KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Post autor: Undead »

Klub "True Legion" Kraków
Obrazek

oraz sklep Vanaheim
Obrazek

maja przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w "Krakowskiej Lidze Battla"


Data:
Start - 1.11.2011
Zakończenie – około marca 2012
Format: min 1000pkt max 2999pkt (wyjaśnienie w zasadach paringów)
Wpisowe: 15 zł
Nagrody: Zależne od frekwencji
Limit miejsc: brak
Adres: wszystkie bitwy mają być rozgrywane w sklepie Vanaheim w Krakowie ul. Lubicz 34/6
Liga będzie zgłoszona do ligi ogólnopolskiej


Zasady:

*Zasady turnieju zgodne z 8 edycją.
*Rozpiski jawne, zakaz bohaterów imiennych.
*Dodatkowo obowiązują aktualne oficjalne erraty / FAQ i polskie uściślenia sędziowskie.
*Podczas całej ligi można grać tylko jedną armią
*zgłoszenie wysyłamy na PM (na BP) albo na maila undead84@op.pl (zgłoszenie ma zawierać: Imię Nazwisko, ksywka na BP , armię którą gramy, nr ID oraz nr telefonu)

Dopuszczone listy armii:
- wszystkie aktualne AB
- Chaos Dwarfs wg Indy Chos Dwarfs
- nowe jednostki dla VC z White Dwarf'a

Ograniczenia Magia:

Podczas jednej fazy magii można użyć maksymalnie 12 kostek magii (Power Dice).Bohaterom przysługuje "look out, sir" od następujących czarów: Dwellers Below, Final Transmutation, Dreaded 13th, Infernal Gateway (11-12 efekt).

Bonusy małych punktów:
100pkt za generała,
100pkt za BSB,
25pkt za inne sztandary,
50pkt za zabicie lorda/bohatera przez czempiona w pojedynku,
50% wartości uciekającego bądź "sćwiartkowanego" oddziału.

OGÓLNE ZASADY LIGI:
Wszystkie bitwy rozgrywamy w sklepie Vanaheim. Na miejscu dla każdej osoby będzie przygotowana karta gracza którą po każdej bitwie w prosty sposób uzupełniamy. Przy każdym wyniku będzie przybijana pieczątka przez pracownika sklepu i będzie to potwierdzenie że bitwa przebiegła zgodnie z zasadami i że się odbyła.


1) FAZA GRUPOWA

Ze wszystkich zgłoszonych graczy losujemy grupy czteroosobowe. W zależności od ilości graczy tyle będzie grup.

Np.: Witek ,Karol ,Wiola ,Marian ,Stefan ,Oksana ,Marcin i Helga to są gracze zgłoszeni do wzięcia udziału w lidze. Poprzez losowanie utworzyliśmy z nich następujące dwie grupy:

Grupa A:
1)Witek
2)Wiola
3)Stefan
4)Marcin

Grupa B:
1)Karol
2)Marian
3)Oksana
4)Helga


Następnie przydzielamy paringi na rozegranie meczy dla całej grupy wraz z czasem dostępnym na rozegranie swojego paringu.

NP:
Grupa A:

Witek vs Wiola – od 1.01.2020 do14.01.2020
Stefan vs Marcin – od 1.01.2020 do 14.01.2020
Witek vs Stefan – od 15.01.2020 do 28.01.2020
Wiola vs Marcin – od 15.01.2020 do 28.01.2020
Witek vs Marcin – ……………………………….
Wiola vs Stefan -………………………..
Wiola vs Witek - …………………………..
Marcin vs Stefan - …………………………
Stefan vs Witek - …………………………….
Marcin vs Wiola - ………………………….
Marcin vs Witek - ………………………….
Stefan vs Wiola - ………………………….


Jak widać na załączonym obrazku każdy gra dwumecz z każdym graczem. Daty podane przy każdym paringu są tylko propozycją oraz czasem na zgłoszenie wyników danej bitwy( czyli np. w pierwszym meczu Witek i Wiola muszą mi przesłać wyniki do 14.01.2020 r). Można oczywiście umówić się z graczem z którym będzie się grało powiedzmy za 1,5 miesiąca że swój mecz rozegracie w najbliższą sobotę.

Punkty przyznawane za dany mecz to:
Zwycięstwo – 2 pkt
Remis – 1 pkt
Porażka – 0

(przy końcowym wyniku bitwy liczą się duże pkt. Czyli np. Witek i Wiola zakończyli bitwę, ale witek zabił wioli o 5 małych pkt. więcej co nie oznacza że Witek wygrywa z Wiolą tylko jest remis i każdy z nich ma po 1 pkt.)

Format:

Format ustala zawsze pierwszy gracz.
Czyli np. w meczu Witek vs Wiola to Witek ustala że gramy np.na 2800 no limit i taki format musi zaakceptować Wiola. Format nie może być niższy niż 1000 i wyższy niż 2999 pkt.
Ale Wiola nie czuje się pokrzywdzona bo za 2 miesiące gra drugi mecz z Witkiem i to ona będzie ustalała zasady gry.

"...obie strony muszą zaakceptować wybrany przez Chalengera scenariusz , w przypadku braku porozumienia w czasie 1 tygodnia scenariusz wybiera losowo obsługa sklepu..."

2) FAZA FINAŁOWA (pucharowa)

Po rozegraniu wszystkich meczy w grupie do fazy finałowej przechodzą dwie pierwsze osoby z każdej grupy.
Bitwy w fazie finałowej przydzielamy tak jak to ma miejsce w piłce nożnej czyli pierwsza osoba z grupy A gra z drugą osoba grypy B i analogicznie druga osoba z grupy A gra z pierwsza z grupy B, pierwsza osoba z grupy C gra z drugą osobą grupy D itd.
W przypadku nieparzystej liczby grup będziemy grali baraże. W przypadku baraży gramy jedną bitwę a format ustala organizator.
Będzie podany czas na rozegranie meczów. W fazie finałowej oczywiście też gramy dwumecz za wyjątkiem finału.
W grze o puchar gracze rozgrywają jedną bitwę.Forma ustalimy w późniejszym czasie.


Puchar otrzymuje zwycięzca ligi a nagrody są rozdzielone na 3 pierwszych graczy.



LISTA ZGŁOSZONYCH:


1) Marcin "Undead" Jabłoński - TK/EMP
2) Bartosz "Dibo" Drajewicz - Bestie
3) Łukasz "Sevi" Seweryn - HE/WE/OK
4) Marcin "Raptor" Czaja - DE
5) Tomasz "Gremlin" Kanclerski WE
6) Piotr "Piotr B" Bystroń - DE
7) Damian Kłak Xier- DoCH
8) Darek "DARKwolfDOG" Gałek - Skaven
9) Paweł "Górken" Góra - WoCH
10) Andrzej Bąk - HE
11) Michał "Fluffy" Węgrzyński - DF/O&G
12) Michał Ritter - Bretonnia



GRUPY:

A: KUBA.L, SEVI, GIER ,SYRAF
B: GREMLIN, PIOTR.B, DIBO, KARPIU
C: A.BĄK, GÓRKEN, RITTER, SUCHY
D: FLUFFY, UNDEAD, DAREK GAŁEK, VAMPIR
Ostatnio zmieniony 21 lis 2011, o 00:19 przez Undead, łącznie zmieniany 13 razy.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

JA ! Bestie ! :mrgreen:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

1 listopad to Wszystkich Świętych, daj kolejny dzień ;)
Ja zagram WE lub Ogrami, jeszcze zdecyduję :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

proszę mnie zapisać - czym zagram jeszcze się zastanowię. Wstępnie możesz zapisać DE. Mam nadzieję ,że ta inicjatywa się powiedzie =D> =D> bo chętnie sobie wygram :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

super pomysł! wpiszcie mnie - Chaos;)
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

PiotrB pisze:proszę mnie zapisać - czym zagram jeszcze się zastanowię. Wstępnie możesz zapisać DE. Mam nadzieję ,że ta inicjatywa się powiedzie =D> =D> bo chętnie sobie wygram :mrgreen:
Górken pisze:super pomysł! wpiszcie mnie - Chaos;)
Proszę o PM z pełnym zgłoszeniem.Potrzebuję wszystko co napisałem w regulaminie a nr tel. potrzebne mi9 jak by jakiś wasz przeciwnik albo wy sami nie mogli z kimś nawiązać kontaktu aby sie ustawić na granie

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Undead z jaką częstotliwością odbywały by się turnieje, by nie wypaść z rozgrywek. Zastanawiam się czy przy przyjeżdżaniu do Kraka raz na 2/3 tyg. jest się sens zgłaszać.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Czas na rozegranie paringu to będzie 2 tyg, zawsze można sie umówić że odrazu zagracie dwumecz to pójdzie to po prostu szybciej

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Wpisuj mnie, OnG.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Undead pisze:
PiotrB pisze:proszę mnie zapisać - czym zagram jeszcze się zastanowię. Wstępnie możesz zapisać DE. Mam nadzieję ,że ta inicjatywa się powiedzie =D> =D> bo chętnie sobie wygram :mrgreen:
Górken pisze:super pomysł! wpiszcie mnie - Chaos;)
Proszę o PM z pełnym zgłoszeniem.Potrzebuję wszystko co napisałem w regulaminie a nr tel. potrzebne mi9 jak by jakiś wasz przeciwnik albo wy sami nie mogli z kimś nawiązać kontaktu aby sie ustawić na granie
Tak jak wyżej

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja decyduję się na grę WE :)
Coraz bardziej podoba mi się gra tą armią, a chyba potrzebuję chwili odpoczynku od rzekomo 'przegiętych' HE :P

Górken, Lucius, wysłaliście pełne zgłoszenia? :P
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Sevi pisze:Ja decyduję się na grę WE :)
Coraz bardziej podoba mi się gra tą armią, a chyba potrzebuję chwili odpoczynku od rzekomo 'przegiętych' HE :P

Górken, Lucius, wysłaliście pełne zgłoszenia? :P
Sevi masz czas na zdecydowanie ostatecznie czym grasz.Narazie zostawie tak jak jest jak sie namyślisz to ostatecznie mi dasz znać.

Górken i Lucius jak mam was wpisac na liste to prosze prześlijcie mi pełne zgłoszenie tak jak Sevi napisał

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Hop w górę!
Zapisujcie się, zachęcamy!! :)
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

PiotrB pisze:proszę mnie zapisać - czym zagram jeszcze się zastanowię. Wstępnie możesz zapisać DE. Mam nadzieję ,że ta inicjatywa się powiedzie =D> =D> bo chętnie sobie wygram :mrgreen:
Sry, że zniszczę Ci marzenia, ale własnie postanowiłem się zapisać :mrgreen:

Ofc HE :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

PiotrB pisze:Wstępnie możesz zapisać DE.
Andrzej pisze:Ofc HE :)
Czyżby zapowiedź finału HE-DE? :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Andrzej pisze:
PiotrB pisze:proszę mnie zapisać - czym zagram jeszcze się zastanowię. Wstępnie możesz zapisać DE. Mam nadzieję ,że ta inicjatywa się powiedzie =D> =D> bo chętnie sobie wygram :mrgreen:
Sry, że zniszczę Ci marzenia, ale własnie postanowiłem się zapisać :mrgreen:

Ofc HE :)
Prosze ci o pełne zgłoszenie

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

zgłaszasz to teraz czy na końcu do ligi?
xYz

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

hyba na końcu bedzie lepiej bo i tak na koncu będe miał wyniki ...wiec zgłosze to jako lokala :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Undead pisze:
Andrzej pisze:
PiotrB pisze:proszę mnie zapisać - czym zagram jeszcze się zastanowię. Wstępnie możesz zapisać DE. Mam nadzieję ,że ta inicjatywa się powiedzie =D> =D> bo chętnie sobie wygram :mrgreen:
Sry, że zniszczę Ci marzenia, ale własnie postanowiłem się zapisać :mrgreen:

Ofc HE :)
Prosze ci o pełne zgłoszenie
JA ! HE ! :mrgreen:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Andrzej pisze: JA ! HE ! :mrgreen:
Andrzej nie rób z siebie debila tylko jak chcesz brać udział to musisz wysłac pełne zgłoszenie opisane w regulaminie

ODPOWIEDZ