Elven Heroes - figurki alternatywne...

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Elven Heroes - figurki alternatywne...

Post autor: Sevi »

Pozatym HE raczej nie obnoszą się ze skórami zdartymi z ludzi ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Tym bardziej ze swoich braci. :D (dosłownie braci, a nie tylko braci-elfów)

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Naviedzony pisze:Tym bardziej ze swoich braci. :D (dosłownie braci, a nie tylko braci-elfów)
Ale to tylko sam Mengil, nie? 8)

Myślałem o Manflayersach, skoro nasi Shadow Warriorzy są jedynymi Scoutami w HE oraz nienawidzą i tępią DE, jako Shadow Warriorach w Infiltracji, bo Łuczników sobie robię ze starych Shadow Warriorów i RBTy też mam te DE z obsługą Shadow Warriorów, więc taki klimacik ShadowLands/Nagarythe chciałem zachować w Strzeleckiej części mojej armii, ale rozumiem, że zły pomysł? :(
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

sw nie maja kusz powtarzalnych, dwurakow... slabo ;p ale poproxowac chyba czasem mozna
ja mam wayów od we pomalowanych w kolorach armii i dobrze robia za shadow warriorow ;]

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Rabsp pisze:sw nie maja kusz powtarzalnych, dwurakow... slabo ;p ale poproxowac chyba czasem mozna
Nie chcę proxować, dlatego Waywatcherów nie użyłem, choć modele mają świetne, ale do stylizacji pod Shadow Lands się nie nadają. Wiem, że Mengile mają Kusze, ale to Infiltracja jest :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

To weź wykorzystaj V ed wayów. Bardziej będą pasować do takiego klimatu, kominiarki, chusty na twarzach itp.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Nienawiść Nagarythe dotyczy DE, więc jak można Infiltrować szeregi Mrocznych Elfów z Łukiem w dłoni? :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

Pytałeś co myślimy, kilka osób wypowiedziało swoje zdanie. Jeszcze zależy gdzie zamierzasz ich wystawić jako shadow warriorów... w domu jak sie dogadasz z kumplem jak najbardziej. Na turnieju może być gorzej, chyba, że sędzia ulegnie Twojemu wytłumaczeniu o infiltracji i specyficznym klimacie armii.Moim zdaniem możesz mieć ciężko z przepchnięciem swojej historyjki, ale próbuj. Równie dobrze można wystawić chimerę zamiast star dragona i wymyślić historyjkę, że zaszła mutacje w gnomie jaszczura i wyrosło mu to i owo...

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Rabsp pisze:Na turnieju może być gorzej, chyba, że sędzia ulegnie Twojemu wytłumaczeniu o infiltracji i specyficznym klimacie armii.
No o grę turniejową pytałem, bo Alternatywy nieprzypominające wyglądem Oryginału, ale nawiązujące do specyficznego klimatu, widuje się dość często na Masterach nawet. Jeśli jest tak, jak mówicie i będzie z tym problem, to generalnie wyczerpywałoby temat :)
Rabsp pisze:Równie dobrze można wystawić chimerę zamiast star dragona i wymyślić historyjkę, że zaszła mutacje w gnomie jaszczura i wyrosło mu to i owo...
Tutaj jest akurat słaby przykład, bo Hipopotamów robiących za Mournfangi, albo Thunderwolf Cavalry w roli Demigryfów, których normalnie wystawia się i chociaż Duży Wilk nie ma nic wspólnego z Demigryfem, to stylizacja na Middenheim ludzi przekonuje ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Na lokalu spoko, tam wiele rzeczy przejdzie.
Ale na masterze tego nie widzę.

Kiedyś blood elfy zostały ściągnięte ze stołu.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Co za Blood Elfy, bo mi to się z WOWem kojarzy jedynie? :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... lood+elves

Tylko niewiele zobaczysz, bo zdjęcia z powodu czasu nie działają. Ale autor pisze tam o koncepcji armii.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

HE robiące za DE, tylko pomalowane w mroczniejszy sposób? ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Mniej więcej, z różnymi konwersjami itp.
Została ściągnięta na Bazyliszku ze stołu.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Słabo trochę, skoro tam konwersje były :?

Jedyny pozytywny aspekt sprawy jest taki, że jeśli Manflayers nie przeszliby za Shadow Warriorów na Masterze, chociaż stylizacja jest na Shadow Lands, to stracę ostatecznie 5-6 modeli tylko :roll:
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Lew od rydwanu miał skrzydła i udawał pegaza.

Naprawdę nie wolisz starych Wayów?
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Pomyślę jeszcze. Ostatecznie modeli Shadow Warriorów było sporo, więc Załoga do RBTy może być z 4ED modeli, First Archers (szkoda, że już nie ma zasady "Primus Inter Pares", jak w poprzednim Army Booku, jednak stylizacja została) mogą być z 5-6ED modeli, a właściwi Shadow Warriorzy z 7ED modeli (z Alith Anarem za Championa robiącym). Skoro co edycję Games Workshop wydaje tą jednostkę, to można to jakoś wykorzystać :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

chociaż Duży Wilk nie ma nic wspólnego z Demigryfem
Ale jest wymieniony w AB imperium, ze inne zakony korzystają z innych dużych zwierzątek - WW właśnie z takich wilków ;)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Na pewno korzystają też ze Strusi, które widziałem na tym forum 8)

Niezależnie od tego co jest napisane w Army Booku, jednostka nazywa się Demigryph Knights i tylko 1 rodzaj modeli Games Workshop wydało, a taka stylizacja jest po prostu Klimatyczna i dotyczy Fluffu, tak jak i mój pomysł z Manflayerami ;)

W każdym razie, nieistotne to już jest :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Czy ktos zna jakies fajne alternatywne figsy na zastapienie Silver Helmsow?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

ODPOWIEDZ