Dlaczego nie wierzę w Dziewiątą Erę

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Re: Dlaczego nie wierzę w Dziewiątą Erę

Post autor: Blaesus »

Jarekk pisze:
InkubPendragon pisze:Ja natomiast jestem znany, spora część osób-graczy zna mnie osobiście, inne znają moje imię i nazwisko, wyzwiska kierowane są bezpośrednio do mnie. Wyczuwasz subtelną różnicę?
Spore mniemanie o sobie. Reklame z pepsi czy colą już nagrałeś? :lol2:
Czasem po takiej reklamie następuje: "Zapraszam na mój kanał...."

Inkub - Na pewno nie przeczytam kolejnej części, bo pierwszej nie przeczytałem do końca ze względu na jad i brak merytoryki wszelakiej.

Z jednej strony jak ktoś zaczyna rozmowę w pewnym klimacie, to wypada w podobnym ją prowadzić - ktoś zaczął rzucać gównem w towarzystwo - to nie musi być ono normalne, by odpowiednio odpowiedzieć. Jak ktoś zaczyna merytoryczną dyskusję, to raczej nie wypada wyskakiwać z chamstwem i fanatyzmem.

Patrząc na to inaczej - jak ktoś decyduje się korzystać z internetu i nie jest nowoczesną feministką, to powinien sobie zdawać sprawę, że to nie jest klub dla wybranego towarzystwa. Tutaj są wszyscy - i Ci bardziej rozgarnięci i Ci mniej, i ludzie kulturalni i najgorsze chamstwo - robisz to na własną odpowiedzialność.

W tym przypadku rzuciłeś gównem w ekipę, która lubi i merytoryczną rozmowę, a jednocześnie z chęcią obrzuca się kupą dla zabawy :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

InkubPendragon pisze:Nie, nie troluję. Odróżniam argumenty ad personam, od określeń kierowanych wobec grupy anonimowych graczy. Poczuwasz się do przynależności do nich, ale jesteś anonimowy. Ja natomiast jestem znany, spora część osób-graczy zna mnie osobiście, inne znają moje imię i nazwisko, wyzwiska kierowane są bezpośrednio do mnie. Wyczuwasz subtelną różnicę?
ciesze sie, ze jestem anonimowym graczem :D

a tak serio to nie rozsmieszaj mnie, ze ad personam jest be a ad hominem juz jak najbardziej w porzadku argukentem, ktory warto przytoczyc, a wrecz zaczac od niego dyskusje.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

InkubPendragon pisze:Nie, nie troluję.
Nie wierzę Ci ;P
Trolujesz, nawet jeśli sam uważasz inaczej ;P

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Kal_Torak pisze:
InkubPendragon pisze:Nie, nie troluję.
Nie wierzę Ci ;P
Trolujesz, nawet jeśli sam uważasz inaczej ;P
A może Inkub wie, że trolluje, ale mówi, że nie trolluje, żeby ci co myślą, że trolluje, pomyśleli, że nie trolluje. Taka incepcja :lol2:

9 stron tematu o wypocinach jakiejś anonimowej osoby przeświadczonej o swoim znaczeniu, która miała mokry sen o wsadzeniu kija w mrowisko, żeby zdobyć jakiś poklask i złote kalesony na dupie Maryny.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Ushi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Post autor: Ushi »

Kal_Torak pisze: Ale do błędu wysadzenia w powietrze własnej marki - GW się oficjalnie przyznało
Serio ? Kiedy ? Gdzie ?
Pozdrawiam
Ushi

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Kto to jest Inkub Pendragon bo ja jej nie znam?
Obrazek

Zablokowany