Dlaczego HE?

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ryosuke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Kontakt:

Re: Dlaczego HE?

Post autor: Ryosuke »

Wy to macie po te 20,30 lat i macie spokój natomiast ja mając 17 popełniłem duży błąd przynosząc figurki do szkoły (po lekcjach byłem umówiony na bitwę),efekt był taki że części figurek szukałem jeszcze przez godzinę po lekcjach.A rodzinka rozumie i akceptuje natomiast babcia nawet dosponsorowuje mówi że lepiej bym zajmował się figurkami niż narkotykami :D.
Chcesz zarabiać na prowizji od sprzedanych gier? Zapraszam do programu dla każdego youtubera,streamera oraz dla ludzi mających wśród znajomych graczy.G2A.COM

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

ja tam pracuję na stoczni i nikt się nie śmieje :P tu "męscy" ludzie mają jeszcze "dziwniejsze" zajęcia.....

Awatar użytkownika
loboba
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: loboba »

PiotrB pisze:Wasze pokolenie "pozdro,poćwicz" jest chore - albowiem nauczono was że wszystko wam się należy ,co jest bzdurą.
Nie rozumiem. Wasze czyli ? moje ? 30latków ? czy 18tków ? czy 50latków ?
"pozdro poćwicz" nie słyszałem.... pierwsze widze.

Nie mam dużo kasy i nie uwazam żeby wszystko mi się należało a do szczescia mi wiele nie brakuje, nie potrzebuje mieć fortuny.... Szukam oszczędności jak się da. Nie mam 30 WL bo mnie na nich poprostu nie stać tak samo z orłami i jak się uda to od rodziny na urodziny dostane i tyle. Ostatnio Żona mi załatwiłe 5tke Dragon Princów ale to też własnie na gwiazdke.
mifarex pisze:Wy to macie po te 20,30 lat i macie spokój natomiast ja mając 17 popełniłem duży błąd przynosząc figurki do szkoły (po lekcjach byłem umówiony na bitwę),efekt był taki że części figurek szukałem jeszcze przez godzinę po lekcjach.
Znalazłeś wszystkie ? :D
W takim wieku najlepiej sie zaczyna figurki ;) każdy jest pod wrazeniem każdemu się podobają :)
"Wow ale fajny wojownik chaosu" "jaką fajna ma zbroje i czaszke ale klimat..."
Ja w tehcnikum zaczynałem z MtG :) ale widziałem gości z figurkami na świetlicy i też byłem pod wrażeniem :)
Obrazek

ODPOWIEDZ