Master plan prac

Moderatorzy: kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Master plan prac

Post autor: kudłaty »

Pomoc fizyczna czyli logistyka prac na mastera:
Piątek godzina 17:00 na osiedlu kwiatowym - pakowanie stołów, tu generalnie tłumu nie potrzeba ale jakby (ze mną oczywiście) były 4 osoby to by to sprawnie poszło,
Piątek godzina 18:00 szkoła podstawowa nr. 82 na Krakowskiej 10, wypakowujemy blaty, nosimy stoły, rozkładamy całą imprezę. Ostatnie edycje trwało to gdzieś do godziny 20 z małym groszem, nie musimy rozstawić wszystkiego ale zawsze warto móc już w sobotę rano za wiele nie robić,
Sobota godzina 8:00 szkoła podstawowa nr. 82 na Krakowskiej 10, rozstawiamy do końca o ile jest co robić, w zeszłym roku nie było, ale to zależy od sukcesów piątku,
Niedziela po masterze szkoła podstawowa nr. 82 na Krakowskiej 10, jak jest ans dużo (10 osób), to sprzątniecie po masterze trwa godzinę, jak jest nas mniej to dłużej,
Niedziela proporcjonalnie później na osiedlu kwiatowym wypakowanie stołów, tu generalnie tłumu nie potrzeba ale po całym masterze ma się mniej sił niż przed nim, więc fajnie jakby tam było kilka osób więcej,

"Jestem leniwym typem, nie mam pomalowanej armii i w ogóle". To bardzo fajnie szukam jeszcze dwóch osób:
-gracza wypełniającego parzystość, chodzi o kogoś kto przyjdzie i zagra jak będzie nieparzyście, a jak będzie parzyście to pomoże organizacyjnie, osoba ta oczywiście nie płaci wejściówki, musi to być osoba bardziej odpowiedzialna niż BoB czy Rom bo jednak powinna się pokazać na turnieju z figurkami,
-sędziego liniowego, jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda robienie sporego turnieju od strony organizatora i przy okazji pomóc to zapraszam,
Obie te funkcje nie są charytatywne.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Piątek co raz bliżej. Wszyscy wiemy, że kwiatowe jest daleko, ale jest misja żeby pomóc. Jak chcecie budować lokalne środowisko to praca zaczyna się u podstaw, czyli właśnie tam.

Potrzebujemy z 3 osób na Kwiatowe na 17 a pozostałych pod szkołę. Potraktujcie sprawę serio. Bez wspólnej pracy nie ujedziemy.

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

jak kogoś zabrać z centrum na kwiatowe to podaje komę 602624135

Awatar użytkownika
Lenar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań

Post autor: Lenar »

Klops pisze:jak kogoś zabrać z centrum na kwiatowe to podaje komę 602624135
Z jakiegoś konkretnego miejsca w centrum?

Edit: Nieważne, nie dam rady wyrobić się przed 17:30. Będę na Krakowskiej.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Na kwiatowym zatem zapowiedział się klops/zil/diuk (odezwijcie sie do siebie diuk z klopsem bo macie mega po drodze) i ja z gościem od którego to odbieramy. Nieparzysta ilość to nie duży problem ktoś sobie chwile odpocznie, a sporo tych stołów trzeba wziąć.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

O której będziesz wyjeżdżał z chaty klops?

Dopiero teraz ogarnąłem gdzie jest to osiedle i faktycznie jest strasznie daleko.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

coś po 16 jeszcze dokładnie nie rozkminiałem ;p

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

no ja tak najwcześniej 16;30 jednak. odległość autem to 15 min według google maps.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Autobus jedzie tą trasę 25 minut. Taryfę mamy na 17:00, fajnie jakby się udało być kilka minut wcześniej bo o 18:30 musimy skończyć rozładunek.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Będę w szkole jakoś po 18.
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Dziękuję za przybycie, miałem moment zwątpienia ale wyszło naprawdę ok.

ODPOWIEDZ