Starożytne woluminy, zaklęte pierścienie, magiczne laski

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pictus
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Starożytne woluminy, zaklęte pierścienie, magiczne laski

Post autor: Pictus »

Głowie się i głowię jak złożyć 2 magów na 1999 pkt BP, ograniczenia 7 PD\DD #-o I w ogóle jakieś z dupy mi kombinacje wychodzą, próbuję coś z anullian crystalem skombinować, ale albo wychodzi o jeden DD za dużo, albo jakiś śmiech na sali. Ma ktoś wenę :P ?

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

7 pd/dd ?? w BP na ponizej 2k nie jest 8 pd/dd ??

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Rabsp pisze:7 pd/dd ?? w BP na ponizej 2k nie jest 8 pd/dd ??
Jest, ale może oni mają jakieś inne ograniczenia na turniej :wink:
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Pictus
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Pictus »

No własnie, mamy ;) jakby było na standardowe 8 kosci, jeszcze jakoś bym dał radę coś sensownego wymóżdzyć.

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

To jak chcesz koniecznie dwóch magów to jeden z DS i Seerstaf a drugi z Annulian..
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Pictus
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Pictus »

A to nie o jedną kość DD za dużo? Albo jakoś zle licze :P ale i seerstaf i DS i 2 magow he zabiera po 1 kości z tego co sie orientuje. do tego 4 za armijne i magow + anullian. Mam nadzieje ze sie myle, jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi ;)

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Chcesz wymaksować PD czy DD?

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Pic(k?)tus pisze:A to nie o jedną kość DD za dużo? Albo jakoś zle licze :P ale i seerstaf i DS i 2 magow he zabiera po 1 kości z tego co sie orientuje. do tego 4 za armijne i magow + anullian. Mam nadzieje ze sie myle, jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi ;)
DD = 2 (poll) + 2 (magowie) + 1 (za posiadanie maga HE) + 1 (za pierwszego DS-a) + 1 (za kryształ) = 7, czyli jest OK.
PD można dociągnąć do 6 = 2 (poll) + 4 (za magów

seer nic nie zabiera.

choć ja bym maksował magie w druga stronę.
czyli zamiast kryształu dał maga z ****** i ******* :)

Edit po sugestii Siweusza:
***** - proszę samemu wpaść co to może być ;-)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2009, o 10:56 przez Asassello, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Dokładnie, tylko trzeba było pozwolić dojść mu do tego samemu. :wink:

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

Próbował ktos kiedyś sword of hoeth?

jak to sie sprawdza?

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

sie nie sprawdza, zazwyczaj bohaterowie i jednostki wysylane pod takie cos sa mocno opancerzone, a jako ze to s4, to i maja duzy AS wiec w sumie to tylko drapanie po klacie takim mieczem, ale na demo to juz moze byc cos, ale jest jedno powazne ale. 60 KUFA PKT ZA TAKIE COS!!!??? toz nam na nic praktycznego nie starcza =/ ani nasz ulubiony ward 4+ z rerollem, ani na kombinacje ward na 5+ i AS 2+, jak by to kosztowalo 40, albo no juz nawet 50, ale 60pkt to zdecydowanie za duzo i nawet na demony nie warto tego brac.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dokładnie, jedynymi broniami jakie opłaca się brać, to star lanca, foe bane i oczywiście sword of might :wink: Wszystkie inne są zbyt drogie jak na swoje możliwości (może ewentualnie ten miecz za 40 pkt bijący baz AS... ale to nadal jest tylko s4 :? )
Prawda jest taka, że elficki lord ma zbyt małą siłe, żeby mógł na serio powalczyć.

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Ja bym brał White sworda jakby można go było na mounta wziąć a tu dupa.
A najbardziej mnie denerwuje Blade of leaping gold. Po grzyba mi te 7A z silą 4! Jakbyśmy mieli S5 to bym może się zastanowił, ale teraz nic z tego
I sold my soul for rock'n roll

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

kufa 7a z s5 to by juz bylo cos =) oj nawet ja bym sie wtedy pokusil o zlozenie lorda z ta weaponka jakos sensownie.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja bym brał White sworda jakby można go było na mounta wziąć a tu dupa.
Gdyby można bo było brać na mounta, byłby standardowym elementem wyposażeniem lorda na smoku :) A tak można go użyć tylko na piechtę z AoL. Co prawda ma wtedy powera, ale w realiach turniejowych brak dla niego miejsca.
A najbardziej mnie denerwuje Blade of leaping gold. Po grzyba mi te 7A z silą 4!
True. I jeszcze kosztuje te 60pkt...

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Po prostu HE brakuje jakiegoś w miarę taniego talizmanu, który podnosi siłę. Wtedy wiele przedmiotów zyskałoby na wartości.
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

co to jest foe bane ?
bo nie mam ang. podręcznika a żałuje
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Zwolin pisze:co to jest foe bane ?
bo nie mam ang. podręcznika a żałuje
ta broń co rani przeciwników z 2+ Ranami na 2+.
jak już ją znajdziesz to podaj polską nazwę :)
Obrazek

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

Zguba Wroga

lol
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

Asassello pisze:DD = 2 (poll) + 2 (magowie) + 1 (za posiadanie maga HE) + 1 (za pierwszego DS-a) + 1 (za kryształ) = 7, czyli jest OK.
PD można dociągnąć do 6 = 2 (poll) + 4 (za magów
nie wiem czy dobre miejsce na takie pytanie :D - po prostu nie wiem/mam wątpliwość, więc ktoś kto się lepiej zna ode mnie odpowie:

1) o co chodzi z "+ 1 (za posiadanie maga HE)" - z tego co czytam w AB, to mag dodaje +1 do wyniku rzutu na dispel a nie całą kostkę DD ???

2) o co chodzi z "+ 1 (za pierwszego DS-a) ?? - posiadanie dispell scrolla dodaje nam kostkę DD czy jak ?:D

jeśli pytania bez sensu to proszę o wyrozumiałość :D
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

ODPOWIEDZ