Jak zostać Generałem - pytania o HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: Jak zostać Generałem - pytania o HE

Post autor: Albo_Albo »

ale to pewnie są magical attacks to my mamy z bannerem warda na 2+ od tego nie mniej 10 A z auto woundem i multi to jest chore :)

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

AoA na ognistym feniksie, czy przysluguje bonus do wstawania w przypadku gdy obie czesci modelu gina w tym samym czasie? czy moze gracz ktorego jest tura okresla kolejnosc?
Obrazek
Highborn Elves Only!

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Też się nad tym zastanawiałem pod kątem tego, czy jak feniks się odrodzi, to z AoA.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Myślicie że w świete nowej kompozycji da się gdzieś upchać dragon mage'a?
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Mysle nad nim pod katem malych punktow, np wroclawia. Ale juz chyba wole hero na gryfie i mag solo, aczkolwiek dragon mage moze miec 2+z przerzutem. Gdyby mogl miec high magic to bym na nim gral:p
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Może mieć Lore of Undeath, ale wtedy jest biednym Magiem z +2 do Casta i +0 do Dispella #-o
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

mieczyk i fireball są spoko jednak z +4 do casta, gorzej z tym, że jak juz wezmiesz mu scrolla to jest strasznie biedny. A inwestowac punkty w drugiego maga, zeby wzial scrolla to tez mi sie wydaje mocno przesadzone :(
Chętnie bym pograł na smoku, gryfie i feniksie, 3 monstery, 3 TS, ale ten smoczek za duzo kosztuje jak na swoje mozliwości chyba. Sam nie wiem, bo mnie kusi zeby go sprawdzic :)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Faranel
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Faranel »

Czy planowane są w przyszłości jakieś nowe modele do figurek HE? + Powiedzcie mi co się stało z niektórymi figurkami od HE na stronie Games Workshop? Dla przykładu nie widzę u nich na stronie modeli Ellyrian Reavers. Wycofali grywalność tych jednostek, czy jak? Albo co się stało z figurką Elthariona z mieczem (nie mam na myśli tego na stormwing'u, tylko tego pieszego), lub z morską strażą z Lothern? Obrazek
Ostatnio zmieniony 5 lis 2014, o 12:31 przez Faranel, łącznie zmieniany 1 raz.

Crabsy
Plewa
Posty: 6

Post autor: Crabsy »

Faranel pisze:Albo co się stało z figurką Elthariona z mieczem (nie mam na myśli tego na stormwing'u, tylko tego pieszego)
Odzyskał wzrok więc mógł się nauczyć latać na gryfie ;)

Lothrenów można kupić w piątkach a tak to ich się robi z spearmenów (ale nie takich fikuśnych jak z iob)
ER to w ogóle wycofali ze sklepu chyba po wyjściu island of blood. Tych nowych nie było do kupienia solo a przynajmniej nie przypominam sobie (ale moge sie mylić) Natomiast Eltharion to był bohater z 6 edycji. To nic nadzwyczajnego że stare modele wyrzucają
Ostatnio zmieniony 5 lis 2014, o 12:36 przez Crabsy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Faranel
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Faranel »

Aha, czyli jak rozumiem teraz nawet jeżeli wynajdę gdzieś tego starego Elthariona, to nie będę go mógł już wystawić w grze?

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Proponuję lekturę army booka - możesz wystawić wszystko, co się w nim znajduje, np. sea guardów i ellyrianów..

PS. SPOILER - Elthariona zabił Arkhan the Black postarzając o kilka tysięcy lat i w rezultacie zamieniając go w pył. :mrgreen:
Obrazek

Crabsy
Plewa
Posty: 6

Post autor: Crabsy »

Faranel pisze:Aha, czyli jak rozumiem teraz nawet jeżeli wynajdę gdzieś tego starego Elthariona, to nie będę go mógł już wystawić w grze?
O ile zasad do tego konkretnego starego, ślepego Elthariona nie ma do 8ed, to w nowym booku, według nowych zasad można go wystawić na piechotę, nie trzeba na gryfie, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby go tak wykorzystać :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ten na gryfie to skończona ciota :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Faranel
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Faranel »

Wow. Sam Eltharion wypowiedział się w swojej sprawie. :D

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

Pytanie czy LoU jest dostępny dla kazdego maga?
gran jutro po dluuugiej przerwie i nie wiem czego się spodziewac

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Tak, wprowadzili że jest dostępny.

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

Kiedy można użyć gem of sunfire? Nie mam booka akurat pod ręką. Początek tury, fazy czy dowolna chwila?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dowolna chwila przed rzutem na zranienie.

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

Naviedzony pisze:Dowolna chwila przed rzutem na zranienie.
Wohoo pięknie :twisted:

Awatar użytkownika
Kisiel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Kisiel »

Dawno tu nie zaglądałem więc mogłem przegapić jeżeli była o tym mowa.
1. Czy jak rzucę popychaczkę z naszego genialnego Lore to mogę się ruszyć tylko bohaterem lub osobno bohaterem i oddziałem?
2. Na jakiej podstawce gania Tyrion?:D
War, War Never Changes....
Obrazek

ODPOWIEDZ