzo znam ich fluff

Nie wierzycie poczytajcie podręcznik gracza i MG

Pozdro :P :P :D
Myślisz że jesteś niezłym zawodnikiem mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/koszykarskie-triki-xxxx

Myślisz że że wszystko wiesz o kościach, mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/niesamowite-triki-z-koscmi-do-gry

Brak komorki tylko priv na BP

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Lizaki to IMO neutralny/praworządny dobry raczej, ale oprócz tego to dobre porównanie

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

lizaki to idealny przykład neutralnych neutralnych , jak szwajcaria

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Ale z tego co pamiętam to złem w tym systemie charakterów była chciwość i szukanie dobra wyłącznie dla siebie. Natomiast mordowanie każdego jak leci i sadyzm to raczej by pod chaotyczny podpadały.
Więc tomb kingi (a właściwie sami króle i licze, bo reszta jest martwa i nie ma własnej woli) na neutralny zły jakoś w ogóle mi nie pasują, raczej praworządny neutralny.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
SoplicA
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SoplicA »

kanister pisze:Ale z tego co pamiętam to złem w tym systemie charakterów była chciwość i szukanie dobra wyłącznie dla siebie. Natomiast mordowanie każdego jak leci i sadyzm to raczej by pod chaotyczny podpadały.
Więc tomb kingi (a właściwie sami króle i licze, bo reszta jest martwa i nie ma własnej woli) na neutralny zły jakoś w ogóle mi nie pasują, raczej praworządny neutralny.
[-X


Dokładnie to w D&D to zestawienie charakterów odnosi się do władców różnych nacji, a co za tym idzie do ich poddanych bo dobro-duszny król nie nie będzie dowodził armią rzeźników a rzeźnika nie posłuchają szlachetni rycerze a TK NAPEWNO są neutralne złe. Argumentów nie chce mi sie przytaczać 8)
Myślisz że jesteś niezłym zawodnikiem mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/koszykarskie-triki-xxxx

Myślisz że że wszystko wiesz o kościach, mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/niesamowite-triki-z-koscmi-do-gry

Brak komorki tylko priv na BP

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

AAAAAAAAaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! #-o

Ludzie to nie D&D!!!!!!! #-o #-o
W A R H A M M E R mówi wam cos ta nazwa ??? :roll:

Po zatym ludze nie czy do was dotrze ze Woch nie moga byc zli(to po pierwsze :D )
To niewolnicy Bogów chaosu (tak samo jak zwierzoludzmi i demonami chociarz demony to raczej oblicz bogow chaosu)
Oni im sluzą.... nadazacie??? :|
Robia to co karze im patron badz patronii
Wiec to bogowie chaosu /chaos jest zly nie ci ktorzy mu sluza
Bo buntownicy którzy nie chca im sluzyc sa natychmiast likwidowani lub nie umieja przezyc
Jak by byla armia ,,bogowie chaosu '' to owszem byla by to najbardziej zla armia

Dalej ogry ..... #-o
Zle zle i jeszcze raz zle
U ogrów wystepuje instykt
Rzadza krwi i glód
Tak naprawde oni sa jak narkomani.... biora bo musza :roll:
Co do skavenów sa poprostu wredne i zlosliwe po zatym maja wysze cele czyli nie moga byc najbardziej zle
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Sratatata!!! Mylisz sie co do Wojowników. Przecież wielu z nich "emigruje" na Pustkowia Chaosu nawet z takiego Imperium, żeby zostać Wybrańcami. Także to wcale nie są takie bezmyślne puszki. Rozumiem, że bronisz DE bo one faktycznie są złe (a wierz mi wiem co nieco o nich) ale przy Wojownikach wysiadają.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Wydaje mi się ,że Darki są najbardziej złe i okrutne , ogry zabijają bo chcą jeść , elfy były wolne i lud Aenariona wybrał wojnę , niedługo potem ( jak na elfa) zmienili się diametralnie-przyjemniścią stało się zadawanie bólu i śmierci ,ale nie zwykłej ,śmierć ma być długa i okrutna ,ale śmierć i tak jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką czeka ich ofiarę , gdyż darki kradna i ciemiężą dusze tych nieszczęśników ,( a skoro jak pisze fluff w miastach DE słychać krzyki dusz zamordowanych , znaczy ,że po przysłowiowej śmierci nie mają się łatwiej i są dalej np. torturowani , to jest coś wrodzaju uwięzienia Syzyfa , tylko że mroczniaki posuneli się owiele dalej ). Mroczne Elfy mieli wybór między dobrem a złem i wybrali zło i zmienili znaczenie zła na zawsze
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Wybraniec chaosu = wywyzszony sluga
Mroczne elfy sa wolne :?
Maja wolny wybór
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Taaaak... No mają prze wybór. Albo służymy pod Malekithem albo kończymy na ołtarzu ofiarnym :lol2:

Tak samo konwent czarownic. Albo sie słuchają Morathi albo nie ma odmładzających kąpieli :lol2:

A u takich Wojowników to z własnej woli trafiam tam taki Claus von Jakiśtam i z tejże własnej woli zabija w imie Khorna aby ten go wynagrodził. I gdzie tu zmuszanie?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Mi chodziło o czasy gdy Ulthuan nie był jeszcze podzielony, wtedy wszystkie elfy były równe i dobre , wtedy przybyły demony dziadowie DE rozgromili demony za co zapłacili straszną cenę ,czyli zmiana sposobu bycia i myślenia, stali się typowymi wojownikami - rzeźnikami. Kiedy doszło do wojny domowej , każdy elf stanął przed wyborem, wtedy byli wolni i wybrali przysłowiowe zło. Nieustanna walka o przetwanie na jałowych i okrutnych ziemiach Nagaroth sprawiła,że lud Aenariona wyzbył się wszystkiego co "dobre i ludzkie ( w tym wypadku elfskie ) " ,ale był to wolny wybór ,a jeśli wychowujesz się w okrucieństwie i zdradzie nie sposób być "normalnym" , pozatym rodzice robią "selekcje" i wyrastają tylko takie elfy ,które potrafia nienawidzieć.
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

i z tejże własnej woli zabija
Taaa a niech spróbuje nie zabić (i jak to wytłumaczysz) - tu nie kwestia własnej woli jest problemem. Wojownicy Chaosu są tacy jacy są ich bogowie. Gdy taki Claus wybiera się z własnej woli na północne pustkowia, to albo z powodu bycia prześladowanym ucieka (nie z własnej woli), albo wierzy niezmiernie w swych bogów chaosu (dąży za wolą bogów chaosu), nieświadomy ostatecznych konsekwencji.

Wojownik Chaosu czy to Nurgla, czy Khorne'a, czy Tzeentcha czy Slaneesh'a to już nie człowiek, bo został ze swej własnej woli obdarty. Ceną za służenie bogom chaosu i otrzymywanie od nich darów jest wieczna wierność i służba - bogowie nie tolerują nieposłuszeństwa. Taki człowiek, już człowiekiem NIE JEST - by bogowie mieli pewność że będzie im służył wypierają mu mózg, pozbawiając go wszystkiego poza swoją wolą. Żaden człowiek nie byłby zdolny to rzezi jaką wykonują khornici, żaden człowiek nie byłby zdolny do wytrwania okropieństw Nurgle'a czy Slaneesha, gdyby nie to że to co z niego pozostało to człowiecza skorupa wypełniona wolą Boga.

Tu nawet nie ma mowy o byciu złym - bo zło to jest świadomy wybór i świadomość konsekwencji a nie przymus. Jak już powiedziałem pod złe armie podpadają: Dark Elfy, Vampire Counts, O&G, Chaos Dwarfs. Dodałbym jeszcze Skavenów.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No i właśnie o to biega, mroczniaki są najbardziej złe, gdyż one miały wybór. Demony wyboru nie mają. Ogry to samo - muszą jeść. Wojownicy - gdyby nie byli silni i bez litości - nie pożyli by długo. Zresztą mroczne elfy(jak już wspomniał ktoś wyżej) nie dają swoim ofiarom spokoju po śmierci - zabijają dla Khaina. Te dusze zawsze będą potępione - więc co jest "bardziej złe": zabicie nieszczęśnika i daniu mu spokoju po śmierci, czy może zabicie go i torturowanie jego duszy?

No i Inne rasy zabijają bo muszą. Mroczne robią to z przyjemności.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Widać,iż nie da się wybrać "Najbardziej ZŁEJ armii w Wfb"(nota bene..bardzo"ogólnie ujety temat) bez zdefiniowania pojęcia "zła".I tutaj zaczynają się schodki :mrgreen:
Oczywistym jest,iż proste wcale to nie jest.Zło dla niektórych to zezwierzącenie i brutalność(BoCh?),dla innych to podstepne zachowanie,nielojalność i umiłowanie mordu(De?),ostateczne podporządkowanie się Mrocznym Bogom(WoCh?),ekspansywna polityka zagraniczna(orki :mrgreen: ),nienawiść istot żyjących,w najlepszym przypadku traktowanie ich jak bydła(Vc?)etc...
Zatem ustalenie "Tego,któren zły jest najbardziej" raczej to kwestia mocno indywidualna :mrgreen:
Ja stawiam na Woch i darki.
Wampiry mi nie leżą.
A Ogry to wszak to banda spaślaków,źli nie są,raczej pocieszni :lol2:

ODPOWIEDZ