Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Naviedzony »

Całkiem dobry. Nie podoba mi się tylko czaszka, jest uboga i mało charakterystyczna. Nie wiem, kim jest ta postać, ale byłoby dobrze, żeby jej "twarz" bardziej się wyróżniała.

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Dziad pisze:
-DE- pisze:I znowu szkielety dynamicznie pozujące do żurnala oraz przydługie pelerynki rzeźbione w kamieniu *klask* *klask* najwyższa jakość *klask*
Cholera , cokolwiek nie zrobią zawsze źle co ?
Jasno wyłożyłem, co mi nie odpowiada w tej rzeźbie, Jeśli tobie te elementy nie przeszkadzają - raduj się, będziesz mieć co kupować. Ja wolę szkielety inspirowane średniowiecznym danse macabre niż najnowszą rozkładówką X-Men.

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

-DE- pisze:
Dziad pisze:
-DE- pisze:I znowu szkielety dynamicznie pozujące do żurnala oraz przydługie pelerynki rzeźbione w kamieniu *klask* *klask* najwyższa jakość *klask*
Cholera , cokolwiek nie zrobią zawsze źle co ?
Jasno wyłożyłem, co mi nie odpowiada w tej rzeźbie, Jeśli tobie te elementy nie przeszkadzają - raduj się, będziesz mieć co kupować. Ja wolę szkielety inspirowane średniowiecznym danse macabre niż najnowszą rozkładówką X-Men.
+1 Nowe wzory od GW mają za dużo takiej zajebistości sztucznej, wszystko jest takie jakieś ogromniaste i uber silne. Bieda z nich
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Tak naprawdę chodzi o to, żeby sprzedać 6 szkieletów za 100zł.
Muszą być trochę większe od tych z boxa, bo tamte kosztują 50 za 10 :P

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Cóż ale jakość wykonania odlewu i szczegółowość modelu to już nie ta liga co kiedyś. Osobiście mam takie podejście, że za lepszą jakość trzeba więcej zapłacić ( nie mówmy to o wzorach jednym się podobają drugim nie ), więc szczerze nie widzę w tym problemu.
Dla porównania jakiś czas temu miałem przyjemność kleić i malować zestaw startowy do W&H oraz do AOS. Szczerze? Przy tym pierwszym myślałem, że wywalę cały mój warsztat wraz z zestawem za okno. Na Boga wole zapłacić te 100 zł więcej, mieć Święty spokój i czerpać przyjemność z modelowania/malowania.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Mnie te szkielety się bardzo podobają. Świetne zarówno do urozmaicenia regimentu jak i do Mord/Warheima.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

no startery do maszynki to jest niska cena ale jakosc jest zenujaca ; /
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obrazek

Booooskie :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

bardzo fajne modele , główki nie od snotlingów? :)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Łooooooo. Chyba najfajniejsza do tej pory drużyna do bb. Świetne!

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Może i nie gw ale model warty uwagi więc wrzucam http://privateerpress.com/hordes/galler ... s/sea-king
Obrazek

Varred
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Varred »

Oo Kraken :p

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

A niektórzy tutaj marudzą o niedorzeczności modeli gw....

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

no i o cenie bo taka pierdółka 570zł !!!
WOW !o_0

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Robi wrażenie, ale słyszałem, że firma jest daleko w tyle za gw jeśli chodzi o jakość modeli :/

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Do niedawna bym się zgodził ale ostatnie modele to są w porównywalnej jakości.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

no ale weź zapłac za giganta/bestie khorna 600zł
jak tu po 300zł te duże figsy chodziły to jakie ściskanie jajec było :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Misiu, Gargant do maszyny jest ze 3 razy wiekszy od gigantów. Sądzę, że wagą materialu dorownuje nowem archaonowi, a ten chodzi po 5 setek

+ cena sklepowa jest nizsza :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Bardziej bym porównywał duże modele PP do tych z FW chociażby ze względu na materiał

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Akurat plastik gw to lepszy materiał od żywicy.
Archaon w sklepach od 350zł bodajże :P

ODPOWIEDZ