DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014, Łomianki, wyniki str 53

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014, 23-24.08, Łomianki

Post autor: Laik »

Brzmi jakby kupowanie figurek poza masterami było jakieś niemożliwe…
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Laik pisze:Brzmi jakby kupowanie figurek poza masterami było jakieś niemożliwe…
Przyzwyczajenia z Gorzowa widać xP
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Czy moglibyście wrzucić listę teamów, które wpłaciły/ zgłosiły się
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Obrazek

Proszę Państwa kolejny sponsor "w drodze". Rozmowy trwają, a ich zakończenie jest bliskie. STAY TUNED !!!.



P.S. Na listę będziecie musieli poczekać, aż Kaleson znajdzie chwilkę (obecnie praca - ta prawdziwa, strasznie go przygniotła). Dajcie mu proszę czas.

P.S. 2. Przykro mi katerek, ale zbyt zależy nam na tej miejscówce, aby tak pogrywać z zakazami burmistrza.
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Lista jest krótka, na godzinę 9.45 24 lipca przedpłaty wpłynęły od teamów:

XIII Kohorta
Szybki Szpil I



Dopisuję poniższy akapit do działu zgłoszenia:
Gracze przy edytowaniu zgłoszeń nie mają obowiązku podawać w rozpisce przedmiotów i zdolności dostępnych w podstawowej wersji oddziałów czy bohaterów, np. łuku przy Glade Lordzie, zasady Vampire przy Vampire Lordzie, zasady fear przy Pink Horrorach czy skirmish przy Shadach.

Do hobbystyki dodałem informację o lasku WE:
Nie wymagamy od graczy WE posiadania oryginalnego modelu Citadel Wood, należy jedynie posiadać teren o takich samych lub mniejszych wymiarach wykonany z trwałego, sztywnego materiału.
Obrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Ok. Dzięki.

W sumie to o chodzi info czy przelew doszedł.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Mamy drugie dzesieciolecie XXI wieku. A Wy regularnie zadajecie pytania, jak z poczatku lat dziewiecdziesiatych XX. Przelewy i maile dochodza. Nie trzeba sie o to pytac.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Chyba, ze chce sie nabic kolejne posty ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

True
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Jankiel pisze:Mamy drugie dzesieciolecie XXI wieku. A Wy regularnie zadajecie pytania, jak z poczatku lat dziewiecdziesiatych XX. Przelewy i maile dochodza. Nie trzeba sie o to pytac.

Tak, tylko jak się ktoś walnie w numerze konta to może być problem, a ja nie będę wiedział, że przelew trafił nie tam gdzie trzeba. Nie wiem czy bank, by mnie poinformował, że adresat jest niezgodny z numerem konta, które podałem. Nigdy nie miałem takiej sytuacji. Nie jest to więc aż tak bez sensu. Poza tym przezorny zawsze ubezpieczony Panie czepialski :wink:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Musiałbyś się baaardzo pomylić :wink: jedna cyfra to za mało :wink:

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Inna sprawa, że zdecydowanie lepiej napisać pw zamiast zaśmiecać temat :wink:
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jagal pisze:Inna sprawa, że zdecydowanie lepiej napisać pw zamiast zaśmiecać temat :wink:
Przecież to w temacie a stron tematu jakby więcej :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jagal pisze:Inna sprawa, że zdecydowanie lepiej napisać pw zamiast zaśmiecać temat :wink:
Z tym trzeba się zgodzić, choć z drugiej strony jedna wiadomość może utonąć w setkach PMek do Kalesona :(
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Prawda dostaję ich całkiem sporo.
Możemy zrobić inaczej. Co kilka dni będę updateował na końcu pierwszego posta listę teamów, które dokonały przedpłaty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Eeee lepiej nabić posta :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Drukujecie rozpy?
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

+1

Też chciałem o to zapytać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Gdybyście zauważyli to specjalnie poprosiłem o zrobienie takiej listy, żeby nie było takich pytań. =D>
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

trzeba brac buty na zmiane, czy ze wzgledu na to, ze master jest w latoa (w przeciwienstwie do zimy z bazyliszka) to nie ma takiego obowiazku?

ODPOWIEDZ