Tap Dabl Masta! 9-10.07.2011

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Re: Tap Dabl Masta! 9-10.07.2011

Post autor: Jasif »

Durin pisze:Jasne?
Ja zakumałem :D
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

jak ktoś czegoś nie rozumie walić na pw:D

Pawlak napisz może do Bercika, pro HE, jedzie i nie ma teamu
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bercik »

Durin pisze:Pawlak napisz może do Bercika, pro HE, jedzie i nie ma teamu
Skąd to info ? :wink: Chciałbym, ale na 90% wyjezdzam wtedy za granice do roboty

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Durin pisze: Jasne?
Teraz tak,
choć dla trzech osób w drużynie to dobieranie to bardziej jak totolotek jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

@bercik
Wybacz, byłem pewien

@Asassello

Może trochę, ale byłem już na jednej takiej drużynówce i całkiem nieźle zdaje egzamin:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

bigpasiak pisze:
Drużynówka złożona z pary graczy jest mocno średnia, nieprawdaż?
Nie mniej nie chodziło mi o definicję a o realia bo drużynówka zaczyna być sensowna od 3 graczy a 2 to najlepiej parówka...
Dla mnie drużynówka sensowna jest przy 5 osobach (mam na myśli parowanie, bo przy 3 jest takie sobie – sporo ruletki)
bigpasiak pisze:
Masz absolutną rację, Białystok to północ Polski, ale dla Ciebie w związku z tym to chyba wszystko powyżej Warszawy to północ więc nie ma o czym gadać...
Dziwne bo ja pamiętam takie coś jak Strategikion czy Arena na które wszyscy jeżdzili i chyba [ ale tylko chyba bo spoglądając na mapę widzę że mogę się pomylić ] to jest południe Polski...? A reszta masterów była w centrum kraju...?
Wrocław jest takim samym południu jak Białystok północy
W centrum była tylko Łódź i ewentualnie Warszawa, patrząc szczególnie na połączenie drogowe(która obecnie jest 2x de facto).
bigpasiak pisze:
Podaj jeden master na Północy z 2-3 standardowo organizowanych [ lub nowych, Twój wybór bo kandydatów trochę było... ]
Bydgoszcz, Białystok, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Trójmiasto i Włocławek to północ – połowa z tych ośrodków będzie miała mastera.

To że więcej nie odzwierciedla stan środowisk battlowych - w zeszłym roku głosowałem na Puchar Szczecina, Wielki Dracon, 2x Gorzów Wielkopolski i Bitwę o Białystok bo podobały mi się oferty tych ośrodków. Po wejściu 8 edycji nastąpił spory regres w środowisku, szczególnie na północy, m.in. takie duże i utytułowane kluby jak Animosity czy Snot niestety mocno ograniczyły swoją aktywność, jednocześnie na południu nastąpił wzrost - porównanie mastera Kohortexu z 48 osobami do lokala Drużynowych Mistrzostw Śląska z 85 osobami…

Głosowanie na mastery po prostu pokazało sytuacje jaka miała miejsce przez cały sezon.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2011, o 10:00 przez Laik, łącznie zmieniany 1 raz.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Aktualka dotycząca noclegu (będzie znajdować się w głównym poście):

Nocleg jest zapewniony przez organizatora. Należy jedynie zabrać śpiwór. Istnieje możliwość "rezerwacji" pokoi. Postaram się to logicznie rozłożyć, ale miło by było w maila zgłoszeniowym zaznaczyć z jakimi drużynami chcecie być w pokoju. Istnieje możliwość dodatkowego noclegu, koszt to 20zł.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Lidder pisze: Istnieje możliwość dodatkowego noclegu, koszt to 20zł.
Tell more.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

zdecydowanie tell more.
Wrocław jak zwykle nie zawiedzie i przyjedziemy prawie całą rodziną
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Nic wygórowanego. Pokoje w naszym standardzie - łazienka, łóżko, podłoga, sufit, 4 ściany(!) :) nocleg zarówno z piątku jak i z niedzieli.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

20zł od osoby za noc i każdy śpi w łóżku?
rezerwuje 15 miejsc!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Laik pisze:Bydgoszcz, Białystok, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Trójmiasto i Włocławek to północ
Czyli jak mówiłem... na północ od Warszawy to Północ Polski, spoko.
W ogóle o czym my tu rozmawiamy skoro Poznań to północ dla Ciebie?
Laik pisze:połowa z tych ośrodków będzie miała mastera.
Rozumiem, że tu także czegoś nie wiem albo nie zauważyłem jakiegoś dodatkowego głosowania...?
:-k
Laik pisze:takie duże i utytułowane kluby jak Animosity czy Snot niestety mocno ograniczyły swoją aktywność,
Animosity umarło, ale o Snocie nic nie wiem żeby ograniczał działalność... my jeździmy do nich oni do nas i wspólnie na mastery... jak się objawiła ich ograniczona działalność...? Dracona nie organizowali oni a w tym roku chcieli samodzielnie coś machnąć jednak nie było im dane, trudno.
Laik pisze:porównanie mastera Kohortexu z 48 osobami do lokala Drużynowych Mistrzostw Śląska z 85 osobami
I do mastera Areny z 52... czy jeszcze coś chcesz dodać?


Dobra koniec tego offtopu.
Nie czas ani miejsce na takie dyskusje.
Sorry chłopaki.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Pasiak, ale o co Ty się plujesz? Było głosowanie, zostały wybrane te a nie inne mastery i tyle. Widać był jakiś powód, dla którego głosowano na północ, może lepsza organizacja, zaangażowanie? Lud ocenił, gdzie mu lepiej :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

miszon
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: miszon »

Andrzej pisze:Pasiak, ale o co Ty się plujesz? Było głosowanie, zostały wybrane te a nie inne mastery i tyle. Widać był jakiś powód, dla którego głosowano na północ, może lepsza organizacja, zaangażowanie? Lud ocenił, gdzie mu lepiej :)
A może wystarczy spojrzeć kto głosował i jak rozkładają się geograficznie mandaty !! Panowie szanujmy się na wzajem nie rzucajmy frazesów pod tytułem: "wspaniała organizacja" i "zaangażowanie", bo tak to obecnie jest, że kto ma większość ten ma władze (i dlatego przeszły wszystkie mastery z południa Polski). Gdyby południe chciało zorganizować jeszcze z dwa mastery to też by przeszły, choćby organizator napisał że planuje je robić w grudniu w szałasie.

Panowie, bardzo ladnie prosze, idzcie gdzies indziej smiecic. Przypominam ze jest to temat odnosnie turnieju a nie feedback odnosnie glosowania. Proponuje swoje racje wylewac w innym temacie.
Pozdrawiam
Lohost

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

miszon pisze: choćby organizator napisał że planuje je robić w grudniu w szałasie.
Ja się na takiego mastera pisze!

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Andrzej pisze:Pasiak, ale o co Ty się plujesz?
Pluć się możesz Ty chłopaku, ja dyskutuję.




Już pisałem, dla mnie koniec offtopu jednak nadmienię iż pogląd miszona popieram.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

bigpasiak pisze:
Andrzej pisze:Pasiak, ale o co Ty się plujesz?
Pluć się możesz Ty chłopaku, ja dyskutuję.


A myślałem Andrzej ,że Cię nie lubią tylko na Śląsku :lol2: :wink:
I believe in Honour.!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie dyskutujesz, tylko siejesz ferment, mężczyzno.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Są jacyś chętni przygarnąć początkujące HE?

Zgłaszam chęć przybycia :)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

@spamerzy: Pasiak, Miszon +1

Do kogo się odzywać w sprawie rezerwacji pokoi?

ODPOWIEDZ