Co sie stało z "sierotami"po Battlu ?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Re: Co sie stało z "sierotami"po Battlu ?

Post autor: esgaroth »

JarekK pisze:... sensowne posty znikają w tłumie ...
dlatego podoba mi się podforum Infernal Dwarfów, tam jest max 10 osób i jeden nerwusek troll z hiszpanii, każdy każdego kojarzy i jakiś tam mały wpływ się ma na kształt armybooka nawet nie będąc w teamie 9thAge :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Kołata pisze:Mi się akurat 7 podoba bo jestem z lipca. Dobrze że trafili, bo też bym rzucił grę gdybym był z września.
Hahaha, świetne!
Ostatnio zmieniony 6 lut 2017, o 13:04 przez JarekK, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wulgaryzmy

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

esgaroth pisze:
JarekK pisze:... sensowne posty znikają w tłumie ...
dlatego podoba mi się podforum Infernal Dwarfów, tam jest max 10 osób i jeden nerwusek troll z hiszpanii, każdy każdego kojarzy i jakiś tam mały wpływ się ma na kształt armybooka nawet nie będąc w teamie 9thAge :)
tak, a potem wszyscy się dziwią skąd się wzięły nagle takie patologie jak lugarzy

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

no akurat lugarów wymyślił ktoś z ABC (elrey? nie wiem), zwykli userzy włącznie ze mną nie ogarniali po co wstawiać slayerów do chaos dwarfów xD no ale 9thAge ma taką zaletę lub wadę że się sama stabilizuje wraz z kolejnymi wersjami, a nie jak za czasów GW - wydaliśmy armię ogrów z nieprzemyślanymi i zbyt słabymi zasadami, no trudno poczekajcie pięć lat to kolejnej wersji army booka xD

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

To nie jest do końca prawda, bo za GW community robiło zasady ETC i BP. Czasami mam wrażenie, że "naprawianie głupot" trwało krócej za czasów GW niż teraz. Oczywiście pole manewru było dużo mniejsze.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

ja mam identyczne zdanie jak esgaroth
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

JarekK - IMO patrzysz z perspektywy gracza WoCHu i dlatego tak Ci się wydaje.
Tak naprawdę woch za czasów 8ed nigdy nie był naprawiony i chyba każda drużyna na ETC go brała.
IMO teraz nie ma armii w 100% OP ani armii która wszystko przegra, mamy względny balans który ma być już tylko lepszy.

ODPOWIEDZ