Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Nowe modele od GW

Post autor: QQrydza »

Po raz kolejny super pacynki od GW... ech szkoda szkoda systemu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Maszynka i ostatnia piesza postać na prawdę fajne, reszta już 'ok'.
Obrazek

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Bardzo fajne figurki, ponownie, zwariowane i śmiałe pomysły. Dobrze, że concept artyści nie ograniczają się (lub nie sa ograniczani) tylko popuszczają wodze wyobraźni.
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Według mnie latające pojazdy prezentują się bardzo spoko, ale nie ogarniam tych krasnoludów na balonikach..

Bohaterowie nie moja bajka (zwłaszcza ten na baloniku :mrgreen:), chociaż rozumiem, że pewnie kogoś przekonają swoim mechanicznym klimatem.
Obrazek

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Jakkolwiek piechota mi się średnio podoba (za długie nogi), to kadluby statków są ok, to sama ciężka piechota. Idealne na busters i hold guardians.

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

CO ONI ZROBILI :( . statki (po za tym największym, bo zwyczajnie na podstawkę 5x10 się nie zmieści), po ostrych konwersjach, dodaniu jakiegoś sensownego balonu nadawały by się całkiem całkiem na Grugde bustery. Piechota to jakaś potwarz, tego krasnoludem nie można nazwać, te króciutki brody, długie nogi, i te szable/maczety. Oczekiwałem Steampunkowych krasnali do AOS
ale myślałem raczej o golemach parowych, jakichś ładnych parowych czołgach i sterowcach ( takich normalnych, nie to co te ). Ogólnie widzę pole do konwersji i nic więcej (chyba, że ktoś gustu nie ma i mu wszystko jedno )
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Po co się męczyć i konwertować jak można kupić świetne steampunkowe modele dwarfów od titanforge 8) BTW Panie Kruszyna ktoś gra w pacynki jeszcze w Raciborzu? Myślałem że tam już wszyscy umrzyli, jakby co z Kjecza się przejade:D
Ostatnio zmieniony 15 mar 2017, o 13:05 przez tiny, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Kruszyna może Ty nie masz gustu, skoro nie potrafisz innych gustów uszanować.
Figurki są świeże, ciekawe, dużo detali, pewnie mistrzowsko wykonane, na pewno znajdą swoich nabywcow.
Jak się komuś nie podobają to niech trzyma szekle w kieszeni, to już nie czasy 8ed kiedy trzeba było kupować gyrocoptery bo były takie przewalone.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

W mojej opinii jest to festiwal kiczu, ale nie będę nikogo próbował przekonać do mojego zdania. Każdemu może się podobać coś innego. :)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Nie moja bajka, nie moje klimaty. Nieco przekombinowane modele moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo. No ale co kto lubi :)

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Stan pisze:Figurki są świeże
Tak, zupełnie nowy pomysł!

Obrazek

Nawet dwóch ziutków w "squadzie" ma ciężkie bronie, z czymś mi się to kojarzy...
Obrazek

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

eliah91 pisze:
Stan pisze:Figurki są świeże
Tak, zupełnie nowy pomysł!

Obrazek

Nawet dwóch ziutków w "squadzie" ma ciężkie bronie, z czymś mi się to kojarzy...
Mówisz o tym z ręcznym odkurzaczem, czy tym z mechanicznym rękawem cukierniczym?

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Stan pisze:Kruszyna może Ty nie masz gustu, skoro nie potrafisz innych gustów uszanować.
Figurki są świeże, ciekawe, dużo detali, pewnie mistrzowsko wykonane, na pewno znajdą swoich nabywcow.
Jak się komuś nie podobają to niech trzyma szekle w kieszeni, to już nie czasy 8ed kiedy trzeba było kupować gyrocoptery bo były takie przewalone.
+1

Ogólnie modele mi się podobają - po prostu to inny świat i tyle. (Czy ktoś bulwersowałby się, gdyby zrobili grę cyberpunka i cyberpunkowe dwarfy?).

Mimo wszystko piechota z balonami całkowicie do mnie nie przemawia :)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Mi się koleś z balonem bardzo podoba. Oczywiście do świata fantasy pasuje jak pięść do nosa, ale sam pomysł mega.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Anadim pisze:Mówisz o tym z ręcznym odkurzaczem, czy tym z mechanicznym rękawem cukierniczym?
Techpriest też jest "ciekawy" ale to przecież "inny" świat ze "świeżymi" pomysłami.

Tak tworzono te wyjątkowo "oryginalne" modele.

Obrazek
Obrazek

Spawn
Chuck Norris
Posty: 476

Post autor: Spawn »

Modele super. Podoba mi się że się nie hamują i są over-the-top. Coś w stylu "dinozaury cyborgi strzelające laserami" awesome.
Metalowy cylinder wypasiony. Squat tech priest też spoko. Piechota mech, a statek latający wypasiony :) Można używać jako "ducha grungniego".

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Modele fajne, ale nie pasujące do WFB. Ten statek mógłby robić za Ducha, ale po wymianie generatora antygrawitacyjnego (czy co to tam jest) na 'zwykły' balon.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Varulf pisze:Modele fajne, ale nie pasujące do WFB. Ten statek mógłby robić za Ducha, ale po wymianie generatora antygrawitacyjnego (czy co to tam jest) na 'zwykły' balon.
Do k.... n.... GW nie produkuje już figurek do wfb, wfb is dead Jim.

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

http://www.belloflostsouls.net/2017/03/ ... rived.html
Myślę że ładniejsze rzeczy na plastyce z modeliny lepiłem niż te trolleXD

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Przecież to są dokładne kopie tych brzydot z Hobbita. Zażalenia do P. Jacksona że wyprodukował takie gówno. GW odwaliło kawał dobrej roboty akurat bo modele świetnie odwzorowują filmowe odpowiedniki :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ