[MASTER] Kraków-Zielonki 28-29.01.2017, 3x4500 9 Age

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Re: [MASTER] Kraków-Zielonki 28-29.01.2017, 3x4500 9 Age

Post autor: Myth »

Dzięki serdeczne za turniej i bitwy, świetnie się bawiłem :-) Wielkie dziękuję dla organizatorów, przeciwników, Xargosa i Debeliala. No i dla 8 Bili - 4 teamy, jest moc, kolejne wyzwanie to 3 teamy na DMP :-) widzimy się na Bazylu.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Albo dobrze, Albo wcale.
Było dobrze :)

Dziękuję za organizację imprezy, bawiłem się wyśmienicie. Propsy dla organizatorów, przeciwników, teammate'ów i kompanów podróży.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

To był bardzo udany weekend! Dziękuję organizatorom, za trud i pracę włożoną w organizację. Bardzo fajna miejscówka, bardzo dobre żarełko, bardzo dobra oprawa. Propsy za rozpoczęcie o 8:00 rano w niedzielę.

Dziękuję przeciwnikom (Barbarze-animatorowi młodzieży; Krasnalowi rzucającemu trzy szóchy na szarże; Dziopowi, który non-stop mówił, że jest przerażony chłopskiej falangi; Zielonemu Skavenowi, z którym rozegrałem najbardziej pasywną bitwę ever; Crane'owi, któremu do szczęścia brakło odstrzelenia jednego chłopka) za bezspinowe bitwy w miłej atmosferze.

Dziękuję oczywiście moim teammatom. Jarkowi, który obudził w sobie smoka dnia drugiego i Kangurowi naszemu cichemu zabójcy. Gra z wami to prawdziwa przyjemność.

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Dzięki za fajny weekend. Gratulacje dla organizatorów - jeśli to faktycznie debiut Albo_Albo to tym bardziej propsy :)
O samych wynikach to nie będę się rozpisywał, bo dawno aż tak słabo nie graliśmy ;)). Ale bawiliśmy się fajnie, nawet zamieniając się armiami.
Ukłony w stronę naszych przeciwników: Sierotek, Tortugi Unchained, Silesii United, Jeżusów i Wron z SE.

Duża pochwała za:
- aktualizowany na bieżąco regulamin i zgłoszenia
- informacje mailowe na bieżąco do kapitanów i weryfikowanie rozpisek
- ogarnięcie stołów
- obiadek w sobotę i to ze zniżką
- szybkie paringi
- rzetelną ocenę malowania :)

Sugestie na przyszłość:
- makiety - trochę ich brakowało i lasy różne rzeczy imitowały na niektórych stołach
- kartki z numerami rzędów przyklejone na końcach stołów - drobnostka, której zabrakło
- nagłośnienie i ekran - o ile monitor to problem, to warto pomyśleć o jakimś mikrofonie i rzutniku z licznikiem czasu
- pilnowanie czasu gry - to chyba bolączka każdego mastera i ogólnie środowiska. powinniśmy na to zacząć zwracać uwagę
- brak drukarki - nie wiem czy to był problem. jak rzadko zapomniałem wydrukować rozpy, więc to był mój problem :)
- brak tacek - takie kartony choćby po pizzy to byłaby super sprawa
- karty zgłoszeniowe dla teamów

I generalne spostrzeżenie jeszcze: lokal w Zielonkach podzielony jest na dwie sale. W tej bocznej (z niższymi stołami) zawsze doskwiera problem słabego oświetlenia. Ale ponieważ ten korytarz rozdziela te sale to przez większość turnieju miałem wrażenie, jakby toczyły się dwie osobne imprezy.
Bez zmiany lokalu to raczej jest nie do przeskoczenia.

dzięki raz jeszcze
Szary

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Szary pisze: - makiety - trochę ich brakowało i lasy różne rzeczy imitowały na niektórych stołach
- kartki z numerami rzędów przyklejone na końcach stołów - drobnostka, której zabrakło
- nagłośnienie i ekran - o ile monitor to problem, to warto pomyśleć o jakimś mikrofonie i rzutniku z licznikiem czasu
- pilnowanie czasu gry - to chyba bolączka każdego mastera i ogólnie środowiska. powinniśmy na to zacząć zwracać uwagę
- brak drukarki - nie wiem czy to był problem. jak rzadko zapomniałem wydrukować rozpy, więc to był mój problem :)
- brak tacek - takie kartony choćby po pizzy to byłaby super sprawa
- karty zgłoszeniowe dla teamów

...W tej bocznej (z niższymi stołami) zawsze doskwiera problem słabego oświetlenia. ...
1) Hmm lasy były lasami, ale fakt faktem że zaorane pola były dosyć podobne może to cie myliło, sory no takie mamy nie poradze.
2) Dodatkowy ekran zawsze był teraz to była wyjątkowa sytuacja ze nie udało się go skołować. Mikrofony były i to nawet 2 ale nie działały lepiej niż donośny głos Marcina.
3) Staramy sie ale z drugiej strony nie lubimy zamordyzmu dobrze wiesz Szary że Kraków to miasto gdzie czasu nikt nie liczy :P
4) Drukarka tak jak ekran - wiemy - sorry
5) Za tacki pobliska pizzeria zażyczyła sobie spora opłatę, po pierwszym turnieju w tym miejscu darowaliśmy sobie ten temat.
6) Racja, pamiętaliśmy o tym, nie dograliśmy między sobą, bijemy się w piersi

7) Oświetlenie to niestety nie nasza wina, poprzednio zawsze działało :roll:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

zaorane pola/lasy itd. wszystko mamy, wszystko jest do odróżnienia ale chyba źle były poukładane... podobnie obelki, ogólnie Legion dysponuje podstawkami pod obelki a na nim mają stać te małe bałwanki.
I w zasadzie to muszę chyba winę wziąć za to na siebie bo nie udzielałem się w blatowaniu a Dibo, tym bardziej Marcin nie mogli wiedzieć do końca jak to wygląda, nasza baza terenowa robiona pod DMP i na poprzednie Zielonki.
Mi też to przeszkadzało, szczególnie małe obele, gdzie no czasem nic się nie dało schować, przepraszam za to :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Wyniki wysłane do Ligi.

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Dzieki za turniej!!! Bylo tak samo dobrze jak co roku, a nawet lepiej :) Dziekuje przeciwnikom za fajne i wymagajace bitwy oraz teamom JH za fajna podroz i wesoly wieczor z soboty an niedziele. Do zobaczenia na nastepnym masterze :) A I jeszcze dzieki dla Sliwka. On zawsze jest tam gdzie potrzeba

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Pozwolę sobie zapostować tutaj, bo temat jest niejako związany z rankingiem ligi.
Jest krótka ankieta (dosłowanie dwa pytania) odnośnie wyboru reprezentacji w tym roku.
Uprzejmie proszę wszystkich graczy o wypełnienie ankiety. Dzięki!

https://goo.gl/forms/iyLGq5FY7UuCzkAj2

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

jak obiecałem ale nie obrobione bo nie mam na to czasu więc na surowo można korzystać

nakręcił ślivek :)

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... u71vhkucqD

ODPOWIEDZ