Walizka na armię HE, czyli jak transportować armię z orłami?

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Re: Walizka na armię HE, czyli jak transportować armię z orł

Post autor: Semi »

ja swojego nosze w walizce, wycialem tylko 2 poziomy zeby sie miescil, skrzydla, podstawka i jezdziec na magnesy i miesci sie idealnie (zajmuje miejsce 12 modeli piechoty) ;)
Obrazek
Highborn Elves Only!

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Asassello pisze:Od dłuższego czasu używam magnesów i jest to świetny system. \Kiedyś przenosiłem wszystko w pudełkach z gąbką, pudełka w plecaku. Potem chciałem zrobić walizkę z magnesami - jej ograniczenie jest takie, że jak się walnie o coś walizka i jakiś element się odczepi to potem wewnątrz potrafi być prawdziwa masakra :/.

Teraz znalazłem jakąś walizkę (btw. GW od zestawu modelarskiego), gąbkę która tam była powycinałem tak by mi się najpopularniejsze u mnie rozmiary regimentów mieściły (10x3, 10x2, 5x2, 7x2). Dzięki temu wsadzam od razu cały regiment, wolne miejsca dopycham strzępkami gąbek i przykrywam kolejną warstwa. Wszystko jest na tyle ścisło ze wszystkich stron, że nie ma prawa się ruszyć. Nawet jak się przewróci to nie robi to żadnego wrażenia na modelach :)
Obecnie na jednej warstwie mieści mi się ok. 170 piechotnych modeli (i to całkiem wysokich, np. stare włócznie i SM) - na obecna chwilę całkowicie wystarcza. Górną część wykorzystuje do modeli niestandardowych, jak orły, herosi czy gryf (mój nadaj jest rozkładany, wiec nie zajmuje tyle miejsca).
Problem jest tylko z noszeniem smoka - jego trzeba od razu składając jako modułowego (na magnesy) albo znaleźć sobie odpowiednie pudełko tylko dla niego (tak też zrobiłęm) - wrzucanie go całego do walizki to IMO niebezpieczny i nieopłacalny biznes.
Masz jakieś zdjęcie tego jak to jest zapakowane?

Chętnie bym to zobaczył.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

diuk pisze: Masz jakieś zdjęcie tego jak to jest zapakowane?

Chętnie bym to zobaczył.
Trzeba było na Bazyliszku podejść i obejrzeć :)

Podaj maila na PM to Ci podeśle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Diuk słyszałem zaginął na bazyliszku. :P
Zawsze jak czytam takie rzeczy to myślę: taa, tyle roboty, a mi jest wygodnie w miarę. Lecz sobie głębiej pomyślałem, że to byłoby bardzo fajne. :roll:
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

@WojtuśŚ

Heh, no niestety, malowałem armię przez całą noc przed Bazylem i się to skończyło dosyć słabo.

Figsy paćkaliśmy z pomocą kudłatego i krasnala jeszcze w aucie - jednak 70 spearmanów i 60 White Lionów to sporo figurek, a jakieś 70% wymagało opieki.

Chyba tylko master był mnie w stanie zmusić do wrzucenia proxów swordmasterowych do pudła i posklejania 2 hord włóczników z wyprasek :D

W ogóle szkoda , że nie udało mi się z tobą zagadać. Pewnie będzie lepsza okazja w przyszłości.

A co do walizki to coś pamiętam, ale bardziej patrzyłem na twoje figurki Assaselo. Nie chcesz pochwalić się tutaj zdjęciem?

imageshack.us nie gryzie ;) Jak coś to masz mail w PW.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

diuk pisze:Nie chcesz pochwalić się tutaj zdjęciem?
imageshack.us nie gryzie ;)
nie chce mi się rejestrować na stronie i uczyć obsługi kolejnego softu, który "ułatwi mi życie". :)
Mail i telefon do życia w zupełności wystarczają.
Obrazek

ODPOWIEDZ