FAQ

Moderatorzy: Dymitr, Duke

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

FAQ

Post autor: Yudokuno »

Jak w temacie
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Raqq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Raqq »

Nie wiem czy dobry temat, ale Gokish robi ten tutorial i robi, a ja nie mam kogo się spytać jak zacząć. :wink:

Czy trzeba za to zapłacić? Swoich jednostek nie zrobię, bo nie jestem "PRO", tego co ktoś zrobił też nie mogę, bo nie jestem "PRO". A grać O&G tylko na zwyklasach i goblinach mi się nie uśmiecha :? Jest na to jakiś myk, czy muszę się wykosztować te kilkanaście $?

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ano nie da się. Potrzebne Pro, inaczej masz tylko podstawowe armie.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

jeżeli chodzi o konta PRO, to ceny są mega ok.
Inaczej niż poprzez tzw. proxy grać się bez pro nie da. Przy każdym oddziale, który wystawiasz jest rubryczka z jego nazwą - możną ją edytować nawet bez PRO
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Raqq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Raqq »

Dzięki wielkie, może spróbuję najpierw zagrać na proksach nim się zdecyduję. To jednak nie to samo co bitwa twarzą w twarz z kumplem :wink:

Awatar użytkownika
Kubi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Kubi »

hej,

czy jak wstawiam do oddziału na jego podstawkę bohaterów to czy mozna zrobić tak żeby stali się jego częścią jeśli chodzi o wheel, pivoty? Generalnie chodzi mi o to że robię zwrot o 180 i bohaterzy zostają z tyłu ( zostają w swoim miejscu), regiment się pivotuje i bohaterzy są zasłonięci przez tylni szereg oddziału.
pozdr

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Da się, ale jest to mocno losowe. Jeśli dokładnie ustawisz bohatera na podstawce - system powinien to wyłapać i zacząć traktować go jako część oddziału. Tym niemniej czasem za cholerę nie chce to zaskoczyć i trzeba się grzebać ręcznie z przestawianiem każdego bohatera.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

ODPOWIEDZ