Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Galharen »

Artein pisze:To jeszcze oreły:

Obrazek

I trochę innych fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nie widac obrazkow tylko u mnie czy jakis blad?
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

@Galharen
Widać normalnie obrazki.

Odnośnie figurek, to jastrzębie są całkiem w porządku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

Jastrzębie są całkiem spoko, wydają się troszkę małe ale z pewnością będzie je można wykorzystać do 9th age czy WFB ( w jakiś sposób )
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Czy ja wiem, Stormcast to ich sztandarowy produkt i nic dziwnego, że robią kolejne figurki, to coś pod tym dużym jeźdzcem mega mi się podoba, ale sami Stormacast w większości są bardzo słabi, skauci i kilka modeli bohaterów jest naprawdę fajna reszta fatalna.

Ale GW kolejne nowości ma zazwyczaj udane (Tzeentch jest fanastyczny, nowi Eldarzy też) ceny też coraz lepsze bo Stormcastów też przepakowują podobno w większe pudełka w cenie mniejszych.

Następne w kolejce do AoS są Dwardy i Elfy (również podobno kult Slaanesha) i się wtedy okaże jak dobre modele potrafią zrobić ale jednak klasycznych frakcji fantasy.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

W sumie te małe orły mogą być alternatywą dla staroedycyjnych orłów metalowych. Wiadomo kiedy będą dostępne?
Obrazek

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Takie pytanie do znawców tematu:
Czy StarDrake z AoS zmieści się na podstawce 50x100mm - może ktoś ma i sprawdzał?

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

DarekH pisze:Takie pytanie do znawców tematu:
Czy StarDrake z AoS zmieści się na podstawce 50x100mm - może ktoś ma i sprawdzał?
Nie ma szans, on mieści się ledwo na dedykowanej 3x większej podstawce. Zobacz na stronie GW w widoku 360 stopni jak prezentuje się na owalnej 170x105mm.
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Kto już widział nowe krasnale do AoS?
https://www.warhammer-community.com/201 ... al-realms/

Przykłady
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Nie rozumiem tych modeli. Góra od żyrków wygląda jak z łodzi podwodnej, modele też maja takie motywy, a jednak to śłuży do latania?
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Zabijcie ich... skróćcie ich cierpienia :( Co te parszywe GW zrobiło z moimi krasnoludami...
Obrazek

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

AdMech? Jakieś łączenie światów szykują czy coś?
He. BM.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Nie no, statek jest całkiem spoko. Ale ta piechota to qwa tragedia, jacyś paskudni dwarf marines.

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Coby nie mówić, śliczny Grudge Buster. A koleś z balonikiem pewnie nada się na herosa na tarczy

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

I ma działka w wąsach :>

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Janus pisze:Nie rozumiem tych modeli. Góra od żyrków wygląda jak z łodzi podwodnej, modele też maja takie motywy, a jednak to śłuży do latania?
Na stronie GW napisano, że otoczenie, w którym żyją jest toksyczne więc muszą się w 100% przed tym chronić. W tym świetle klimat z Kapitana Nemo ma jakiś sens. Mimo wszystko miałem nadzieję na nieco inne steam-punk dwarfy...

Nikt nie doczytał do końca pod tym linkiem? Mnie bardziej zaciekawiło to o Shadowspire:
"This is a new game, set in the Mortal Realms during the Age of Sigmar. It has been designed specifically for competitive, organised play, to support our growing community of gamers out there. For the moment, pretty much all we have in terms of detail is the cryptic video above, but you’ll be hearing much more about this new game, and seeing some of the new miniatures, very soon…"

Maciek

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Sterowce są nawet spoko, ale reszta to jakieś średnie połącznie 40K z jakąś bliżej niedopracowaną koncepcją fantasy. Widać, że tym rzeźbiarzom w GW już kończą się pomysły na kolejne modele. Wszędzie przewijają podobne motywy w różnych armiach. Co za dużo i za często to niezdrowo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Abrasus pisze:Coby nie mówić, śliczny Grudge Buster. A koleś z balonikiem pewnie nada się na herosa na tarczy
Usuń tego posta i przeproś, ponieważ ktoś naprawdę kupi ten model i będzie używał go jako lorda na tarczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

http://www.belloflostsouls.net/2017/03/ ... warfs.html
Tu macie wiecej. Nie jest źle. Naszym problemem z nowymi modelami od gw jest patrzenie na nie przez pryzmat wfb. A to juz zupełnie co innego.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Mi się tam te steampunkowe dwarfy podobają. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z WFB, ale corowa piechota i sterowiec zacny.

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Moim zdaniem modele i klimat - krasnali-piratów świetny.

Wiadomo nie ma to nic wspólnego z WFB, ale świat AoS ma coraz lepszy klimat gdzie jest i grimdark (wystarczy poczytać fluff z WQ Hammerfall) i właśnie steampunk. Od czasu wyjścia Sylvaneth GW robi genialną robotę pod względem budowania tego uniwersum.

Dodatkowo Shadowspire to może być nowy Mordheim.

ODPOWIEDZ