Rok z T9A

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Rok z T9A

Post autor: swieta_barbara »

Trochę cyferek - jeśli ktoś lubi:
http://www.the-ninth-age.com/news/index ... e-project/

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No i to jest fajny pozytywny przekaz! Aż się cieszę, ze się tam zalogowałem 3 dni temu :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Ja cały czas czekam na statystyki armii od Abrasusa, bo to wydaje się o niebo ciekawsze.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

Ciekawe to będą wyniki finansowe GW :P

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Nie gram ale kibicuję inicjatywie :-) sa jakieś gotowe banery 9thA ktore mozna wstawić na bloga?

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Fajne cyferki.

Co do sprzedaży GW, to nie trzeba być jasnowidzem - znów sprzedali mniej produktu podstawowego, ale wynik uratowały im opłaty licencyjne za gry wypuszczane w tempie sraczki w ubiegłym roku, w tym start W:TW oraz signing fee za DoW3. Patrząc z perspektywy wyników finansowych, opłaty licencyjne = pure profit = win!

Warto też dodać, że T9A i GW jadą na jednym wózku, jeśli chodzi o popularność figurek, więc też z tych spadków GW nie ma się sensu cieszyć. Po prostu linia fantasy GW "obsługuje" aktualnie AoS, 8ed, T9A oraz KoW. Przeczytane anegdoty, które to sugerują:
- złośliwe komentarze z masterów KoW w USA w rodzaju "nigdy jeszcze nie widziałem, by ktokolwiek grał w KoW figurkami Mantica"
- TK last chance to buy zrobiło większą sprzedaż, niż Sigmarines przez dwa miesiące od premiery, nie licząc startera

ODPOWIEDZ